Nokta alan tarama cihazi kullanan varmi

Sevimlimanyak

Member
Bizzat kullandım ve benim haricimde de çok iyi anladıklarını söyleyenler kullandı. Lakin beş para etmez. Boşa zaman kaybı.

Angel

Yeni Üye
ben çubuk mubuk hiç inanmam haberde görünce şok oldum. gene inanmam. makro kruzer kullanırım elim hiç boş gelmedi ben daha çubukçuların eli dolu geldini görmedm.

Turko

Uzman
Kaan usta benim neye kızdığımı biliyor ben iddia etmiyorum ki çalışıyor diye , onun kullandığı bir sistem var , elektromanyetik alanlar ve metal grupları hakkında çok bilgili araştırmış çalışmış dersine çözmüş ve kullanıyor , Sadece gelip hiç biri ise yaramaz diyip gidiyor ben buna kızıyorum. Ya anlatacak paylaşacak ya da anlatacak paylaşacak şıklar bunlar :)

Turko

Uzman
Derinlik artırmak ve parazitsiz baskın frekans ağı oluşturan bir cihazı kullandığını da biliyorum kendi yaptığı. Ama detayları bilmiyoruz çünki siz kumda oynayın çöp Hepsi diyip kaçıyor.

GERMO

Engellendi
ben çubuk mubuk hiç inanmam haberde görünce şok oldum. gene inanmam. makro kruzer kullanırım elim hiç boş gelmedi ben daha çubukçuların eli dolu geldini görmedm.
Angel ustam ele deme, ben çubuğu attım diye bazı ustalarım afaroz ettiler, çarmıha gerdiler çubukları başımda egdiler, demedi deme.
:87:

sef_er

Operatör
Turko ustad niye hic bizimle muhatap olmadiniz, ZİKRULLAH kardesimizin bir sistemi var kendiside elektronik mühendisi, patent aşamasinda, bu cihazi kardedimiz ocak ayinda bize verecegini soyledi, isterseniz ustad bir testini yapariz sizinle

Angel

Yeni Üye
@Angel ustam ele deme, ben çubuğu attım diye bazı ustalarım afaroz ettiler, çarmıha gerdiler çubukları başımda egdiler, demedi deme.
:87:
yaa aslında dicemde biraz korkuyom yavaş yavaş deyip kenara çekiliyom :applause:

türko usta benim 2 gündür peşinde koştuğum işi çözüyo.

biz çubuk işe yaramaz dedik her gün iki üc parayla geldik aha adam çubukla kral mezarı bulmuş. demekki bişeye kötü diyosan o şey kötü deyil sen anlamıyosundur ben çubuğu hayatta kullanmam inanmamda demekki işe yaramaz demicem o iş benim işim değil dicem çekilcen kenara.

GERMO

Engellendi
yaa aslında dicemde biraz korkuyom yavaş yavaş deyip kenara çekiliyom :applause:

türko usta benim 2 gündür peşinde koştuğum işi çözüyo.

biz çubuk işe yaramaz dedik her gün iki üc parayla geldik aha adam çubukla kral mezarı bulmuş. demekki bişeye kötü diyosan o şey kötü deyil sen anlamıyosundur ben çubuğu hayatta kullanmam inanmamda demekki işe yaramaz demicem o iş benim işim değil dicem çekilcen kenara.
Angel ustam hukuk ve tıp fakültesi okumak ile eşdeğer şu çubuk meselesi, yaş 50, bende o sabir yok, ben şaküle branş değişikliği yaptım, tavsiye ederim.

Angel

Yeni Üye
@Angel ustam hukuk ve tıp fakültesi okumak ile eşdeğer şu çubuk meselesi, yaş 50, bende o sabir yok, ben şaküle branş değişikliği yaptım, tavsiye ederim.
estafurullah biz senin evladın yaşında sayılırız. usta sensin. şu iple tutup salladıklarımı şkul dediğin. evet o biraz değişik duruyo

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Konuya bende müdahil olayim bari..ben cubukcuyum ve kullaniyorum cokta memnunum tespitlerinden..alan tarama ve şakül kullanmadim kullanmadigim biseyede kötü işe yaramaz demem..cihaz olayina sicak bakmam belli noktalarda ama cihaz kullanmakta cihazda kötüdür demem...bilsemde bilmesemde incelesem incelemesemde kullanmadigim test etmedigim seyler hakkinda yorum yapmak istemem.