Muhabbet

deli firat

DOĞACI
Nerdeki ora deli oğlan toplaşıp toplaşıp gitsek, akıllının ne işi olur bu işlerle nu konularla ))) kaç üye varsa yazdıralım alırlarmı Bakırköye
Usta böylesi daha iyi akılı olup dünyanın kahrını çekecegime deli olam dünya benim kahrımı çeksin demiş o deli dediklerimiz sence kim deli (not Elazığ da delinin Allaha mektubu)mutlaka bakın

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Valla ustam haklisin çelik demlikteki tad bunun yanindakinin yaninda hiç yani..sabah aksam bu demlik kaynar bunda icerim cayimi Sedegor ustam bu tarflara beklerim çay icmeyede az bi işim kaldi aslinda ama malesef insanlar yuzunden yolda kaliyoz.canim buna sıkkın bu aralar hatta olayi kapatmayi bile dusuunuyorum bu yuzden.

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Valla siz soframa gelin bereketlendirin istediginiz çay olsun bardak olsun..tek bardak olmasinin nedeni oturuyodum bi cay demleyem bide film bakiyodum arada iyi gider diye dusundum..

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Sedegor ustam uzun hat ayniysa yarin musait oldugun bi zaman muhabbet ederiz detayli sekilde anlatirim deli firat kardesim demle bakalim valla göz hakki oldu senin icin keske resim atmasaydim.