Örnek Kaya Kasa

ragıp

Uzman
Sedegor ustam, kızılelma ustam
ikinizde kızıl elmasınız.
gerekse buradaki kader birliği var
ikinizde biri birinizden değerli ustalarsınız

o yaşanmışlıkları unutup
el ele vererek tecubelerinizi yardım bekleyen üyeler ile paylaşmanızı bekleriz
size de yakışan budur

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
çok teşekkür ederim artik yaşlandik artik belki karşilaşmişizdirda hayat tesadeüflerle dolu
RABB im c.c hayirli omur versin hocam. Kim bilir belkide karsilasmisizdir ALLAH teala bilir. Oyle yada boyle bilgilerinizden istifade ettik ve yine nasip olursa bigilerinizden istifade edecez INSALLAH c.c yeterki gonuller hos olsun. Selametle kalin hocam

kısmetnasip

Yeni Üye
Burda ki kasaysa eğer ikitanemi var dediğine göre. Diğeri nerde olur en fazla

kısmetnasip

Yeni Üye
Yukardaki işaret karşınıza çıktığında bilinizki bir Ermeni kasası yada kasaları demek daha dogru olur karşınızda.

Bu kültte gözde hiç kanal yoksa o bir kasa değil.

Tek kanal tek kasa dır.

Bu kanal sayısı en fazla 4 tür ve her yönde bir kasa mevcuttur.

Şayet kanal 5 yada fazla ise o işaret kasa işareti değildir.

taha45

Yeni Üye
Derinlik 20-23 cm arası derinliği ile orantılı tam alt kısmında 15 cm çapında 15 cm derinliğinde bir sunak var sizce alınmış mı yoksa işaret mi ikiside

carsambali

Bilgili Üye
konuların tamamını okudum,olan sanırım burda birşeyler öğrenmek isteyen kişilere oluyo yada olucak.nedeni konu içinde konu çıkarmak,laf atmak laf sokmak vs hangisi olursa olsun.fikir beyanı herkes için açık lakin sen doğrusun ben yanlış,ben doğruyum sen yanlış beyanı sıkıntılı bir durum.varsa tartışılması istenilen konu,konu sahibi açar fikir alış verişi yapılır.bilgi ve birikimlerini iyi niyetle Allah için tecrübelerini zaman ayırıp aktaran ustalara lütfen saygılı olmayı öğrenelim.tecrübe,ustalık,büyüklük vs bunlar yaş ile alakalı bir durum değil,yaş alana hürmet edilir bukadar.Niyeti allah için birilerine yardımcı olup dua almak isteyen,kimi zaman duanın karşılığını dünyada almak isteyn kişi yada kişilere lütfen mani olmayınız.Rabbim hertürlü fitneden hepimizi korusun,niyeti Allah için olanlara selam olsun...

deli firat

DOĞACI
Kardeş foto üstunde hîç oynama yapmadan tekrar yükle varsa daha yakın foto onuda yükle ayrıca karşısında dag tepe ne var çevre fotolari yükle bakalım selametlen