NASA ve Din Adamları

Helios

Member
Önümüzdeki yıllarda malum ırkın ağırlığını omuzlarımızda daha da hıssedecegız.şuan bile dayanılmayacak seviyede virus,savaş,ekonomı,kötü amaçlı teknoloji, kabal sistemi nerdeyse gücünün zirvesinde.

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Yeri gelmişken dünya dışı varlıklar ile ilgili bende bir anımı paylaşayım isteyen inanır isteyende inanmaz herkese saygı duyarım ,inanın ozamana kadar bende inanmazdım şimdi ise dünya dışı varlıklara inanıyorum, tarih tahmini 1994, 95, 96 yıllarından birtanesi gün ise yine bir yılbaşı günü saat 21.00 civarları 5, 10 arkadaş ile yılbaşında ne yapacağımızı mahallede konuşuyoruz, ayrıca mahalle sakinleride sokaklarda yani sokaklar kalabalık, yine biz muhabbet ediyoruz bir arkadaş konuşuyor ve onu dinliyoruz, o arkadaşın birden birkaç kez oda ney demesiyle baktığı yöne baktığımızda inanın ne olduğunu beyinde anlamak için şaşırıp kalmıştık, gökyüzünde dev bir cisim yolcu otobüsü gibi uzunlamasına fakat bildiğimiz otobüsten 5, 10 kat daha büyük, her tarafında ışıklar var, ön tarafında güçlü bir ışığı var ve gittiği yeri aşırı aydınlatıyordu, inanın yerden okadarda yüksekte değildi, yaklaşık gözünüzde canlardırmanız için 15, 20 katlı bir bina seviyesindeydi hiç hiçbir şekilde en ufak bir motor seside yoktu, halbuki okadar büyük bir cisimde ses olmaması hayretti okadar yavaş gidiyorduki normal adım yürümesi ilede onu geçebiliyorduk bir süre o şekilde peşinden gidip takip ettik, bütün mahalle sokağa inmişti herkeste bir yorum, hiç unutmam seyir halindeki bir taksici sert bir şekilde frene basıp araçtan inmesi ve memleketi uzaylılar bastı demesi hala kulaklarımdan gitmez,yine o gün biz görünceye kadar geldiği istikamette yüzlerce kişi tarafında gözükmesi ertesi gün ise yerel gazelelere haber olması bu olaydan 10 sene civarı biz düğün dernek yaptık evlendik, kayıncoyla muhabet ediyoruz yine dünya dışı varlıklar konusu açıldı, benim anlattığım tarihlerde gördüğüm aynı cismi arkadaşlarıyla birlikte gördüklerini onların durdukları ev bizim mahallenin tepelik denilen yüksekliğinde yani onlar cismi aynı seviyelerden daha net görmüşler anlatıkları cismin daire şeklinde olduğu, etrafında kamara şeklinde bir şeylerin olduğu içersinin ışık ve canlı türü birşeyler gördüklerini çok korkup bir yerlere saklandıklarını belli bir müddet o cisim oradan tamamı ile kaybolmadan çıkmadıklarını hala anlatır bende dinlerim bir çoğumuza hikaye masal gelebilir inanmayabilir şahsen ben ozaman inandım inanıyorum kainatta birşeyler var ne olduklarını bilim ve teknoloji ile öğrenmekten başka çaremiz yok, aslında nasa veya din adamlarından fazla tüm dünya ortak hareket edip birlik olup insanlık adına araştırılması gereken çok geç kalınmış konudur.İyi Akşamlar.

