PC Çubukcusu @BulursamKader25

Apollon01

Moderatör
Moderatör
çubuk için ne desek ne yapsak azdır @BulursamKader25 ustam, dedektör mü alsam?çubuk mu alsam? düşünüyordum baktım herkes çubuk tavsiye ediyor, burdaki diğer ustalardan da Allah razı olsun her şeyleri bildiklerini paylaştılar, düşündüm ki, herkes çubuk çubuk diyor vardır bunda bir iş deyip çubuğa merak sardım ve 1 yıldan fazla oldu çubklar benim olmazsa olmazım, her yerde yanımda çubuklarım var, bazen cebimde ble götürüyorum, pişmanlığım yoktur, ALLAH EBEDEN HEPİNİZDEN RAZI OLSUN diyorum, yardım isteyenlere de her zaman yardıma hazırım, bildiğim tecrübemi paylaşıyorum, bizi fahiş para vermekten kurtardınız .......
burası çok önemli ustalar geçenlerde aşırı define meraklısı lokanta da garson olarak çalışan bir arkadaş ben de çubuk var dedi, gidip bir kaç yere bakalım dedik, arkadaş getirdi malzemesini, kundaklı pirinç çubuk, üzerinde elektronik bir devre var, çubuğa bağlı, aç çalıştırdedim baktı baktı ortada hiç bişe yok, geliyor geliyor elimde ki altın yüzüğü yakalıyor, çok da zengi n bir yerdi, ADAM 3000 TL Para verip almış, maliyeti 40-50 tl. yi geçmez, elde var hala sıfır........ durum böyle vesselam.............

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Hele bi de bakalım sen birilerinin tekerine comakmi soktun ?
Senin stresin tasan boşa ağa sallayacaksin takmayacaksin ...
Bu alemde birlik beraberlikten çok nifak var
Ispitciler dolandiricilar tüyü bitmemiş yetimin rızkını 1 kurusa maliyeti olan
Ürünleri 50 kurusa satıp sonrada vay efendim sen benim riskimla ekmegimle oynuyorsun diyen cakallarin işidir ....

Şu konuyu açıp açıklama yapman bile yersiz desem bana gönül koyma
Çünkü boş agizlarin bir lafiyla oturup zaman harcayıp açıklama yapmaya deymez... ve selam ...

Defineci adam

Aktif Üye
Bende yeni bir uye olarak fikirlerimi soylemek isterim bu sayfaya yeni uye oldum kimseyide tanimam 1 kac resimler attim ALLAH razi olsun burdaki degerli bu ise gonul vermis arkadaslardan herkez kendi bilgisi dogrultusunda elinden geldigi kadar yardimci olmaya calistilar ben feysde 20 yakin define sitesine uyeyim yani bi kac tanesini ayirirsam geri kalan 17 .18 define sitesi bir umut pesinde kosan defineci arkadaslari soymak icin kurmuslar siteyi benim gozlemledigim bu yonde neden derseniz faiss fiyatlara cubuk satiyorlar dahada yetinmeyip seri 1 seri 2 seri 3 deyip atiyorum seri deyip seri birin fiyatinin uc katina satiyorlar seri 3 cu neymis cubugun haznesine metan gazi koymus yeraltinda kapali bir oda varsa bu cubuk metan gazina donuyormus yav adamada kimse sormuyoki sen metan gazini nerden buldun sen o metan gazini neyinen tuttunda cubun haznesine koydun ya arkadaslar boyle insanda diyemiyecem cunku garibani kandirana soyana insanda denmez aci olan boyle sahtekarlara inananlar var ve bu sahtekarlar gercektende bu feysdeki sitelerindende cok ciddi para kazaniyorlar yani bunlar asil definesi boyle bir umut pesinde kosan insanlar bide bunlarin sayfalarinda sak sakcilari var bide onceden acilmis yerlerin resimlerini paylasip cubuklarinin reklamini yapiyorlar yazikk cok yazikk

