Mutlu sona ulaşanlar neredesiniz

Herkese merhaba, yaklaşık 1 yıldır forumu ciddi takip ediyorum , buradaki ortam çok güzel , tüm ustalar her konuda elinden gelebildiğince yardım ediyolar fikir veriyolar yorumlamaya çalışıyorlar gerçekten hoş bir forum.
Şimdi merak ettiğim kısım bukadar fotoğraflar - yorumlar yazılıp çiziliyor da ,
bir küp - lahit gömü sandık vsvs neden bunları atan yok? Eski mesajlara bakıyorum 2015/16 atanlar var ama gözümden mi kaçtı bilmiyorum yakın zamanda hiç denk gelmedim. Nerdesiniz sonuca ulaşan ustalar fotoğraf paylaşında gözümüz şenlensin :)

ÜstaD1

Bilgili Üye
heymrpoliceman arkadaşım merhabalar. Bu işi ciddi manada biliyorsan eğer kimse gazetecileri başına toplayıp hey gelin ben buradan bunu buldum demez. Bulan da vardır çabası boşa giden de elbette. Ama hiç kimse bulduğunu kesinlikle paylaşmaz. Mutlu sonları kendi içlerinde yaşarlar ve doğru olanı da budur.

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@ arkadaşım merhabalar. Bu işi ciddi manada biliyorsan eğer kimse gazetecileri başına toplayıp hey gelin ben buradan bunu buldum demez. Bulan da vardır çabası boşa giden de elbette. Ama hiç kimse bulduğunu kesinlikle paylaşmaz. Mutlu sonları kendi içlerinde yaşarlar ve doğru olanı da budur.
isme bak ustam enteresan değilmi üstad

ÜstaD1

Bilgili Üye
Bence de çok enteresan mucit ustam hey mr policeman ! ama neyse ne. Bizim sitemizde kaçak kazı, alım satım ve kültür varlıkları ile ilgili yasadışı bir faaliyete yer ve izin yoktur. Keklik arayan da çoktur :)

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Herkese merhaba, yaklaşık 1 yıldır forumu ciddi takip ediyorum , buradaki ortam çok güzel , tüm ustalar her konuda elinden gelebildiğince yardım ediyolar fikir veriyolar yorumlamaya çalışıyorlar gerçekten hoş bir forum.
Şimdi merak ettiğim kısım bukadar fotoğraflar - yorumlar yazılıp çiziliyor da ,
bir küp - lahit gömü sandık vsvs neden bunları atan yok? Eski mesajlara bakıyorum 2015/16 atanlar var ama gözümden mi kaçtı bilmiyorum yakın zamanda hiç denk gelmedim. Nerdesiniz sonuca ulaşan ustalar fotoğraf paylaşında gözümüz şenlensin :)
Ben ulaştım burdayım.Ne görmek istiyorsan söyle ben atim sana.Koleksiyoner belgeli resmi izinli exp.tespitleri vs hangisini görmek istersin ?.Görsellere sadece bakarsın burda.Dokunmak istersen buyur gel ziyarete.Sen olsan sanal platformda paylaşırmısın buldugunu.Can sıkıntısından açılmış boş bir konu.

Son düzenleme:

Herkan

Member
Fedaraller işsiz kalmış milleti paket yapma derdindeler geçin bunları

romAntik

Bilgili Üye
Yeni araba alacak prime ihtiyacı war..

odin

Editör
yilanin degistirdigi deri disinda simdilik bir sey bulamadik arazide :200:

Bence de çok enteresan @mucit ustam hey mr policeman ! ama neyse ne. Bizim sitemizde kaçak kazı, alım satım ve kültür varlıkları ile ilgili yasadışı bir faaliyete yer ve izin yoktur. Keklik arayan da çoktur :)
haha yok ustam ne alakası var ben sinema tv mezunuyum , hey mr police man 2 yıl önce çıkan yabancı bir şarkı :) ben sitede bukadar vakit geçireceğimi bilsem sallamasyon nick kullanmazdim

Yeni araba alacak prime ihtiyacı war..
Hahaha mesajlar cok komik ya , vakko dediğin doğru can sıkıntisina acilmis bur konuda eski mesajlara bakiyorum SelçuK gibi birkac kisi daha paylasmis paylasinca burada gazeteci vs bisi toplasicaginu sanmiyorum ki zaten bulan kişide fotoyu buraya koymadan muhakkak elden çikartmistir koltugun altinda saklamiyordur. Yaklaşımlarınız çok garip.

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Hahaha mesajlar cok komik ya , vakko dediğin doğru can sıkıntisina acilmis bur konuda eski mesajlara bakiyorum SelçuK gibi birkac kisi daha paylasmis paylasinca burada gazeteci vs bisi toplasicaginu sanmiyorum ki zaten bulan kişide fotoyu buraya koymadan muhakkak elden çikartmistir koltugun altinda saklamiyordur. Yaklaşımlarınız çok garip.
Evaya ve ilgili departmanada ayni mesajimi yolluyorum. :)