Önce insanın güvenini sağlayın. Buda bir çözüm olsun dedektör davasına

Turko

Uzman
Gene. şukadarr bütcem varr. Şu modele markaya ne yorum yaparsınız. UFO gören masum köylü ayakları başlamış.. Konu başında belirttiğim 2 maddeye uyacak tüccar varsa hayırlı işler olsun
Var alışveriş yaptım yapıyorum, yılbaşına bir cihaz daha alacağım. Daş gibi de firma %100 yerli. Alıyorum cihazı kullanıyorum işim bitince telefon ediyorum bunla işim bitti gönderiyorum bunu 2 ci el satışa koyun hesaba not düşün tekrar +/- hesabı yaparız yeni alacağım cihaza göre hesap ederiz diyorum tamam diyorlar 3 kez de böyle ticaret yaptım. Yaptığım ticaret firma ile 50 bin tl yi geçti. Hiç bir sıkıntı yaşamadım gitmedim bile oraya gönderiyorum parayı whatsapp tan dekontu gönderiyorum cihazı yazıyorum 10 dk sonra mesaj atıyor abi kargo çıktı diye. Kendin ile olan kavganı ne zaman tek taraflı fes edeceksin ? Hayır her açtığın konu şikayet içerikli. Bilerek mi yapıyorsun elinde eşeleyeceğin yerin mi yok işsiz mi kaldın anlamadım ki. Araştırmadan niye böyle ateş eden konular açıyorsun sen amaç nedir ? Cihaz soran üyelere kullandığın alışveriş yaptığın firmaların ismini verebilirsin. Kullandın işe yaramıyorsa markayı yaz cihazı yaz kullandım işe yaramıyor de. Her toprağın yapısı farklıdır benim alanımda kullandığım cihaz senin arazide iki ihtimal ile çalışır ya çok çok daha iyi performans ile çalışır yada toprak yapısına çakılır çok çok kötü çalışır. Aldım cihazı hop her yerde çalışsın. Öyle bir şey yok. Biz boşunamı firma marka cihaz ismi paylaşmıyoruz. Sorarlar cihazı kullandıysak yazarız. Bu kadar basit bizim site olarak var oluş amaçlarımızdan basit bir örnek.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Turko Ustam bu anlattığın sana senin itibarına özel durum. Binde birkişi. O müsemmayla karşılanır... Güzel ticaretin varmış. Yani diyon ki tozun topraa içinde kullanıyom işim bitince geri alın Bi üstmodelini alıyonöylemi. Çok iyi alışverişi çok iyii. Eleştirmeden doğrular bulunmaz. Napacaktık önümüzegeleni pofpoflucakmıydıkk

Turko

Uzman
Turko Ustam bu anlattığın sana senin itibarına özel durum. Binde birkişi. O müsemmayla karşılanır... Güzel ticaretin varmış. Yani diyon ki tozun topraa içinde kullanıyom işim bitince geri alın Bi üstmodelini alıyonöylemi. Çok iyi alışverişi çok iyii. Eleştirmeden doğrular bulunmaz. Napacaktık önümüzegeleni pofpoflucakmıydıkk
Yok toz toprakla ne alakası var , kaya ise kaya , topraksa toprak , kil , çamur micir Hangi cihaz lazımsa ona bakarım . Her hafta kayanın içinde mezar denk gelmiyor ne yapacam diğer yerlerde işime yaramayan cihazı . Sen sinirlenme takma kafana firmayı cihazı sohbete bakalım gerisini Biz hallederiz.