Pirinç L cubuk

hsyn

Member
hsyn Kusurabakma konu seninmiş şimdi farkına vardım Bursa16 arkadaşa da senin vesilenle yardımcı ola bildimsede
Ben ençok bakır çubuk la tercübe yaptım Lakin hep pirinç çubuk da bahsedildi bende kendime pirinç Çubuk yaptım tam üstünde çalışamasamda Bakır çubuklar bende tepkisi aynı
Yanlız bakır çubuklara bakaraktan Daha geç tepki veriyor biraz beklemen gerekiyor
2.ise sağ eline arayacagın metali alırsan iyi bir sonuç alırsın
Bursa 16 arkdaşada yaptığım yorum da gibi Çubukları Sağ Sol olarak değiştir
Birde ben için hiç bir şey koymuyorum denedim koyarsam tepki vermiyor
Ama pirinç Çubukta sağ eline gümüş yada altınalırsan daha iyi tepki veriyor
Birde çubuk yapılışında YÖNÜ ÇOK ÖNEMLİ ( L )yaparken unutulmaması gereken önemli bir tekniktir saygılar
Ne yonu hocam

burgan

Yeni Üye
hsyn YÖN DERKEN ŞÖYLE ANLATAYIM YENİ BİR ÇUBUK YAPTIGIMIZI FARZEDELİM 90 cm elimizde bir bakır yada pirinç ÇUBUK VAR VE ORTADAN İKİYE KESECEGİZ 45 cm 45 cm den
Kestikden sonra kesilen ortayı karıştırmayacaksın İşaretlyip (L) Yapacağın Tarafı (İşete bursı ÖNEMLİ )BUNU NASIL BULCAKSIN BURDA DENEME YAPACAKSIN YANİ Deneme yanılma yöntemini kullanacan Bir sağ taraftan L yapacan bir sol yada ortadan kestigin yerden
Denerken BİR TARAFINA GÜMÜŞ BİR TARAFADA ALTIN KOY Çubukları tek tek dene bir sağ elinle bir sol elinle denedigin çubuk Buraya DİKKAT diyelimki gümüşe gitti o çubuk sol elin dir yada altına gitti Oda Sağ elin Çubugudur Eğer bu yönleri buldunsa Çubuk ların yönlerini bulmuş olacaksın altına giden çubuğu işaretle artı olar ve sağ el
Gümüşe giden ise eksi ve sol elde olacak
Bunları yer değıştir digin zaman yani artı sol eksi sağ ele alındığında gümüşe gider
Umarım anlata bilmişimdir okuyan arkadaşlarda denesin işe yaradımı yaramadamı yazsın
Ben Çubukları içine birşey koymuyorum bir önemli bilgi eyer ki çubuklar çalışmayan olanlar sağ eline Dr eldiveni taksın Vesselam

kadirkadir

Engellendi
pirinç çubuk zincirleme reaksiyon gösterir tavsiye etmem şahsen kardeşim piyasada 40 lık gümüş çubuklar mevcut al ondan kulan

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Birde şöyle birşey ile karşılaştım. Ne derece doğru onuda bilmiyorum.
Çubuğu tutan arkadaş ağzına günümüzde kullanılan bir çeyrek altın aldı ağzına ve gezmeye başladı. Bir noktada çubuklar X oldu. Olduğu yeri kazdık altın bir para bulduk. Sonra inanmadım Bizans gümüş bir para aldım ağzıma başladım gezmeye 5 dakika falan gezdikten sonra çubuklar yön gösterdi ve X olduğunda yine kazdık.
Bu sefer de gümüş bir heykelcik çıktı.
Bu şekilde bir tecrübe yaşayan oldu mu daha önce aranizda?

Selam ve Saygı ile....
Enteresan en sonunda çubuklarla ben bişey buldum diyene denk geldim :)

sef_er

Operatör
Gönül_Eri senin Allah cezani vermesin, heryere girip cikiyon, bende Y çubuk istedim bur sistem var aklimda, yaliniz yukarda anlamadigim birşey var agzina çeyrek altin alip gumus nasıl buluyor

Son düzenleme:

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Gönül_Eri senin Allah cezani vermesin, heryere girip cikiyon, bende Y çubuk istedim bur sistem var aklimda, yaliniz yukarda anlamadigim birşey var agzina çeyrek altin alip gumus nasıl buluyor
:D abi alan tarama ile ilgili tüm konuları okuyom bitirmeye çalışıyorum. Önemli gördüğüm yerleri not alıyorum, karların kalkmasını bekliyom sabırla bu arada boş durmuyom:, Bakır, pirinç, alüminyum, krom ve gümüş çubukları hazırladım neodyum mıknatıslar alındı, dünde kedi kumu aldık yani bentonit :D hanım diyorki iyice kafayı yedin :D Prenses elizebathin tacını getirip başına takınca özür diliycen böyle konuştuğun için dedim :D Ustam kısacası çok değerli bilgiler var erinmeyip tek tek okumak değerli yerleri kaydetmek gerek :) Üşenenin çocuğu olmazmış :D

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
sef_er abi bu arada altınla altın sikke gümüşle gümüş heykel bulmuş şahıs sanırım kaçırmışın orayı:)

sef_er

Operatör
Gönül_Eri hemserim ikimizde hırslandik, kim basarirsa digerine yazsin anlastikmi

Son düzenleme:

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
@mayhem ustam sitede bi sorunmu var sol üstte konular olurdu hiçbiri çıkmıyor ne son 10 konu nede diğerleri ?