Özel Mesajla Gelen "Yerini Biz Açalım" vb. Teklifler - Yapılması gerekenler:

S:W:A:T

Editör
Herşeyin sil baştan olması bu sitenin işleyişinin devam etmesi açısından çok yerinde oldu gerçekten ...

hakan222

Member
Ragıp kardesim biliyosun ben sıkıntı yapmam hattimi deeyistirdim benim icin bi sıkınti yok resmi paylasinca bu sitede fikir amaclı bi sat gecmeden telim caldi efendim dedim hakan beyle mi goruşuyoruz Dediler eflvet buyrun dedim sitedeki selale icin arayorum dedi ben kapattim teli cesitli numaralardan bi hafts aradilar hattimi deyistirdim özelden mesaj atan olmadi zaten bunu yöneticiye ilettim.. Burayada konu acilinca yorum yazma gereyi duydum. Bunun disinda siz ve ustalardan hepinizden memnunnum gercekten herkez yardimci oluyor tesekkürler hepinize.

ragıp

Uzman
Ragıp kardesim biliyosun ben sıkıntı yapmam hattimi deeyistirdim benim icin bi sıkınti yok resmi paylasinca bu sitede fikir amaclı bi sat gecmeden telim caldi efendim dedim hakan beyle mi goruşuyoruz Dediler eflvet buyrun dedim sitedeki selale icin arayorum dedi ben kapattim teli cesitli numaralardan bi hafts aradilar hattimi deyistirdim özelden mesaj atan olmadi zaten bunu yöneticiye ilettim.. Burayada konu acilinca yorum yazma gereyi duydum. Bunun disinda siz ve ustalardan hepinizden memnunnum gercekten herkez yardimci oluyor tesekkürler hepinize.
biliyorum dostum
sana güvenim tamdır
no problem
o sebeple, sen konu açar açmaz
seni tanıdığımı söylemiştim.
eyvallah dostum

iyi forumlar
selametle

Polonez

Member
cakallar cok iyi biliyorki insanin zayif noktasi zaaflari umutlari oradan calisiyorlar

agememoir

Yeni Üye
hocam banada dedoktor fıyatımız sukadar almazsan pısman olursun tarzında mesaj lar gelıyor ,

Turko

Uzman
Yalnız Bayram Abi beğeni rekoru kırmış bende mi açsam bu tarz bir konu acaba benide beğenirler mi bu aralar beni beğenmiyor lar :)

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
valalaha bana açalım diyen olmuyor mu oluyor ben bu işlerde babama güvenmem sizde kimsyee güvenmeyin...

By_keles

Yeni Üye
Selamün Aleyküm,

Arkadaşlar Merhaba,
Biraz önce bir kardeşimizin açtığı konuya bakıyordum. Resimlerini yüklemiş, tespit ettiği yerleri işaretlemiş ve
LÜTFEN KİMSE ÖZELDEN BANA YAZIP, YERİNİZİ BERABER AÇALIM DEMESİN diye bir not düşmüş. Yeni bir üye idi. Kim, ne zaman, nasıl,
bir özel mesaj göndermiş diye düşünürken, bir moderatör arkadaşımız şu açıklamayı yazmış:
@hakan222
dostum hoş geldin :)

arkadaşlar, hakan
sitemizin eski bir üyesi
nik'ini yeniledi geldi
açılış paylaşımındaki özel mesaj ikazların sebebi
eski yaşadıklarıdır
hoş görün

dostum, iyi formlar diliyorum :)

Mesele böylece açıklığa kavuşmuş oldu.

SİZLERDEN RİCAMIZ ŞUDUR:
Özelden size bu veya başka şekilde mesaj gelirse lütfen Moderatör ve Süper Moderatör veya Co Admin @mayhem ustamıza bu mesajı kopyalayıp özel mesaj atın. Hatta genele de yazabilirsiniz. Tercih sizindir.
BU TİP MESAJ GÖNDEREN KİM VARSA, HEPSİNİ BU SİTEDEN TEMİZLEMEMİZ GEREKİYOR.
özellikle yeni üyelerimizi bu çakallardan korumamız lazım ki, mağdur olmasınlar.

Saygılarımla, herkese tebliğ ediyorum.

Bana niye etiket yapmadın bulursamkader abi bende yeniyim birde herseye kanarım valla iyiki görmüsüm özel mesaj geldinde bundan sonra BulursamKader25 ile ragıp abiye yolllıycam onlar bu sitenin en güvenilir ve en yardımcı olan kişileri bence benim görüsüm böyle ve hepinizin önünde onlara çok çok teşekkürler diliyorum