Resim Eklendi

DİVANE

Moderatör
Moderatör
kardeşim kaya güzel duruyor ama ne olduğunu anlamak için şüphe duyduğunuz yerleri temizleyip resimleyin kırmızı ile işaretlediğim yerde yazımı var orayı temizleyip bak kayanın üzerinide resimle işaret varmı bak kayada boşluk varmı bakarsın kolay gelsinEkli dosyayı görüntüle 176957

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
kardeşim kaya güzel duruyor ama ne olduğunu anlamak için şüphe duyduğunuz yerleri temizleyip resimleyin kırmızı ile işaretlediğim yerde yazımı var orayı temizleyip bak kayanın üzerinide resimle işaret varmı bak kayada boşluk varmı bakarsın kolay gelsinEkli dosyayı görüntüle 176957
Usdam benimde söyleyeceklerimi söylemiş. Kolay gelsin

Pscyhe

Engellendi
Kayanin kendisi mezar onemli olan burda boslugu tespit edip giriisi bulmak..5. Resimdeki islenmis alanin hemen altini kontrol edin en supheli yer su anlik orasi gozukuyor..tek bi mezar oldugunu sanmiyorum burda.son resimde ruh deligide bariz olarak duruyor mezar olma ihtimalini guclendiriyor

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Hedefteki kaya için birşey söylemek erken olabılır.Tespitsiz ve bu haliyle vede yol kenarı oluşu biraz itici geliyor.Zaten tepe akmış fakat tepenin üstlerinde görünen kayalıklar ve görünmeyen yerleri önce araştırın ,sonra fotolayın tekrar bakalım .Daha zirvelerde daha güzel şeyler olduguna inanıyorum.
Kolay Gelsin .

BurakSahin00

Member
Çok enterasan resimler yukleyecegim. Hayranlikla bakacaksiniz insaAllah. Once burdan baslamak istiyoruz tabi biraz acemilik var. Bunu tamamladigimizda arti veya eksi diger tarafa gecitigimde atacagim resimler bagiriyor olacak. Herkesten destek rica ediyorum.

timur964

konularim
3 cu resim buyuk kayanın olduğu yerse dik duran kayaların yan taraflarında giriş çevrede mıcır olmalı burası mezar diyorsan , görunurde işaret yok cihaz desteği şart