PC Çubukcusu @BulursamKader25

baykan

Bilgili Üye
Bizler ( yani benim gibi bazı arkadaşlar) seni görmeden sevdik üstad.
Peki neden?
Dürüst, ahlaklı, yalan dolanı olmayan, mütevazi ve kaprisi olmayan kalbi güzel bir insansın. Elinden geldikçe herkese yardım eden, size sorulan her soruya cevap bir insansın. Çünkü biliyorum ki içinde Allah sevgisi ve korkusu olan birisin.
Bu özellikler işte altın ve defineden daha değerlidir ustam. Kısmet olursa birgün seni ziyaret etmek isterim ustam.
Kişi, karşısındakinin aynasıdır. Ayna bakınca kendini görür. Siz bir ayna gibisiniz size çamur atanlar aynada kendini görmüşler. Bizler seni seviyoruz üstad. Allah c.c. sizden razı olsun.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Valla ustam hem fesbuk ta hem yutubta önüme çubuk ve dedektörle alakalı konular çıkarsa bende onlara yazıyorum .. orada yorum yapanların çoğu kendi adamları .. bazıları ise tuzağa düşmek üzere olan kişiler var onların sordukları sorulara cevap veriyorum .. bu çubuk ve makina satanlarada söyledikleri yalanların kısımlarını soruyorum .. çoğunluğu genelde .. çoğunluğu ne hepsinde de yorumlarımı siliyolar ... silineceğini bildiğim halde çubuk veya makina alacak olanlardan aradan 1 kişi yi uyandıra bilirsem diye de olsa yazıyorum ..
Ustam değil pc çubukcusu..25 uçmuş çubukcu da deseler hiiç tınlamam .. bana yazılan yorumları kopi yapma şansım olsaydı da ne yazıldığını göreydin .. ama hep siliyolar ..tekrarda girip yazamıyorum ..

O sebeble takmıyorum .. salla yolla ..
Biz bildiğimiz doğrudan şaşmıyacaz .. hep uyandırıp bilgilendirecez .

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Guzel dusuncelerinizden dolayi hepinize tesekkur ederim.
Allah cc sizlerden razi olsun.

Hepimize dusen bir vazife var:
Hazir cubuk almak niyetinde olanlara neden fazla para vermemeleri hususunu anlatmamiz lazim. İlla alacam diyene de yapacak bir seyimiz yok. Kendisi bilir...

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Guzel dusuncelerinizden dolayi hepinize tesekkur ederim.
Allah cc sizlerden razi olsun.

Hepimize dusen bir vazife var:
Hazir cubuk almak niyetinde olanlara neden fazla para vermemeleri hususunu anlatmamiz lazim. İlla alacam diyene de yapacak bir seyimiz yok. Kendisi bilir...
Aynen öyle usta.
Bunu yani çubuğu kişinin kendi yapmasının avantajlarını sıraladık.
Eski bir çubukçu olarak bu yolda ilerlerken bana çok bilgi kazandırdı.
Kısaca çubuğu yaparken bir anlamdada kendini geliştiriyorsun.
Ona hakim olabilmek çok önemli , onun dilinden anlamak keza yine önemlidir.
Anladıkça eksikler tamamlanır! veya çözüm arayışlarına katılırsınız.

Herkez takdir etmelidirki tek bir metal tüm dünya toprağına ve içeriğinde barındırdıklarına kafa tutamaz.
Öyle bir gücü yok.
İddaa edenler ...bu iddaasını kanıtlasın...kanıtlayamadıkları için satın alanlarda pişman oluyorlar..!

Bunun yerine bayram abininde vurguladığı gibi boşluk üzerine yürüyünüz.

Süreç içinde bilgileriniz arttıkça yeni eklemeler yapıp etki bakımından dahada verimli hale getirceksiniz.
Bir zaman sonra arkaya baktığınızda ne kadar yol aldığınızı gördükçe yüzünüzde bir tebessüm belirecek.

Kaynak ustanın tavsiyesi şudur ; çok okuyun çok araştırın ve çok deney yapın...
Kolay gelsin...

Son düzenleme:

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Basarilanlari idrak edemedikleri gibi, hayâl dünyalarının da erisemedikleri bilgiler dolayısıyla, dimağları "error" vermiş olsa gerek..
Sadece tebessüm ediyorum.
Sizin dokunduğunuz hayatlar size yeter.
İyi ki varsınız..

odin

Editör
magdur cubukcular listesinde adimiz yoksa @BulursamKader25 ustamizin emegi var. buyuk ihtimal simdiye almis olurdum heralde, almasamda epey niyetli olacagim kesindi. 3 sene once ankara ostimde epey bir gumus kaynak cubugu aramisligimda vardir ? tek eksigimiz kendimizi gelistirmemiz.

Son düzenleme: