Önce insanın güvenini sağlayın. Buda bir çözüm olsun dedektör davasına

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bilip Bilmemek kötü bir şey değil dediğin gibi fikir alış verişi yapıyoruz .Genel ve üyelere yardım amaçlı . Sen yazarsan bu cihaz iyidir ben kullandım kullanıyorum ve üye 2 gün sonra burda caz cuz yaparsa değerlendiririm hem seni hem o markayı hemde konuyu Ve bu konular çok işlendi işlensin sorun yok genele baksın üyeler yeterki kötü iyi demek yanlış . Adam ne güzel yazmış kardeşim bu cihaz agır kullanım ve hafiflik acısından buda var bir bak aynı görevi görüyor ben kullandım sonra buna geçtim ve memnunum bu dur . aslında üyede bitiyor araştırdığı zaman bu cihaz en fazla 2-3 düşüyor kullananların yorumunu alsa yeticek iş .

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Cihazcilarin hepsini kendine düşman edecen sonunda
O dedigin şekilde tescilli bir cihaz bulursan bana da haber ver

Birde demezmi 12 metrede de yerli dedi :200:

mayhem

Co Admin
Co Admin
Kiiiim:200: Doğru tek kardeşim kimse dokundurtmaz malına bizde dokunmuyoruz genel yazıyoruz yoksa tartışmam bile genel yazışıyoruz hazır cihazcılar yokken :200:

mayhem

Co Admin
Co Admin
Sen cubuk kullanıyorsun çelik çomak kunularında tartışma olmaz genelde Çubuk ustalarını bu yüzden taktirle karşılıyorum . dut ağacı dalı ile su arıyorlar buluyorlarda nediyim adamlar piri olmuş .

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Sen cubuk kullanıyorsun çelik çomak kunularında tartışma olmaz genelde Çubuk ustalarını bu yüzden taktirle karşılıyorum . dut ağacı dalı ile su arıyorlar buluyorlarda nediyim adamlar piri olmuş .
Ben isareyciyim cihazlarla isim olmaz
Çelik çomak oynarım ama hiç bir sekilde hiç bir cihaza itibar etmem
Bir tanesi hariç
Onunda lakabını soylicem bilen var midir bilemem ahtapot :)

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Şu aselsanın ürettiği toruk cihazını sivil halka satışına izin verseler. Bak neguzel kolayca tektek yaparız. Herkes sikke koleksiyonuna başlar

Jookerturk

Bilgili Üye
Çubuk kullanmaya merakım arazimizde 150 metreden suyu bulan genci görünce başladı. Bakır tel ile 150 metre + 3 Akar’ın birleştiği noktayı buldu. Sonuç 6’lık su çıktı.
Gerçekten dediğiniz gibi işin ustası ve piri olmuşlar her türlü taktiri ve saygıyı hak ediyorlar.

dersu

Bilgili Üye
Söylemek istediğim şeylere en uygun başlık bu olduğu için affınıza sığınarak konunuza yazıyorum, Forumda da dedektör konusunda da yeniyim, orta karar bir vlf dedektör aldım, işlevi hakkında bir sıkıntım olmadı öğreniyorum haala, fakat ucuz marketlerde 100 liraya satılan matkapların bile o alete göre yapılmış plastik bir saklama kabı oluyor, bizimkisi karton kutu da, ayrıca çiftçisi var çobanı var biryerden biryere giderken değnek gibi sırtımızda taşıyamayacağımıza göre, cihaza özel, fazla dikkat çekmiyecek bir sırt çantası olmalıydı bence birkaçbin liralık bir cihaz için bu ikisi 100 lira bile tutmaz heralde. Birde uygulamadan vazgeçtim, bir eğitim videosu bile yok Türkçe olarak, yabancılar onlarca video çekmiş. detay gibi görünebilir ama bence düşünülmesi gerekirdi.

Mal bulanındır

dersu haklısın kardeşş. O an büyüsüne kaptırıp sana cihazı verdimii. iş bitiyor en ufak arızadan kullanıcı hatası derler. Bazı gelişmiş cihazlar arabanın içine takılıyor O. CD ekranı yerinide. Kalite ekran takılıyor eleman araziyi tarayarak şüphe çekmeden ar-ge yapıyo

Mal bulanındır

Gene. şukadarr bütcem varr. Şu modele markaya ne yorum yaparsınız. UFO gören masum köylü ayakları başlamış.. Konu başında belirttiğim 2 maddeye uyacak tüccar varsa hayırlı işler olsun