Helios

Member
Yeri gelmişken dünya dışı varlıklar ile ilgili bende bir anımı paylaşayım isteyen inanır isteyende inanmaz herkese saygı duyarım ,inanın ozamana kadar bende inanmazdım şimdi ise dünya dışı varlıklara inanıyorum, tarih tahmini 1994, 95, 96 yıllarından birtanesi gün ise yine bir yılbaşı günü saat 21.00 civarları 5, 10 arkadaş ile yılbaşında ne yapacağımızı mahallede konuşuyoruz, ayrıca mahalle sakinleride sokaklarda yani sokaklar kalabalık, yine biz muhabbet ediyoruz bir arkadaş konuşuyor ve onu dinliyoruz, o arkadaşın birden birkaç kez oda ney demesiyle baktığı yöne baktığımızda inanın ne olduğunu beyinde anlamak için şaşırıp kalmıştık, gökyüzünde dev bir cisim yolcu otobüsü gibi uzunlamasına fakat bildiğimiz otobüsten 5, 10 kat daha büyük, her tarafında ışıklar var, ön tarafında güçlü bir ışığı var ve gittiği yeri aşırı aydınlatıyordu, inanın yerden okadarda yüksekte değildi, yaklaşık gözünüzde canlardırmanız için 15, 20 katlı bir bina seviyesindeydi hiç hiçbir şekilde en ufak bir motor seside yoktu, halbuki okadar büyük bir cisimde ses olmaması hayretti okadar yavaş gidiyorduki normal adım yürümesi ilede onu geçebiliyorduk bir süre o şekilde peşinden gidip takip ettik, bütün mahalle sokağa inmişti herkeste bir yorum, hiç unutmam seyir halindeki bir taksici sert bir şekilde frene basıp araçtan inmesi ve memleketi uzaylılar bastı demesi hala kulaklarımdan gitmez,yine o gün biz görünceye kadar geldiği istikamette yüzlerce kişi tarafında gözükmesi ertesi gün ise yerel gazelelere haber olması bu olaydan 10 sene civarı biz düğün dernek yaptık evlendik, kayıncoyla muhabet ediyoruz yine dünya dışı varlıklar konusu açıldı, benim anlattığım tarihlerde gördüğüm aynı cismi arkadaşlarıyla birlikte gördüklerini onların durdukları ev bizim mahallenin tepelik denilen yüksekliğinde yani onlar cismi aynı seviyelerden daha net görmüşler anlatıkları cismin daire şeklinde olduğu, etrafında kamara şeklinde bir şeylerin olduğu içersinin ışık ve canlı türü birşeyler gördüklerini çok korkup bir yerlere saklandıklarını belli bir müddet o cisim oradan tamamı ile kaybolmadan çıkmadıklarını hala anlatır bende dinlerim bir çoğumuza hikaye masal gelebilir inanmayabilir şahsen ben ozaman inandım inanıyorum kainatta birşeyler var ne olduklarını bilim ve teknoloji ile öğrenmekten başka çaremiz yok, aslında nasa veya din adamlarından fazla tüm dünya ortak hareket edip birlik olup insanlık adına araştırılması gereken çok geç kalınmış konudur.İyi Akşamlar.
Ben şans eseri fotografınıda çektim 2012 eylülünde .yüzüm ve mekan belli olmasa idi paylaşırdım. Yüzümü buğulandırsamda mekan bilindik turıstık bıyer oldugu için kim olduğum belli olur.
Deniz manzarası olan yüksek bir yol kenarında cekildim 4.5 tane fotograf. evde bilgisayarda fotoyu geniş ekrana alınca fark ettım cisimi.
Yaklasık 3.4 km havada büyük bir cisim
Hemen fotoyu ceken arkadsı aradım o gun helikopter gectımı dıye ,Hayır dedi.bende emındım o gun ordan herhangı bi hava tasıtının gecmedıgınden . ilk fotoda yakında ikinci fotoda uzakta . bu 2 foto 7 dakika arayla cekılmıs.herhangı bı canlının o kadar yükseklıkte 5m.pixellik kameranın kadrajına girebilecegını sanmıyorum. O gun ki ufo ihbarlarına baktım vanda görülmüş hemde yüzlerce insan tarafından.
2.vaka 28 aralık 00:35
Gözkyüzünde bulut varmı dıye bakarken aniden yıldız kaymasının yarı hızında güneyden kuzeye dogru giden cok hızlı bir ışık gördüm.3,4 sanıye kadar takıp ettım ve dagın ardına gecınce kayboldu.
Meteor olamaz çünkü meteor atmosfere gırınce 1.2 sanıye sonra toz seklinde yok olur. Bu ışığı hıc sönmeden yeryuzne yatay sekılde yol alıyordu.
Bir meteor hızı saatte 50 bin km

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Dünyanın tamamının dedim dostum dünyanın 10/1 inin demedim :)
Buna benzer görüntüler uydurma diyorsun o zaman?

