Ormanda yuvarlak oyma ve kanallari olan büyük kaya

Merko

Member

timur964

konularim
bu daha güzel en dikkat çeken yer boşluk sesi bak iyice incele kapakmı kapamamı altına ustune iii bak hayırlısı olsun

kabakburgiba

Operatör
bende teşekkür ederim.alttan 4 resim sol tarafta özeline yazdığım.görebildin mi.

Merko

Member
kabakburgiba tesekkur ederım geldı mesajın burdan da yazarsan sorun olmaz heralde bıraz forum kullanmakta acemıyım ılk deneyımım ama burdakı uzmanları neredeyse 2 senedır takıp edıyorum hepsıne saygım var gercekten ustad hepsı

kabakburgiba

Operatör
özelden yazdıklarımı nasıl sildin anlayamadım.şimdi nasıl yazayım ah ustam ah. bi saatlik iş.neyse vaktim olursa akşama çizimlerle uğraşabilirmiyim bilmiyorum.çizincede adımız çıkıyo. bir haftadan beri içimi yiyorum

Merko

Member
Ustalar anlayış ile karşılayacaktır umarım niyetimiz kimseyi rencide etmek değil
Bende anlamadım nasıl silindi uyuz oldum bide bilgisayara kıricaktım Walla pcyi kabakburgiba

jeolog

Co Admin
Co Admin
Bu kayaların ve ormanlık alanın bulunduğu yer ve çevresi için soruyorum. İki tepe bu iki tepenin arasında nehir veya bir vadi mevcutmu? Tepelerden bir tanesi doğu diğeri batı istikametinde.

Merko

Member
Kayanın bulunundugu yer kısmen düzlük
Batısında tabanda dere var ve guneydoğuda yükselen bir tepe var oranın tabanında kurumus bi dere yatağı var
Güney doğuda 2 tepe mevcut dediniz gibi ve arasnda dere var fakat kurumuş ana kaya ya mesafesi 350 400 metre bu anlattığım yer jeolog