Oda bulundu !!!

carsambali

Bilgili Üye
Eski bir çökmüş yapıda olabilir. Mezar odasıda. Resimlerden bir şey anlasılmıyor. İçini yapıyı cekseydin sadece bir giriş gözüküyor.
evet ustam ben orda değilim ve tevafuken bulunan bir yer,dikkat ettiyseniz girişe bir tünel vari yapı götürüyor.arkadş içeri giriyo sadece 5*5 gibi olduğunu görüyo ve içerde 5-6 çuval kahve renkli toprak olduğunu görüyor.hiçbişiye dokunmadan hemen çıkıyor,girişin önünü hafif kapatıp bana ulaştılar.çalışma sahası sıkıntı olmasın diye

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
evet ustam ben orda değilim ve tevafuken bulunan bir yer,dikkat ettiyseniz girişe bir tünel vari yapı götürüyor.arkadş içeri giriyo sadece 5*5 gibi olduğunu görüyo ve içerde 5-6 çuval kahve renkli toprak olduğunu görüyor.hiçbişiye dokunmadan hemen çıkıyor,girişin önünü hafif kapatıp bana ulaştılar.çalışma sahası sıkıntı olmasın diye
Bu duruma ne söylesem boş iceriyi görmeden? Bi dedektör kafi gelir varsa bir şey! Yorum icin oda içinde işaret olmalı!

poseidon2023

Uzman
bu yıgmalardan daha iki tane daha olacak ama işçilik agırdır mezar bak dedigim yeri çubukla kanturol et bulursan kurşuna da bak

Turko

Uzman
Asıl malzeme duruyor , büyük tepenin içinde oda tepenin üstünde küçük tepe altı kral hayırlı olsun derinlik fazla olur tüneli bul.

carsambali

Bilgili Üye
Asıl malzeme duruyor , büyük tepenin içinde oda tepenin üstünde küçük tepe altı kral hayırlı olsun derinlik fazla olur tüneli bul.
sevgili ustam gözüm yollarda kaldı :)
Ekli dosyayı görüntüle 187214

ustam bu koridor zaten tünelmiş ve o büyük kuru gibi ağaç tarafına gidişte varmış.zaten odanın ve ağacın olduğu yer yığma bir yer.iyice anlamam lazım,malüm odalarla ilgili tecrübe henüz etmedik

Ekli dosyayı görüntüle 187215

lagardel

Aktif Üye
selamın aleyküm
öncelikle kolay gelsin hocam oda da kum var deyince aklıma ilk gelen tuzak oldu
oda içerisinde gezip gezmediğinizi yazmamadınız (mümkünse gezmeyin) oda duvarları düm düz ise duvar diplerinden duvarı kontrol ederek ilerleyin ve içerdeki toprağı tahliye etmenin kolaybi yolu veya o toprağın akacağı yönü tespit edip tamamen boşaltın ve tabanı kontrol edin
kanımca alt odaya giriş veren bir tabaka veya kapak bazında bişey bulacaksınız
ALLAH bahtınızı ve şansınızı açık etsin.

carsambali

Bilgili Üye
selamın aleyküm
öncelikle kolay gelsin hocam oda da kum var deyince aklıma ilk gelen tuzak oldu
oda içerisinde gezip gezmediğinizi yazmamadınız (mümkünse gezmeyin) oda duvarları düm düz ise duvar diplerinden duvarı kontrol ederek ilerleyin ve içerdeki toprağı tahliye etmenin kolaybi yolu veya o toprağın akacağı yönü tespit edip tamamen boşaltın ve tabanı kontrol edin
kanımca alt odaya giriş veren bir tabaka veya kapak bazında bişey bulacaksınız
ALLAH bahtınızı ve şansınızı açık etsin.
Aleyna ve aleyküm selam üstadım,harfiyyen dikkate alıcam inşaallah.Rabbim önce sizlerin sonra burdaki herkesin sonrada bizlerin bahtını açık etsin,kazasız belasız işler nasip eylesin.Amin