Resimde gözüken nedir?

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Sedegor. Ustam ben 1 de may77 ustamız ın gözlerinin bakışını almak isterim bu konuda.. Ne. Gördüğümü çizerim.. Sadece anlayamadığım şeyler var onu çözmem lazım ki yorumda yapabileyim

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
1 diğer resmine baktığımda at kafası ve nal gibide anımsatıyor ama şeytana daha çok benziyor

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
1 diğer resmine baktığımda at kafası ve nal gibide anımsatıyor ama şeytana daha çok benziyor
Atı çizdim :) ne kadar cizebildiysem.

Bu isaret yüksek bir yerde kayada. Tam önü Kurt deresi ve cok cok eski değirmen var. Bu eğer kurt ise eşkiya belgelerinde böyle bir şey var. Kulaklar köpegide anımsatıyor .

Son düzenleme:

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustam fotodaki gunes alan koseyi alt saga alip fotoyu yukaridan ve yandan 4e bölünce sol ust karede dikkatli bakarsaniz kesim cizgileri rahat gorulen sola bakar bir ayi başi ve önunde cok buyuk olmayan govde ve yakin dallari bulunan bir agac gördum.esas itibariyla yuzey uzerinde cevre krokisi var gibi.görebildiklerim bunlar ustam kolay gelsin.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Herneye benzetirlirse benzetilsin 1 kere alnında tepegöz gibi baklava şeklinde Oyma var.. Ve herne süküt olursa olsun sağ tarafına bakıyor.. Bahsettiğin yerler o taraftamı