Oda bulundu !!!

Tenkit

Bilgili Üye
Mezari cubuklamo tespit ettiniz dedektorle mi?

kertenkele

Editör
BulursamKader25 ustam çubuk önerilerinden gümüş bizim buralarda yok bakır ve aleminyum buldum onuda bizim burda elektrikçiden aldım bakır 4 veya 5 mm içi dolu ama aleminyum 2 ml falan kalınlık onun içide dolu kaynak çubuğu kalınlığında birde kaynak teli var pirinç bulunmaz burda ustam özel mesaj kabul etmiyorsun buraya yazdım yeterlimi 3 çubuğum var

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
@BulursamKader25 ustam çubuk önerilerinden gümüş bizim buralarda yok bakır ve aleminyum buldum onuda bizim burda elektrikçiden aldım bakır 4 veya 5 mm içi dolu ama aleminyum 2 ml falan kalınlık onun içide dolu kaynak çubuğu kalınlığında birde kaynak teli var pirinç bulunmaz burda ustam özel mesaj kabul etmiyorsun buraya yazdım yeterlimi 3 çubuğum var

Kardaşım,
gümüş kaynak telini bizde internetten satın alıyoruz:

{metal market} | {metal marketiniz}

İnce geldiği için 2 adedi lehim yaptırıyorum.

Aleminyum ve bakır çubuk da varmış sende bunlar yeterlidir.
Pirinç olmazsa olsun farketmez.

carsambali

Bilgili Üye
sevgili @BulursamKader25 ustam,rabbim emeklerinizi zayi etmesin dünya ahiret muradınızı versin söylediklerinizi harfiyyen yapmaya gayret ediyorum bunları buraya aktarıyorum ki sayenizde benim gibi olan kardeşlerimizde istifade etsin.hakkınızı helal ediniz..şimdi yaptıklarımı paylaşayım ve fikirlerinizi can kulağıyla dinleyip okuyup anlamaya çalışalım.
malzemeler:2 adet neodminyum mıknatıs,pinpon topu yada içi boşaltılmış ve ağzı silikonla kapatılmış keçeli kalem tüpü ve iki adet gümüş L çubuk.
Ekli dosyayı görüntüle 187492
mıknatıs monte edilmiş hali

Ekli dosyayı görüntüle 187498
pinpon topu ile tutuş şekli

Ekli dosyayı görüntüle 187499
çiftli tutuş şekli yandan
Ekli dosyayı görüntüle 187500
boş tüp ile tutuş şekli

sevgili ustam görüşleriniz nasıl acaba

kertenkele

Editör
BulursamKader25 ustam bende bi makina var rus malı birini toprağa gömüyorsun digeri elinde frekansla bişeyler yapıyo üzerinde oda değerli değersiz su falan yazıyo kullanamadık bu mak çubukları var biliyormusun mak. Bilmiyorum bu çubuklar prinçmi bakırmı nerden bileceğiz veya biliyormusun birde ustam pinpon topu ne işe yarıyor boşlukta anlatırmısın gereklimi yani

BulursamKader25

sevgili @BulursamKader25 ustam,rabbim emeklerinizi zayi etmesin dünya ahiret muradınızı versin söylediklerinizi harfiyyen yapmaya gayret ediyorum bunları buraya aktarıyorum ki sayenizde benim gibi olan kardeşlerimizde istifade etsin.hakkınızı helal ediniz..şimdi yaptıklarımı paylaşayım ve fikirlerinizi can kulağıyla dinleyip okuyup anlamaya çalışalım.
malzemeler:2 adet neodminyum mıknatıs,pinpon topu yada içi boşaltılmış ve ağzı silikonla kapatılmış keçeli kalem tüpü ve iki adet gümüş L çubuk.
Ekli dosyayı görüntüle 187492
mıknatıs monte edilmiş hali

Ekli dosyayı görüntüle 187498
pinpon topu ile tutuş şekli

Ekli dosyayı görüntüle 187499
çiftli tutuş şekli yandan
Ekli dosyayı görüntüle 187500
boş tüp ile tutuş şekli

sevgili ustam görüşleriniz nasıl acaba
Cok guzel olmus kardasim.
Tuple daha rahat tutuyorsun.
Miknatislari net goremedim,
Yeri uygun..
Miknatislar birbirini cekecek sekilde olacak amma birbirine degmeyecek.
Bu nedenle aralarina kurdan copu,
Kalin kagit vb. Seyler koymak gerekiyor.

BulursamKader25

BulursamKader25 ustam bende bi makina var rus malı birini toprağa gömüyorsun digeri elinde frekansla bişeyler yapıyo üzerinde oda değerli değersiz su falan yazıyo kullanamadık bu mak çubukları var biliyormusun mak. Bilmiyorum bu çubuklar prinçmi bakırmı nerden bileceğiz veya biliyormusun birde ustam pinpon topu ne işe yarıyor boşlukta anlatırmısın gereklimi yani
Kardasim,
O makinayi bilmiyorum.
İlgili katagoride konu ac.
4 cepheden resimle
Arkadaslar baksinlar.
Bilen birisi varsa sana detayli bilgi verir.
Belkide ise yarayan bir makinadir.
Kenarda kalmasin.

carsambali

Bilgili Üye
BulursamKader25 gurbanım,ağzına yüreğine sağlık. Geriye kalan benim test atışları ve sizin dualarınız