Resimde gözüken nedir?

riyala

Aktif Üye
sarıyla kareye aldığım yerde 3 delik var oda dikkatimi çekti adamın kafasının ön kısmında yukarda
tehlike sol önünde hatta hafif karşı yönünde aradığınız. lakin.kurt figürü aradığınız.o var ama inanın tehlikesi çok büyük gözüküyor bir sorun daha var tamamen aksi yönde çalışma yapmanız gerekiyor.yani giriş sağ tabanda hedef solda

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Kardeşim işaretin tanımı için açmıssın güzel bişey lakin. buraya gelene kadar hangi iz işaret ve ya sembollerden yararlanıldığının detaylarını anlatır veya fotolarsanız herkes için faydalı olacağını düşünüyorum.saygılar

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Kardeşim işaretin tanımı için açmıssın güzel bişey lakin. buraya gelene kadar hangi iz işaret ve ya sembollerden yararlanıldığının detaylarını anlatır veya fotolarsanız herkes için faydalı olacağını düşünüyorum.saygılar
Tamam paylaşırım bir kez daha.

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Sedegor ustam fotografi inceledikten sonra gordugum birkac sey var.fotonun ust tarafindaki cizgi seklindeki oyugun icinde farketmisnizdir mutlaka tam olarak okuyamiyorum ama o ve u harfleri var digerlerini cikramadigim bir kelime var..sag alt kisimda rahibeye benzettim
..ve nal dedigin yeride silüet olarak yorumladim..kolay gelsin ustam...