Ekli dosyayı görüntüle 299564

Peki dünyayı olduğundan farklı göstermeye çalışmalarındaki sebep ne? Gerçeği mi bilmedikleri için uyduruyorlar,yoksa düz dünyacıların iddia ettikleri gibi dünyayı olduğundan farklı göstererek bazı gerçekleri bizden saklıyorlar mı?

westsilwer

Member
Buna benzer görüntüler uydurma diyorsun o zaman?

Ekli dosyayı görüntüle 299564

Peki dünyayı olduğundan farklı göstermeye çalışmalarındaki sebep ne? Gerçeği mi bilmedikleri için uyduruyorlar,yoksa düz dünyacıların iddia ettikleri gibi dünyayı olduğundan farklı göstererek bazı gerçekleri bizden saklıyorlar mı?
Bunun gibi yüzlerce var googleden arattırma yaparsan hepsinide iyi incele birbirinden farklı...
Her gece neden aynı yıldızları görüyoruz onlardamı güneşin etrafında dönüyor
Amiral Byrd neden suikaste uğradı..
Nasa 2013 de akvaryum projesini deşifre eden eski astronotunu neden yok etti...İsmini hatırlamıyorum deşifre ettikten 4 gün sonra evinde ölü bulundu...NASA nın akvaryum projesini arastırın bulabilirseniz tabi :)
Kendi etrafını 24 saatte dönen dünyanın fizik kanunlarına göre her tarafı güneşi görmesi gerekirken kutuplarda 6 ay gece 6 ay gündüz nasıl oluyor deneyini birde kendiniz yapın :)
Ay neden bazı geceler 6 saat oldugu yerde kalıyor :)
Google de ayın yörüngesi yazın arama yapın
Uzaydan atlayan adamın videosunu birdaha izleyin...Dünyanın yani bu yasadıgımız gezegenin çizgilerini dış bükey yapabildi...Bilinen kurallara göre dünya küre olduguna göre iç bükey olan bir çizgiyi dış bükey yapabilmenin imkanı yoktur...Her hangi bir futbol topunda bu deneyide yapabilirsiniz...
Son olarak NASA neden tişört bastırıp dağıtmaya başladi hiç düşündünüzmü..!!
Yusa peygamberin giden güneşe dur demesi
Saymaya devam ederdimde işe gidecem dostum selamlar saygılar :)

westsilwer

Member
NASA nın palavralarına inanmayın şeytani bir kuruluştur...Amblemindeki çatala dikkatli bakın yılan dilidir o..Yılanda seytani kötülüğü sembolize eder...Nasa nın amblemine birde böyle bakın anlarsınız kimlerin güdümünde oldugunu :)

