nedir bunlar arkadaslar

yardım

Member
Hocam dediğin gibi yüksek bir yer aşağısı iniş bu dağın sırtında çekilmiş bi fotograf

fatih7979

Süper Moderatör
Süper Moderatör
sen yınede etrafı resımle acılmamıslarda vardır

beyazzadam16

Bilgili Üye
Kullanım amaçlı yerlerin de var mezar oymanda var , ta farklı dönemler yada ikisinden birisi yanlış

kuyucu

Engellendi
Kasa falan değil bilader
O KARE Bayan mezarı DEMEK
Genel olarak ta aile mezari
Allahu alem biri mezarin yuzeyde yani kayada
Diğerleri ZEMINDE

kuyucu

Engellendi
Mezarlarin resmini gönder ozaman
Açılmışmi o mezarlar neye göre mezar diyosun
BirdeACILMIS OLAN KARE KASA FALAN DEGIL HABERIN OLSUN
ITIBAR ETME

O KARE Bayan mezar isaretinin.... ALASI.....

yardım

Member
Mezarlar açılmış 1 e 2 boyutunda kemikleri duruyor kenarda mezar oldugu kesin 9 tane murç izi var kayanın üzerinde o mezarların yakınında yani
Küçük kasa dediklerine bakarsak da çok küçük nasıl mezar olabilir

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Mezarlarin resmini gönder ozaman
Açılmışmi o mezarlar neye göre mezar diyosun
BirdeACILMIS OLAN KARE KASA FALAN DEGIL HABERIN OLSUN
ITIBAR ETME

O KARE Bayan mezar isaretinin.... ALASI.....
kuyucu kardeşim her arkadaş burada fikrini yazar. Herkes bildiğini paylaşıp elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışır ki BulursamKader25 ustamız itibar edilmeyecek biri değildir. Ha sen onun fikrine katılmazsın ve dersin ki değerli ustam fikrine katılmıyorum bence o açılmış kasa değil mezar işaretidir. Eyvallah. Lakin öyle itibar etme, inanma gibi cümleler sanki bahsettiğin insanı bilmiyor değil de biliyor da doğrusunu söylemiyor algısı oluşturuyor. Ki orada üstadımız kare oymadan bahsetmemiş zaten. Kısacası değerli kardeşim ben şahsen itibar etmediğim bir yere gitmem. Gitsem de belli etmem. Bir fikriniz varsa paylaşın en doğrusunu siz biliyorsanız en güzel şekilde aydınlatın bol bol dua alırsınız. Ama başkasını incitmeden başkasını zan altında bırakmadan. Çünkü bu size bir şey kazandırmaz kaybettirir. Selametle

Son düzenleme:

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Bu arada bu forumda en acemisi bile karenin bayan mezarı değil erkek mezarı olduğunu bilir. Bayan mezarı dikdörtgendir kardeşim.Oradaki işaret de dikdörtgen. Selametle

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Sayin kuyucu,
Neden boyle davrandigini biliyorum.
Bir onceki konudan dertlisin.
Hayatta en sevmedigim sey tartismaktir.
Konulari okumuyorsunuz herhalde. Bir konu hakkinda tamamen birbirine zit fikirler aciklanmasi da dogaldir. Su ana kadar senden baska bu boyle degil itibar etme deyen bir uye cikmadi. Yolun, usulun ve uslubun hos degil. Bir baskasina yaparsan dogal olarak seni
siteden 10 gun uzaklastirmak zorunda kalacagim. Sende her usta gibi gordugun sekilde yazacaklarini yaz gec. Bu form tartisma formu degil. Konu sahibi yazilanlari okuyor. Karar onun. Kendisi bana genelden ozelden sorar, acilmis kasa oldugunu anlamanin yolu nedir diye. Bizde kendisine soyleriz. Veya sizde sorabilirsiniz, bir yerin acilmis kasa oldugu nasil anlasir diye. Size de bildigimizi soyleriz, yazariz insallah.
Acilmis kasa da en belirgin isaret, kapak kisminin oyugudur. Belirttigim resimi iyi incele kapak oyugu var mi yok mu?Ben var diyorum. Siz yok diyebilirsiniz.
Ben var dedigim halde yok da olabilir. Resimdeki bir golge vb. Sebeplerle de olabilir. Senin gordugum bildigun kasa ile benim gorduklerim farkli olabilir.
Gerci kac kasa gordun onu da bilmiyorum.
Netice edebi bozma. Ben 25 senedir sanal alemde hemhal olmusum. Klevyecileri iyi bilirim.
Sende herkes gibi konulara mudahil ol. Niyet ve gayretiniz konu sahibine faydali olmak icin olsun.
Allah cc bizlere kalbiselim ihsan eylesin.
Bizi nefsimize uydurmasin. Amin.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kullanım amaçlı sanki...büyüklükleri ne kadar sanki büyük gibi