Oyma ve içinde yön

Memolii

Aktif Üye
Deliğin dibine ulaştınız mı ?
Eğer dibi yoksa dipsiz sunak olmaz .
Deliğin dibine ulaştık evet ustam derinliği 15 cm falan tabana varmadan karşılıklı 3 genler var içinde ucgenlerin derinliği 3 cm falan

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
@Turko ve @Ibrhm ustam cubukta pek yeteneğim yok bayram abimi gezmeye ikna edersem @BulursamKader25 beraber dolaşıp gezmeyi isterim aynı şehirdeyiz
Teklif yapmad
@Turko ve @Ibrhm ustam cubukta pek yeteneğim yok bayram abimi gezmeye ikna edersem @BulursamKader25 beraber dolaşıp gezmeyi isterim aynı şehirdeyiz
Teklif gelmedi ki ikna soz konusu olsun kardasim.. :))

Persembeye kadar planlamalarim var.
Cuma-cumartesi- pazar gunlerinden birisi olabilir. Ozelden yaz insallah.
Haftaya da olabilir. Kar olmasin. Tespitimizi yapip gelelim insalllah.

Cubuk kullanisimi da gorursun.
Reklamimi yaparsin site de.
Hava civaymis falan filan dersin :)))

Beraber gidelim gezelim inşallah.
Birde ben fotograflama yapayim.
Buraya atalim.
Fark olacak mi bakalim :))
Daha oyugun ahvalini bile cozemedik senin fotograflama tekniginden dolayi.
:)

Memolii

Aktif Üye
Teklif yapmad

Teklif gelmedi ki ikna soz konusu olsun kardasim.. :))

Persembeye kadar planlamalarim var.
Cuma-cumartesi- pazar gunlerinden birisi olabilir. Ozelden yaz insallah.
Haftaya da olabilir. Kar olmasin. Tespitimizi yapip gelelim insalllah.

Cubuk kullanisimi da gorursun.
Reklamimi yaparsin site de.
Hava civaymis falan filan dersin :)))

Beraber gidelim gezelim inşallah.
Birde ben fotograflama yapayim.
Buraya atalim.
Fark olacak mi bakalim :))
Daha oyugun ahvalini bile cozemedik senin fotograflama tekniginden dolayi.
:)
Bende yarın köye gidecem cumaya kadar dönerim abi Allah izin verirse abi teklif yapmış oldum ya abi geçen sene pikniğe ve semaverde çaya davet etmiştim eğitim vermen karşılığında ama o zaman calisiyordun bende pek ustelemedim bana cuma günü uyar abi gezelim inşaallah ne zaman çağırırsan koşa koşa gelirim senin gibi bir ustanın çırağı olmayı çok isterim

BulursamKader25

Bende yarın köye gidecem cumaya kadar dönerim abi Allah izin verirse abi teklif yapmış oldum ya abi geçen sene pikniğe ve semaverde çaya davet etmiştim eğitim vermen karşılığında ama o zaman calisiyordun bende pek ustelemedim bana cuma günü uyar abi gezelim inşaallah ne zaman çağırırsan koşa koşa gelirim senin gibi bir ustanın çırağı olmayı çok isterim
Ben yaslanmisim:))
İnan unutmusum, hatirlayamadim.
Persembe aksami haberleselim insallah.

BulursamKader25

Bayram abi ile gideceğiz Allah nasip ederse inşaallah dediğin gibi zemin altı mezar çıkar @APOLLONUS
Cuma namazindan sonra bolgeye ulastik insallah. Aslinda benim eve yakin bir alanmiş. Daha once o tarafa hiç gitmemisim. Sagini ve solunu gormustum, o bolgeye yeni gitmis oldum.

Benim de karotla acilmis diye zan ettigim yuvarlagin oldugu kayanin yanina gelince kayanin ters duz edildigini gorduk. Az bir calisma yapilmis, kayanin altina bakilmis. Alt taraf beginilmeyince birakilmiş :))
Oyma yan dönmüş. Bu nedenle size fotograflama yapamadim.

Evet kardaslarim,
Oyma karotla acilmis kadar guzeldi giris kismi. Ciplak gozle bakinca hemen Lapya-Dogal oldugu anlasildi.

Gelmisken, metal tespiti yapmadan gitmeyelim dedim. 3 noktada Altin sinyali aldim. Detaya inince mineral oldugu anlasildi. Konu sahibi kardasimizla biraz cubuk alistirmasi yapacaktik amma hava cok soguktu. İmkan bulamadik. Ben calistim o izledi.
Sistemi anladi, amma cozemedi:))
Hava soguk olunca bende fazla hava atamadim :)))

Fotografin ne kadar onemli oldugunu birkez daha anladik. Tek foto ile mevzu acanlarin kulaklari cinlasin :)

Tayfung

Yeni Üye
Arkadaşlar iyi akşamlar cüce cinler hakkında bir yazı okudum

Memolii

Aktif Üye
Cuma namazindan sonra bolgeye ulastik insallah. Aslinda benim eve yakin bir alanmiş. Daha once o tarafa hiç gitmemisim. Sagini ve solunu gormustum, o bolgeye yeni gitmis oldum.

Benim de karotla acilmis diye zan ettigim yuvarlagin oldugu kayanin yanina gelince kayanin ters duz edildigini gorduk. Az bir calisma yapilmis, kayanin altina bakilmis. Alt taraf beginilmeyince birakilmiş :))
Oyma yan dönmüş. Bu nedenle size fotograflama yapamadim.

Evet kardaslarim,
Oyma karotla acilmis kadar guzeldi giris kismi. Ciplak gozle bakinca hemen Lapya-Dogal oldugu anlasildi.

Gelmisken, metal tespiti yapmadan gitmeyelim dedim. 3 noktada Altin sinyali aldim. Detaya inince mineral oldugu anlasildi. Konu sahibi kardasimizla biraz cubuk alistirmasi yapacaktik amma hava cok soguktu. İmkan bulamadik. Ben calistim o izledi.
Sistemi anladi, amma cozemedi:))
Hava soguk olunca bende fazla hava atamadim :)))

Fotografin ne kadar onemli oldugunu birkez daha anladik. Tek foto ile mevzu acanlarin kulaklari cinlasin :)
Ben bir seferde anlarım bayağı bişeyler kaptım abi bida bir yere gittiğimizde boşluk bulmayı ogrendimmi çubukçu olur çıkarım bugün ufonun malzemelerini bayağı aradım ne yazikki bulamadım Konya da internetten getirtecem inşaallah gümüş çubukları aldım tek eksik UFO kaldı inşaallah sistemin çok hoşuma gitti titreye titreye izledim soğukta ?

Phoenix00

Aktif Üye
Ben bir seferde anlarım bayağı bişeyler kaptım abi bida bir yere gittiğimizde boşluk bulmayı ogrendimmi çubukçu olur çıkarım bugün ufonun malzemelerini bayağı aradım ne yazikki bulamadım Konya da internetten getirtecem inşaallah gümüş çubukları aldım tek eksik UFO kaldı inşaallah sistemin çok hoşuma gitti titreye titreye izledim soğukta ?
Ben konyadayım nasıl bı sistemmiş bu usta bende nasiplenmek isterimm ufo falan cok cekici bişeyw benziyor benimlede paylasırmısınız