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bunun gibi yüzlerce var googleden arattırma yaparsan hepsinide iyi incele birbirinden farklı...
Her gece neden aynı yıldızları görüyoruz onlardamı güneşin etrafında dönüyor
Amiral Byrd neden suikaste uğradı..
Nasa 2013 de akvaryum projesini deşifre eden eski astronotunu neden yok etti...İsmini hatırlamıyorum deşifre ettikten 4 gün sonra evinde ölü bulundu...NASA nın akvaryum projesini arastırın bulabilirseniz tabi :)
Kendi etrafını 24 saatte dönen dünyanın fizik kanunlarına göre her tarafı güneşi görmesi gerekirken kutuplarda 6 ay gece 6 ay gündüz nasıl oluyor deneyini birde kendiniz yapın :)
Ay neden bazı geceler 6 saat oldugu yerde kalıyor :)
Google de ayın yörüngesi yazın arama yapın
Uzaydan atlayan adamın videosunu birdaha izleyin...Dünyanın yani bu yasadıgımız gezegenin çizgilerini dış bükey yapabildi...Bilinen kurallara göre dünya küre olduguna göre iç bükey olan bir çizgiyi dış bükey yapabilmenin imkanı yoktur...Her hangi bir futbol topunda bu deneyide yapabilirsiniz...
Son olarak NASA neden tişört bastırıp dağıtmaya başladi hiç düşündünüzmü..!!
Yusa peygamberin giden güneşe dur demesi
Saymaya devam ederdimde işe gidecem dostum selamlar saygılar :)
Yani dünya düz diyorsun:rolleyes:
Peki yüce yaradan neden bütün gezegenleri uyduları yuvarlak küre şeklinde yaratmışta(buna itirazın yoktur sanırım) bir tek bizim dünyamızı düz yaratmış? Gök cisimlerinin bir oluşum aşaması vardır.Allahu Teala nın yarattığı fizik kanunlarına göre uzaydaki yıldızlar,gezegenler,uydular küremsi bir şekilde oluşmak zorundadır.Eğer dünya düz olsaydı,benzerlerini uzayda görmemiz gerekirdi.Ama en yakınımızdaki aydan en uzak gezegenlere kadar hepsi yuvarlak.Buna ne dersiniz?

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Düz dünyacılar dikkat; dünya düz madem gece gündüz neden var.

ıYı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
dünyanın kesinlikle düz değil eminim.
ama dünya bize anlatıldığı gibide değil onada eminim.
mesela bilinen kara parçalarından daha fazlası olabilir. mesela atlantis kıtası ve mu kıtası halen var olabilir. ve bu gizleniyor olabilir. (mesela afrikada ilkel bir kabileye dünyanın nasıl olduğu ne şekilde anlatılırsa onlar bu şekilde kabul eder.anadoluyu haritadan silip orayı deiz gösterirsin anadoluyu bilmezler.)
uçakların uçuş rotası bilgisayar ile incelendiğinde büyük okyanus üzerinde kesinlikle uçmadığı çok büyük bölgeler var. o bölgeden uçsa yolu yarı yarıya kısaltacağı halde oradan uçmayıp ili kat uzatıyor.Neden?
başka bir teoride dünyada tek güneş yok.(örnek sisrius A, sirius B ve oradaki gezegen gibi) bizim güney kutbu yada kuzey kutbu dediğimiz alan tek bir kutup ve A güneşin etkisinde,Ekvator diye bildiğimiz ılıman ve 12 saat gece 12 saat gündüz olan bölge a günesin en tesirli vurduğu bölge.
bilinmeyen kutup ise B güneşin etkisinde. orasıda bizim kutup gibi. ama kara parçaları nasıl denizi nasıl bilinmez.??
ve haliyle gerçek ekvator kar ve buz tabakası halinde. Bizim bulunduğumuz kutupda bize öğretilen sistemde şu an "güney kutbu" dedikleri yer gerçek dünyanın gerçek ekvatoru. büyük keşifler yapıp diğer kutba geçme ve B güneşi keşfetme çalışmasında. (bir çok gelişmiş ülkelerin güney kutbunda çalışmaları var. miteolojide kaf dağı denilen yer orası.ardında ne var bilinmez.
Ama B kutuptaki insanlar teknolojileri çok daha gelişmiş ve dünyanın tamamını keşfetmiş durumdalar. atlantisde mu da orada olabilir.
agarta ve şambala araştırınız

