Okunmasi gereken taştaki şekil ve yazilar.

kabakburgiba

Operatör
@Bulursamkader ustam desene yine sarı kızı bulamıyacağız.

kabakburgiba

Operatör
ustam iy takip et belki bende bazı şeyleri kaçırabilirim.desene bi madenimizde oldu.şirketide kurakustam.Atamalarıda yapabilrsin.mali müdürü Turkoustamızı yapalım.ooooooovallla dur bakam ustam sabah iyi haberler gelecemiş.acele etmiyek..sabah ola hayrola..

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustam taşra detay çokmuş ama baya hırpalanmış. Galiba arkasındaki taş yığmanın putu gibi görünüyor. Gördüğüm detayları işaretledim. Ama hala bazı detayları çok silik kalmış.

Ekli dosyayı görüntüle 162621

kabakburgiba

Operatör
Turko ustam 1 le 9 adım arasında odamı acaba,mezarmı.buna yakın bi yol çalışmasında yol yapımcıları boş bi odaya denk gelmişler.hemen kapatmışlar.

kabakburgiba

Operatör
Dadaş ustam oooo sen bizi attın biraz uzaklara ne o merdivenler falan Turko ustamda görünce şimdi kızacak.merdivenlerden yukarımı çıkacaz bi de şimdi.bakır da dedi.bence bu merdivense beni yukardaki dedemin mezarınamı götürecek acaba.yyukarılara çık orda aramı diyo ne ustam.öyle diyo öyle ben anladım ustammmmmmmmmm.M N nin altındaki murç izi 2 adet ya onlara uyuz oldum.

kabakburgiba

Operatör
ilave resimler

etrafında bulunan yardımcı diğer işaretler.

Turko

Uzman
Turko ustam 1 le 9 adım arasında odamı acaba,mezarmı.buna yakın bi yol çalışmasında yol yapımcıları boş bi odaya denk gelmişler.hemen kapatmışlar.
Dadaş ustanın çizdiği şekillerin çoğu anlamı var bende ama okuma sırasını çözemez sek ortaya karışık salata olur. Dört ayrı bölme olarak mı anlamlarına baksak acaba. Akşam mesai yapayım bütün işaretler i paylaşayım ortak karara varalım inşallah.