Mrb canlar

deli firat

DOĞACI
Arkadaşlar baştan belirteyim foto yok araba bûyuklugunde bir kaya ön yûzunde öküz veya boģa kafası boynuzları hilal şeklinde sag göz açık sag kulak yok yada belirgin degil sol göz kapalı sol kolak çok belirgin ve yana dogru sol tarafa bakar vazyete kayanın arka kısmı ön kısmına göre bir mt daha düşük ve başka da işaret yok yakınlarda hayde iş başına arkadaslar

ragıp

Uzman
Fırat kardeş
kayanın arka kısmının daha düşük, ön kısmın daha yüksek oluşu
boynuzların, hilal oluşu
erkek, boğa veya öküz
hepsi güç sembolü
malzemenin büyüklüğü ile alakalı

hayvan figürlerinin %90'ı baktığı yön der
hayvan figürlerinin %90'ı son nokta değil, yön gösterendir
hele hele bir gözün kapalı olması
bu betimlemeyi daha da güçlendiriyor

aklımın almadığı kulak, onu çözemedim :(
karşısını araştırmalısın arkadaşım

selametle

deli firat

DOĞACI
Fırat kardeş
kayanın arka kısmının daha düşük, ön kısmın daha yüksek oluşu
boynuzların, hilal oluşu
erkek, boğa veya öküz
hepsi güç sembolü
malzemenin büyüklüğü ile alakalı

hayvan figürlerinin %90'ı baktığı yön der
hayvan figürlerinin %90'ı son nokta değil, yön gösterendir
hele hele bir gözün kapalı olması
bu betimlemeyi daha da güçlendiriyor

aklımın almadığı kulak, onu çözemedim :(
karşısını araştırmalısın arkadaşım

selametle
Dostum ön tarafında üçe üç çökme var toptakta ondan beş mt sonrası dere beni bu kulak düşunduruyor kulak Dar Üçgen şeklinde ve işarete göre daha belirgin

ragıp

Uzman
Dostum ön tarafında üçe üç çökme var toptakta ondan beş mt sonrası dere beni bu kulak düşunduruyor kulak Dar Üçgen şeklinde ve işarete göre daha belirgin
göz kapalı kulak net
göz açık kulak yok veya silik
buna bende anlam veremedim

önce kulakları hiç dikkate almadan devam etsen
ilerledikçe kulaklar kendiliğinden sebebi belli olacaktır
kulak konusunda bende takıldım,
takip edicem. çözersen, bilgilendirir isen sevinirim

kardeşim dere karşısında, aynı yükseltide dikkat çeken farklı bir
işaret olabilecek emare yokmu acaba

öndeki o çöküntü elde bir olarak beklesin derim
bir de karşıyı araştır istersen

selametle

deli firat

DOĞACI
Araştırmalarįma göre yok dostom dikkatimden kacan bir şey varsa yine bakarım çöküntü elde bir zaten cihaz bekliyorum bakalım

deli firat

DOĞACI
Ayrıca kayanın arka tarafında solda giriş olabilir ordan çok şüpelendim bakalım her şeyin hayırlısı

mayhem

Co Admin
Co Admin
kapalı göz tarafına yoğunlaş fırat galiba zaten senin ilginide o yön çekmiş hayırlısı.

deli firat

DOĞACI
kapalı göz tarafına yoğunlaş fırat galiba zaten senin ilginide o yön çekmiş hayırlısı.
Usta kafayı karıştıran ikinci olay bu kadar basit olma imkanı varmı işareti hele böyle bir işareti yapacan kayaya hemen arkasında giriş verecen olurmu sence düşünüyorum hata düşunemiyorum yagmur da okadar ıslandım bugûn şifayıda kaptım

mayhem

Co Admin
Co Admin
Geçmiş olsun fırat kayanın arkası 1 metre düşük diyorsun oturur vaziyetdemi çöküntümü var şimdi resim olmadımı herşeyi sorarız idare et artık hani kuyruk ayakları yokmu kayanın kendisimi bu şekilde yoksa kayanın ufak bir yerinemi yapılmış bu yani bu şekilde işin zor :200:

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Usta kafayı karıştıran ikinci olay bu kadar basit olma imkanı varmı işareti hele böyle bir işareti yapacan kayaya hemen arkasında giriş verecen olurmu sence düşünüyorum hata düşunemiyorum yagmur da okadar ıslandım bugûn şifayıda kaptım

Neden olmasın ustam? Benim evime hırsız girmişti bir ara... Evin herkes tarafından en çok kullanılan bölümleri nelerdir? Oturma odası ve mutfak. Hırsızlarım evin altını üstüne getirmişti; ama mutfağa dokunmamışlardı. Neden? Çünkü insanlar değerli eşyalarını hemen göz önünde olan mutfakta saklamazlar. İlk bakılması gereken yer mutfak; çünkü her zaman açıktır. Ama inanıyorum ki mutfağa adım bile atmamışlardı. Televizyonum oturma odasında değil de mutfakta olsaydı, almayacaklardı. :)

Seninki de öyle olabilir. Yanıltmak istemiş olabilirler. "Ben olsam ne yapardım" meselesi. Öyle düşünelim.

Sevgiler.

deli firat

DOĞACI
Geçmiş olsun fırat kayanın arkası 1 metre düşük diyorsun oturur vaziyetdemi çöküntümü var şimdi resim olmadımı herşeyi sorarız idare et artık hani kuyruk ayakları yokmu kayanın kendisimi bu şekilde yoksa kayanın ufak bir yerinemi yapılmış bu yani bu şekilde işin zor :200:
Dostum kayanın duruşu bu şekilde arkaya dogru meyilli bir şekilde iniyor kaya büyük ön tarafta işaretin oldugu kısım buyuk bir mezar taşı gibi düşun ordan arkaya 1.5 mt tepecik meyilli olarak iniyor

mayhem

Co Admin
Co Admin
Yığma olabilicek yer varmı orda yada ufakta olsa tepelik yapan yer varsa konturol et anlatmana göre kıymetli mezar benim fikrim bu yönde .