westsilwer

Member
dünyanın kesinlikle düz değil eminim.
ama dünya bize anlatıldığı gibide değil onada eminim.
mesela bilinen kara parçalarından daha fazlası olabilir. mesela atlantis kıtası ve mu kıtası halen var olabilir. ve bu gizleniyor olabilir. (mesela afrikada ilkel bir kabileye dünyanın nasıl olduğu ne şekilde anlatılırsa onlar bu şekilde kabul eder.anadoluyu haritadan silip orayı deiz gösterirsin anadoluyu bilmezler.)
uçakların uçuş rotası bilgisayar ile incelendiğinde büyük okyanus üzerinde kesinlikle uçmadığı çok büyük bölgeler var. o bölgeden uçsa yolu yarı yarıya kısaltacağı halde oradan uçmayıp ili kat uzatıyor.Neden?
başka bir teoride dünyada tek güneş yok.(örnek sisrius A, sirius B ve oradaki gezegen gibi) bizim güney kutbu yada kuzey kutbu dediğimiz alan tek bir kutup ve A güneşin etkisinde,Ekvator diye bildiğimiz ılıman ve 12 saat gece 12 saat gündüz olan bölge a günesin en tesirli vurduğu bölge.
bilinmeyen kutup ise B güneşin etkisinde. orasıda bizim kutup gibi. ama kara parçaları nasıl denizi nasıl bilinmez.??
ve haliyle gerçek ekvator kar ve buz tabakası halinde. Bizim bulunduğumuz kutupda bize öğretilen sistemde şu an "güney kutbu" dedikleri yer gerçek dünyanın gerçek ekvatoru. büyük keşifler yapıp diğer kutba geçme ve B güneşi keşfetme çalışmasında. (bir çok gelişmiş ülkelerin güney kutbunda çalışmaları var. miteolojide kaf dağı denilen yer orası.ardında ne var bilinmez.
Ama B kutuptaki insanlar teknolojileri çok daha gelişmiş ve dünyanın tamamını keşfetmiş durumdalar. atlantisde mu da orada olabilir.
agarta ve şambala araştırınız
Kuranda O iki doğunun rabbidir der.. Yani sizin a ve b iki güneş fikrinizi destekler zaten youtubede arama yaparsanız videosu çekilmiş görebilirsiniz iki tane güneşi...
Türkçe değil ingilizce yazıp arayın (two sun)
Malumunuz bizim Türk milleti arastırmayı sevmezler her anlatılana inanırlar o yüzden iki güneş diye yazıp arama yaptıgınızda karşimiza saçma sapan videolar çıkıyor :)

Agarta ve Şambala yı senelerce arastırdım Amiral Byrd in gittiği yere Agarta diyenlerde var..Başka yerde oldugunu söyleyenlerde var...
Dediğim gibi arastırmayı seven bir millet değiliz...En azından NASA nın Akvaryum Projesini arastırsalar derinlemesine tüm gerçekleri öğrenecekler ama nerdeeeee :)

Birde şöyle düşün eğim olan bir gezegende yönünü kıbleye dönemezsin döndüğünü zannedersin fakat yönün dümdüz uzay boşluğuna olur çünki önünde eğim var kıbleyi görmen mümkün değil doğrudur dimi :)
1 Km de eğim 8 cm
100 km de 800 cm
1000 km de 8000 cm istanbul Mekke arası mesafe kuş uçuşu 2500 km dir ortalama...Bu durumda Mekke ile aramızdaki eğim farkı 200 metre...Şimdi bidaa düşün küre dünyada kıbleye döndüğünden eminmisin :)
Birde şöyle düşün bizden 200 metre aşağida olan nil nehri yukarıya doğru Akdenize akıyor (2500 km de 200 metre eğim ile suyun yukarı doğru akmayacağı bilinen bir gerçek ama NASA akıyor diyor)vay vay vay vay
Ezbere bilgi değil kardeş istedigin kadar bilimsel ispatlı verilerle arastır karsına düz dünya çıkacaktır...
Bir Trigonometri profösörü 1001 çeşit işlem ile düz dünyayı ispat edebiliyor matematiksel verilerle..

