Omega mı

gizemli 34

Bilgili Üye

gizemli 34

Bilgili Üye
Yeşil otun hemen üstü yılan sandığım boğanın alnıyla burnunun çizgisiymiş bariz belli oluyo boynuzlarıda falan cepten giriyorum işaretleme yapamıyorum çok güzel işaretler var bu taşın genelinde

gizemli 34

Bilgili Üye
Boğanın başının rengi taşın renginden farkli görünüyo dikkatli bakınca görünüyo bganın başı var sadece fotoğrafın çekildiği yöne doğru burnu boynuzu sivri taşın önündeki otun bir karış üstü

Son düzenleme:

gizemli 34

Bilgili Üye
Bu taşı iyi incelemek lazım bu taşta hedefe yönlendircek ana işaretler var resimle bakıldığında gözükmeyecek kadar ince çizilmiş işaretler var
fakat orada ki boğa başını tek gören benmiyim gözleri boynuzları dahi belli oluyo

sarıkayalar

Bilgili Üye
Bu taşı iyi incelemek lazım bu taşta hedefe yönlendircek ana işaretler var resimle bakıldığında gözükmeyecek kadar ince çizilmiş işaretler var
fakat orada ki boğa başını tek gören benmiyim gözleri boynuzları dahi belli oluyo
Taşın üzerinde yatan yılan o kuyruğu aşağıda başı Kaya'nın üstünde sağa bakıyor

gizemli 34

Bilgili Üye
Taşın beyaz olan kısmının hemen üstünde bıcak gibi dikine çizili olan şekil bence boynuz hatta diger boynuzun ucu bile görünüyo kafa yan durunca ben öle görüyorda olabilirim saygılar

deli firat

DOĞACI
Cansınız arkadaslar yorum yapan yapmayan herkese tşk ederim elinize gönlünüze saglık