Ngdl51

Editör
@BulursamKader25 ustam sen ve senin gibi degerli ustalarimiz milleti bilgilendirip uyandiriyor bu itlerde musteri ve para kaybediyor kandiracak insan bulamiyorlar meyve veren agaci taslamalari normal seninle ugrasiyorlarsa demekki dogru yoldasin ustam tam gaz devam etmek gerekiyor demekki it ürür kervan yürür

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kiymetli Kardaslarim,
Yazdiklarinizla bizi mahcup ettiniz.
Allah cc cumlenizden razi olsun.
Akibetinizi hayreylesin.
Helalinden bol riziklar nasip etsin. Amin.

İnanin ben hic uzulmedim.
Okuyan kardasimiz biraz uzulmus.
Kafaya da takmis degilim.
Yazimda dedigim gibi;
Yazilanlar kaybolmiyor.
Cubuk diye aratilinca googlede,
Yazilan hersey karsimiza cikiyor.
Bu yazilanlari okuyacak bircok kardasimiz,
Bunlarin eline dusmekten kurtulacak.
Gayemiz budur.
Yeter artik diyoruz:
Kimse define isiyle kiyisindan kosesinden ugrasanlari kandirip fahis fiyata cubuk satmasinlar. %500 %1.000 kar marji hangi sektorde kaldi?
Hemide gercekleri saklayarak,
Yalanlar soyleyerek..
İnsan karpuz alsa, ham ciksa hayvani varsa ona yedirir yoksa cope atar. Zarari az olur. Altin bulur diye satiyorlar, buna inananlari kostebek yapiyorlar tesbihde hata olmasin. Cok buyuk maliyetlere sebep oluyorlar. Cubuga verilen paranin belki 10 kati 20 kati masrafa neden oluyorlar. Zaman ve para kaybina yol aciyorlar. Yazik degil mi ummeti Muhammede..???

Cubukla bosluk bulmada mahir olunca, cogu yerler eleniyor. Bu buyuk bir kazanctir. Kendimden ornek vereyim:
Oda/bosluk YOK dedigim hicbir yerde oda/bosluk cikmamistir. Cikmaz da. Bundan eminim ve iddaliyim. Oda/Bosluk var dedigim yerde ise azda olsa, onlarca sebeplerden dolayi YOK olma ihtimali her zaman vardir. Hal boyle de olsa bu ahval bile kazanctir.
Bugun whatsupdan yazmislar:
Bir yere bakmistim 2 hafta once. 4 oda var demisler.Hatta bana mala ile baktirdik dediler. Ben aleminyumla dolastim, asagida bir kaya bile yok, komple toprak dedim. Tereddut yasadilar orada. Zira baktirdiklari cihazdan oda kacmaz bende biliyorum. Kendilerine; cihaza birsey demem amma kullanicisi yetersiz olabilir dedim. Biz parasiz islem yaptigimizdan kiymeti olmuyor herhalde :) Ozel araziydi. Bugun jsb sokup dalmislar. Hakikaten yumruk biyuklugunde bir kaya bile cikmamis. Durum budur. Bu tespit az birsey midir? Bence degildir. Bu is 6 liralik aleminyum cubukla oluyor. 1.000 liraya cubuk almama gerek var mi? Yok. Bildiginiz uzre meselenin tamami cubukla da alakali degil.
Cubuk sevgisi ve gercegi farkli bir olay.
En kiymetli dedektoru ve alan taramayi satin alsam, kac yerde kullanabilecegim. Her bagaj kontrolunde basima bela olmayacak mi? Cihazsizda aslinda bu isler tam olmuyor. İlla cihazda sart. Amma memleketimizin sartlari da malum.
Cubukla bul,
Cihazla tespiti onayla.
Prosuduru yerine getir
İslem yap.
Siralama boyle olmali.
Lakin her zaman olamiyor maalesef.
Cubukla alakali bir bilgiyi tekrar ederek konuyu kapatayim insallah:

