Mutlu sona ulaşanlar neredesiniz

Yok yok boş konu değil ))) atlayan sazan olurmu düşüncesi belki. Burda yada başka yerde biri bir paylaşımda bulunmuşsa o kendi bulduğu değildir, yada elden çıkarmış seneler geçmiştir. Bir yıldır burdaysan boşuna bu konuyu acmışsın. Burdaki konular paylaşımlar ya bir sorun çıktığında sonu izinli belgeli kazıya gider ya hiç ulaşamayagın öteki kisilere gider.
Gerçekten anlamadığınız nokta şu; ben kazı yapılıp anında çıkarılan eşyayı foruma adresle birlikte yayın gibi bir yaklaşımda bulunmadım. X bir objeyi bulunmuştur üzerinden zaman geçmiştir ve elden çıkarılmıştır vs. Bu eşyanın fotoğrafını paylaşmakta nasıl bir sorun var?

Ve tekrardan söylüyorum baya bir çoğunluğunuz çok şaşırttı beni. Sadece nickten yola çıkarak böyle bir sonuca nasıl varabiliyorsunuz anlamıyorum. Fotoğraf ya fotoğraf basit bişey 1 sene 2 sene önce neyse ne önce bulduğunuz veya müzeye teslim edilen eşyanın fotoğrafında nasıl bir artniyet arıyorsunuz çok şaşırıyorum sizlere.

aman ustam neden paylaştım ben polismişim çayını afiyetle iç sonra ekipleri yönlendiririm.
Şaka bir yana , ilginç ve hoş bir parça ustam, parçanın devamı olsa daha güzel olurmuş, kısmetse onuda bulursunuz inşallah.