ortalama bir fiyat alabilirmiyiz acaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Bu konuya yorum yapan tüm ustalar ironi yapamıyonuzmuu. İSPATLADIM. ya size bu arkadaşta değil bunlar. Resimler alıntı İRAN. DAN. Usta bura alımsatım fiyat mekanı değil.

Marco

Bilgili Üye
@Malbulanindir Ustam tecrube farki bu olsa gerek.Helaliniz var.Saygilar Sevgiler ������

omerolmaz

Bilgili Üye
Bu konuya yorum yapan tüm ustalar ironi yapamıyonuzmuu. İSPATLADIM. ya size bu arkadaşta değil bunlar. Resimler alıntı İRAN. DAN. Usta bura alımsatım fiyat mekanı değil.
Sevgili ustam dediğin doğru fotoraflardan iki tanesi irana ait sizin paylaştığınız ve diğer 1 adet foto daha fotoları tek tek atarken araya karıştı onun için sizden özür dilerim ama diğer fotolar gerçektir ve hiç bir şekilde burda insanları kandırma veya hata zamanını çalma gibi bir düşüncem yok tabiki inanıp inanmamak size kalmış bir durum bu değimi yanlış anlamazsınız umarım tekrardan tşkler değerli yorumlarınız için. selametle kalın

Turko

Uzman
Daha iyi bir seti 105 bin tl ye sattım , sizdeki parçalar 2 hatta 3 ayrı set gibi duruyor. Benim sattığım kemer , kolye , taç , bileklik 2 adet , küpe ve 5 adet yüzüktü . Hepsinin üzerinde 10/10 kondisyon aslan kafası vardı tam set halinde idi. yaklaşık 4 yıl önceydi. Şimdi resmi koleksiyonerler yani alım satımı kendi arasında takas olarak gösterip kılıf uyduranların %60 ı iflas etti , şahsi müzeleri olan koleksiyonunu sergileyen adamlar bayrak çekti. Kime satacaksın ? 4 yıl önce bile berbat olan fiyatlar şimdi nasıldır sence .

omerolmaz

Bilgili Üye
Daha iyi bir seti 105 bin tl ye sattım , sizdeki parçalar 2 hatta 3 ayrı set gibi duruyor. Benim sattığım kemer , kolye , taç , bileklik 2 adet , küpe ve 5 adet yüzüktü . Hepsinin üzerinde 10/10 kondisyon aslan kafası vardı tam set halinde idi. yaklaşık 4 yıl önceydi. Şimdi resmi koleksiyonerler yani alım satımı kendi arasında takas olarak gösterip kılıf uyduranların %60 ı iflas etti , şahsi müzeleri olan koleksiyonunu sergileyen adamlar bayrak çekti. Kime satacaksın ? 4 yıl önce bile berbat olan fiyatlar şimdi nasıldır sence .
Ustam Tşkler yorumun için Teşekür ederim Allah razı olsun.(Arkadaşların iranlı bir tanıdıkları varmış bakalım yurt dışına gidebilir.)

Son düzenleme:

a_g_x_14

Aktif Üye
yahu mübarekler Mal bulanındır usta uyandırmasa hala devam edeceksiniz yorumlara.kimse yanlış anlamasında ben veya bi başkası bu malzemeleri kendi elleriyle çıkaracak böyle bi sitede hem kendini hem elindeki malzemeyi deşifre edecek.adamın gerizekalı olması gerek bunu yapması için.nedenmi?adamda timülüse girecek tecrübe birikim ve bilgi olacak girip malı alacak sora burda servis edecek:zuhaha::zuhaha::zuhaha:sadece güzerim.yok efendim ilk odadan çıkmışta diğer odalara girememişte.arkadaşım timülüste 10 tane mezar odası varda bizmi bilmiyoruz.kimi yiyosun Mal bulanındır ustam sizide dikkatinizden dolayı ayrıca tebrik ederim

timur964

konularim
kendiniz çıkmadıysanız ilgilenmeyin derimsıkıntılı olan var@omerolmaz

Son düzenleme:

Turko

Uzman
yahu mübarekler Mal bulanındır usta uyandırmasa hala devam edeceksiniz yorumlara.kimse yanlış anlamasında ben veya bi başkası bu malzemeleri kendi elleriyle çıkaracak böyle bi sitede hem kendini hem elindeki malzemeyi deşifre edecek.adamın gerizekalı olması gerek bunu yapması için.nedenmi?adamda timülüse girecek tecrübe birikim ve bilgi olacak girip malı alacak sora burda servis edecek:zuhaha::zuhaha::zuhaha:sadece güzerim.yok efendim ilk odadan çıkmışta diğer odalara girememişte.arkadaşım timülüste 10 tane mezar odası varda bizmi bilmiyoruz.kimi yiyosun Mal bulanındır ustam sizide dikkatinizden dolayı ayrıca tebrik ederim
Sabırlı olmayı öğrenmen gerekiyor.

akyol

Bilgili Üye
kendisi çıkardı veye internetten aldı resimleri buna bişey diymem ama kendini bu şekilde ifşa edeçek birisi olurmu sanmam sayın dostlar

mayhem

Co Admin
Co Admin
Ben bile bu şekilde konu açanları takibe alırken başkaları nasıl almasın . Bir sürü soru sormam gerek size aslında alıcımısın satıcımı bunlar reklam elimde baska malzemelerde var alıcımı arıyorsun yok memurmusun deli sorular . Yapmayın arkadaşlar açmayın böyle konular sırf siteye zarar veriyorsunuz diye sorgusuz uzaklaştırılırsınız bilginize .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...