Cubuk tuttunuz.
Bir yere goturdu sizi.
Tam ustune geldiginizde ALTİN sinyali verdi. Mineral testi yaptiniz yine sadece Altin isareti verdi.
Bosuna ugrasmayin.
Asagidaki farkli bir mineral
Yada demirdir.
Altin varsa da orada degildir.
Uzaginizdadir.
Bulamazsiniz.
Bir kardesimizin tespitiyle;
6.400 metre kare icindedir.
İnat etseniz bu 6.400 metrekareyi adim adim dolassaniz yine de noktalama yapamazsiniz. Onlarca sebebi var.
Biz cubukcu olarak altini bulamayacak miyiz? Bulacagiz insallah. Biraz daha zamani var herhalde. Hep beraber sabrimizi muhafaza etmemiz gerekiyor.
Bosluk bulmaya devam.
O bosluklarin birisinde zaten altinla bulusacaksiniz. Buna inaniyorum.

Hepinize saygi, sevgi ve hurmetlerimi sunuyorum.
Varliginiz yeterli benim icin.

R00T

Profesyonel
Co Admin
İnsanoğludur bugün över , yarın söver.
Bakmayın 25 ustam Türkiye halkı çoğunlukla bu ve bunun gibi olan sitelerde çubuk yapmayı ve kendi çubuğu imal edip kendi şahsına saygı duyup güvenmeyi öğrendiği için.
Satıcılar rahatsız oldu bayağı.
Halk size ne diyor ; Allah razı olsun ustam diyor .
Satıcılar veya yaltakçıları ne diyor ; Pc Çıbıkcısı bilmem ne .
Demek istikamet hoş ve doğrudur.

@ibrhm

Bilgili Üye
Şu bir gerçek'ki hiç bir sismik araştırma ,uçaktan,yer yüzünden dahi kesin sonuç veremez. Sadece verilere göre olabilirliğini
söyler. Kesin,kati vardır diyemez. O nedenle basit elde yaptığımız çubuklar en doğrusudur. Bizde üçüncü seneye giden bir çalışma içerisinde Hocam sizin yazılarınızdan çok feyz aldım fakat herkesin yolu farklı olabiliyor. Çubuk işi insanin bio elektrik,bio kimya ile alakali keşif,gözlem işi, her maddeyi yeteri kadar gözlemlersek, sonuca daha rahat ulaşılıriz.
@BulursamKader25 Hocam herşey insan için. Kimi su kadar aziz,
Kimi su kadar ucuzdur.
Siz isterseniz'de bir vidyo yapalım
İpi siz çekin. Saygılar.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Şu bir gerçek'ki hiç bir sismik araştırma ,uçaktan,yer yüzünden dahi kesin sonuç veremez. Sadece verilere göre olabilirliğini
söyler. Kesin,kati vardır diyemez. O nedenle basit elde yaptığımız çubuklar en doğrusudur. Bizde üçüncü seneye giden bir çalışma içerisinde Hocam sizin yazılarınızdan çok feyz aldım fakat herkesin yolu farklı olabiliyor. Çubuk işi insanin bio elektrik,bio kimya ile alakali keşif,gözlem işi, her maddeyi yeteri kadar gözlemlersek, sonuca daha rahat ulaşılıriz.
@BulursamKader25 Hocam herşey insan için. Kimi su kadar aziz,
Kimi su kadar ucuzdur.
Siz isterseniz'de bir vidyo yapalım
İpi siz çekin. Saygılar.
Tesekkur ederim kardasim.
Bizim video ile isimiz yok,
Kimseyle ugrasacak zamanimizda yok.
Kimseyle derdimizde yok.
Tek talebimiz var:
Fahiş fiyatla cubuk satmasinlar
Ve
İnsanlara yalan soylemesinler yeter.