videonun sağ alt köşesindeki dünya haritasına dikkatli bakın dümdüz uzayan karlı uzantıyı göreceksiniz...NASA bile kendi kazdiği kuyuya düşüyor :)

ıYı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Çok enterasandır ki uçakların ve gemilerin tamamının rotası hep kuzey kutbundan.yani avusturalyanın en güneyindeki hava limanından kalkan bir uçak arjantinin en güneyindeki hava limanına giderken bile kuzey yarım küreye çıkıyor,yolunu oradan alıp güney yarım küreye iniyor. madem güney yarım kürede kuzey gibi ise yolu neden uzatıyor? avrupanın en kuzeyinden kalkan uçak kanadanın en kuzeyine giderken görlandın üzerinden hatta kuzey kutbunun üzerinden bile uçabiliyor. Hadi diyelim güney kutbu çok rüzgarlı ve fırtınalı. taa kuzeye çıkmasındaki sebeb?
neden?
başak bir enteresan durumda dünya kendi etrafında yaklaşık saatte 16 bin km hızla dönüyor. ve deniyor ki tam bir tur döndüğünde 1 gün yani 24 saat geçmiştir.
şimdi içi su dolu bir topu bir matkaba bağlayalım ve kendi etrafında döndürelim. topun en üst ve en alt bölğelerinden aşagıya basılır ve tam göek tarafı merkez kaç kuvveti ile dışarı çıkar.
bu örnektede olduğu gibi dünya tam küre değil elips derler.
o zaman tam ekvatorda 70 kg gelen bir insan yada ağırlık;kuzey yada güney kutbunda neredeyse iki kat fazla ağır olmalı.
peki dünyamızda bu var mı? yani kutuplarda 1 ton gelen bir yük ekvatord 800 kg düşüyor mu?
bunlar bir çok düşünüre dünyanın düz olduğunu tezini ortaya koymasına neden olmuş.
ama dünya kesinlikle düz değil.
sadece bize öğretilenler basitleştirilmiş ve bazı gerçekler gizlenmiş.(Gizlenmesindede bir sakınca görülmemiş. dünyanın nasıl bir yer olduğunu bilsek ne olacak bilmesek?
tabi sorumlular bilmeli o ayrı konu.)
konuya dönersek dünyanın etrafında dönen güneş (a) bir turunu 24 saatte yani 1 günde tamamlıyor. dünya kendi etrafındaki dönüşünüde bir yılda yani 365 günde (yani güneş(a) 365 tur atıyor.) ay ise yine dünya etrafındaki turunu 30 küsur günde tamamlıyor.dünyanın ekseni yine aynı derecede eyik ve mevsimlerde ondan oluşuyor. güneş (a) yörüngesi tam daire değil biraz elips bu yüzden de mevsimlere ve avrupa ve avustralyadaki iklim tersliğine yol açıyor.
bunları bilim adamları biliyor.ama şimdi ilkokullarda bunları anlatması zor çok zor. bu yüzden basit halini anlatıp insanların kafasında bir kalıp oluşturup bu sancıyı dindiriyorlar.
dediğim gibi insanlık dünyanın nasanın anlattığı gibi bilse ne değişecek?düz bilse ne değişecek? dediğim gibi bilse ne değişecek.
sadece şu değşecek 1. ve 2. cihan harbinden sonra batılı emperyalistler keşfettikleri tüm toprakları kendi sömürgesine bağlayıp ilhak etmiş.artık keşfedilecek yer kalmayınca antartikaya gitmişler ve bazı hakikatleri ögrenmiş ve uyarı ve ihtar alıp geri dönmüşler. (tabi bu uyarı ve ihtarı veren güneş (b)sistemindeki insanlar teknolojik bilgide vermişler. herkeş bu bilgiye erişemesin diye böyle bir hikaye ile gizlemişler.
Türkiye bir ara antartikada çalışmalar yürüttü ama ne yazıkki bu ekonomi bize engel oldu vs vs...