Pirinç L cubuk

Erman

Yeni Üye
Birde şöyle birşey ile karşılaştım. Ne derece doğru onuda bilmiyorum.
Çubuğu tutan arkadaş ağzına günümüzde kullanılan bir çeyrek altın aldı ağzına ve gezmeye başladı. Bir noktada çubuklar X oldu. Olduğu yeri kazdık altın bir para bulduk. Sonra inanmadım Bizans gümüş bir para aldım ağzıma başladım gezmeye 5 dakika falan gezdikten sonra çubuklar yön gösterdi ve X olduğunda yine kazdık.
Bu sefer de gümüş bir heykelcik çıktı.
Bu şekilde bir tecrübe yaşayan oldu mu daha önce aranizda?

Selam ve Saygı ile....

sarıkayalar

Bilgili Üye
Sana söylenen özellik duvar olduğu anlamı taşır odası açılmış yada göçmüş tür tavan sade duvar vardır bu tepkimeyi çubuk L yaparak gösterir
Çubukçu arkadaşlar çubukların boşluk ararken L yapması sonucunun tecrübesini yaşayan varmı ama tecrübe olacak mutlaka benim duvar tecrubem var yanlış yönlendirmek istemiyorum bir ortak noktaya varalimki yanlış yönlendirme yapmayalim

bermina

Aktif Üye
Sol dik dururken sag yatarsa altin var der bendeki tepki. Sen bunu disarda bir altin testi yaparak cozmelisin. Gumuste ise tam tersi tepki alirim. Sendeki tepkileri coamen lazim. Ama ilk olce bosluk bulmalisin. Bosluk varsa ve sol dikkrn sag yatiyorsa kaz orayi. Ama bosluk ypksa ugrasma mineraldir.

hsyn

Member
Birde şöyle birşey ile karşılaştım. Ne derece doğru onuda bilmiyorum.
Çubuğu tutan arkadaş ağzına günümüzde kullanılan bir çeyrek altın aldı ağzına ve gezmeye başladı. Bir noktada çubuklar X oldu. Olduğu yeri kazdık altın bir para bulduk. Sonra inanmadım Bizans gümüş bir para aldım ağzıma başladım gezmeye 5 dakika falan gezdikten sonra çubuklar yön gösterdi ve X olduğunda yine kazdık.
Bu sefer de gümüş bir heykelcik çıktı.
Bu şekilde bir tecrübe yaşayan oldu mu daha önce aranizda?

Selam ve Saygı ile....
Ozaman gercktn ise yarıyor tuttgn maddeye gitmesi ve bana verdiği tepkiler ne olabilirs siZce yukarida yazdgm onunde cok eskibir dut agaci var cesmenin dibnde evin bahceside ev eski Bulgarların ilk turkiyeye geldiklerndeyaptiklari ev

hsyn

Member
Bu cubuk bana nedemek istiyor bu hareketlerle aciklama yapicak yokmu ve bilgi veren hocalatm cok tesekur ederm degerli bilgilerinizi paylastiginiz icin

sarıkayalar

Bilgili Üye
İşin aslı ben çubukları test etmem gerçek arazide ne tepki verirse altta ne çıkarsa onu tecrübe olarak kaydederim

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Kisiden kisiye farkli tepkiler verir...Sende carpi yapar bir baskasinda acilir gibi...Denemeler neticesinde anlarsin verdigi tepkiyi..Ama cubuk kullanmak zor ve bir okadarda beyin yonlendirmesi ile yaniltir insani..Simdi sana desemki gumus uzerinde carpi yapar emin ol ilk denemelerinde gumuste cubuklar carpi olacaktir.Ben bu konuda cok ugras vermis bir kisi olarak ne zaman tamam simdi oldu dediysem emin olki 3 gun sonra yanildigimi anlar uzulurdum..Simdi cok sukur tamamen olmasada cubuk konusunu en azindan yari yariya verimli kullanabiliyorum...Emin oldugum bir sey varsa oda cubuk hususunda inancini ve guvenini kaybetme ve surekli calis ve emin olki yol almaya basladiginda gecmis gunleri hatirladikca guler gecersin...Allaha emanet ol....
Verdiğiniz biligilerden, insan bedenindeki manyetizmanın ve insanın o anki düşüncesinin önemli olduğunu mu anlamamız gerekiyor hocam? Yani çubuğu elime aldığım anda kafamdaki bütün düşünceleri atmam mı gerekiyor?
Sevgiler.

Bursa16

Member
Ustam bende pirinci bakiri elektrotu aluminyumu hepsi var. Bir kere bakir olanla minerale denk geldim. Onun haricinde çubuk bana yön vermiyor. çalişmiyor. Acaba çok mu sikiyorum diyorum bakir telle etrafini gevşek olarak sardim serbest dönsün diye yine olmadi. Pil bile taktim. Olmuyor yani. Sebebi nedir acaba? Kafayi siyirttircak bana. Sabahlara kadar bununla uğraşiyorum

Bursa16

Member
Yinede ümidimi yitirmedim ama çalişmasina çok ihtiyacim var ya :-(

burgan

Yeni Üye
Bursa16 Benim tercübem
1.herkeste çalışmayabilir vede çalışsa bile tepkileri aynı olmaz
2.Çubukların bendeki tepkisi x olunca altın & Gümüş ise sol eldeki düz sağ eldeki sola yatık oluyor &Boşluk da her iki tarafa açılıyor
3.Çubuklarda sağ &sol önemlidir yani sağ elindeki çubuk ile sol eldeki çubuğu yer değiştir deneme yanılmayla yöntekini ile bir taraf altın diger tarafada gümüş koy ve test et üstüne geldiginde nasıl tepki veriyor bak
4.Burası Önemli çubuk yaparken YÖNLERİNE MUTLAK DİKKAT EDİLMELİ &birde Sağ sol da önemli bir husustur yani sağ el sol elgibi Çubuklarında sağı solu var
Tercübelerimle kanıtlanmıştır
Bir gün kendi yaptığım çubukları konu açıp paylaşacagım kennimce Önemli tercü yaptım Çubuk yapımında inşallah

Bursa16

Member
Sağolasın burgan kardeş. Bide öyle deneyeyim

burgan

Yeni Üye
Pirinc L çubuklar hakkinda bilgi sahibi olan varmi acaba mesela neye nasil tepki verirler en fazla verimi ne sekilde alırız gibi yorumlarinizi bekliyorm iyi forumlar:)

hsyn Kusurabakma konu seninmiş şimdi farkına vardım Bursa16 arkadaşa da senin vesilenle yardımcı ola bildimsede
Ben ençok bakır çubuk la tercübe yaptım Lakin hep pirinç çubuk da bahsedildi bende kendime pirinç Çubuk yaptım tam üstünde çalışamasamda Bakır çubuklar bende tepkisi aynı
Yanlız bakır çubuklara bakaraktan Daha geç tepki veriyor biraz beklemen gerekiyor
2.ise sağ eline arayacagın metali alırsan iyi bir sonuç alırsın
Bursa 16 arkdaşada yaptığım yorum da gibi Çubukları Sağ Sol olarak değiştir
Birde ben için hiç bir şey koymuyorum denedim koyarsam tepki vermiyor
Ama pirinç Çubukta sağ eline gümüş yada altınalırsan daha iyi tepki veriyor
Birde çubuk yapılışında YÖNÜ ÇOK ÖNEMLİ ( L )yaparken unutulmaması gereken önemli bir tekniktir saygılar