Önce insanın güvenini sağlayın. Buda bir çözüm olsun dedektör davasına

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Tabiki kimse yoğurdum. ekşi demez. Kimseninde ticaretinde gözümüz yok.. Yıllarca insanlar mağdur oldu en ufak sıkıntıda kullanıcı hatası dendi vs. Walla ustalar. bende şunu söyliim.. Fikir veren pazarlama yapan kimse konumu şahsı ticari ortamı önemli değil... Alacak yada meyilli olan arkadaşlara şöyle Bi güzellik yapılsın..//.. 1-CİHAZI. Test edecek mekan yada.. arazi alıcının. Belirlediği. Yerde olacak.. 2-Cihazın aldığı sinyali gösteren görsel ekipmanda. ve. hafızasında. Önceden yüklenmiş veriler resimler olmayacak.. //.. Bu iki şartı yerine getirecek babayiğit ler. Bunları sağlayan her yerli firma. Güven verir ticari itibar sahibi olur... .yurtdışından. cihaz getirtip. Gümrükten alamayanda. var prosedürü bilmediğinden.. Olay basit. Herkesin bir veteriner yada özel güv. Şirketinde tanıdığı vardır.. İşte bunlar enkolayca. cihazı. Adrese kargoyla getirtecek izinlere tabiidir.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Tartış tartış bitmez bu babayiğitler çok. Bizi bağlayan sen kullanıcısın önemli olan senin yorumun ben bunu bilirim firma sahibi anlatır yazar cizer test edilenle alıcak olduğun cihaz ne biliyorsun aynımı bir sürü soru yıllardır tartışırız biz burda hiçde sevmem cihaz konularını herkez bilir göz var nizam var alıp kullananlara kulak verip alıcı kendisi tercih yapıcak diyer türlü geriye dönük bak ne babayiğitler var :3:

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Cihaz alırken satıcının değil, gerçek kullanıcı kişilerin yorumları ön planda tutularak araştırmaya gidilmelidir

Mal bulanındır

mayhem ustam haklısınız ancak amacım akıl vermek yada karalama yapmak değil.. Naçizane olması gerekeni dedim. Çünkü adam Bi hevesle cihazı alıp 300.km illerdeki köyüne gidiyor. Bi test ediim diyo. Haddeee. ondan sonrası malum.. far yemiş davşan gibi kalıyo.. İki üç denemeden sona odunluğa attırıveriyo üzgünüm ama durum buu

mayhem

Co Admin
Co Admin
2-3 gün adam seni arazide gezdirmez Dediğine katılmıyor değilim yanlış anlaşılmasın sadece zor işler diyorum anlat anlat bitmiyor . Bu yüzden kullanıcı yorumları dikkate alınmalı benim fikrim .

Jookerturk

Bilgili Üye
Özel güvenliği anladım da. Veterineri anlayamadım usta?
Birde kişi belirlediği alanda tesbiti yapıp almıyorum derse ne olur? Bunun orta yolu bulunabilir mi? Satan babayiğit olur ama karşı taraf oğlanyiğit çıkabilir.

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Mal bulanındır söylediklerine harfiyen katiliyorum.satan sirketler ayni seklde davranmali kendi test alani olmali cihazin ozelliklerine gore.ayrica cihazdaki belirli olan goruntuler silinmeli ve alici kisinin gozu onunde hatta ona test ettirerek cihazi denetip o sekilde satmalilar.ama bizim bu iste hic araziye cikmamis yada isaret iz emare toprak yapisi arazi yapisi vs vs bilgisi olmayan insanlar cihqz satarsa sende bende hatta herkes biseyler yazar cizer anlatir.bu ise bir el atilip milletin hayalleri emekleriyle oynayip para kazanan insanlar bu meslekten uzak tutulmali

Jookerturk

Bilgili Üye
Onca para verip araştırmadan almak bence ahmaklık olur. Günlerce haftalarca araştırıp öyle alınması gerekir. Meblağ çok olunca araştırma yapmak şart.

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Mal bulanındır ya adam bu cihazi ne yapcan yılan kamera sokup işini yap derse ne yapcaz...??? kahkaha

mayhem

Co Admin
Co Admin
Genel yazıyoruz firma yada şahsi bir marka ortada yok . Bir çok firmanın kusuru vardır kimse şu kötüdür en iyi budur demez biz tartışılan markayı yada marka olmamış bile olsa kötületmeyiz amaçda bu olmamalı . daha çok üye yada cihaz önerisi kullanım acısından iyi ve sonuç alanlar belirtiyor yorumlara göre ileride alıcak olanda buna göre o cihaza yöneliyor .görüyoruz kimisi daha test ederken cihazı elinde kalıyor kimisi test ediyor akıllarda bir sürü soru Bu yüzden ismi duyulmuş ve tescilli markalar her yönden iyidir diyorum şudur bu daha iyidir demiyorum .

Mal bulanındır

mayhem ustam. teşekkürler ilginize. Ayrıca özgür bir platformda fikir alışverişine katkınız için. Dediğiniz gibi. Kişi okusun yanılgıya düşmesin hiçbir konuda inşallah