Resimde gözüken nedir?

jeolog

Co Admin
Co Admin
Ustam Akad imparatorlugu sinirlariyla ilgili bir yer mi?

sarıyla kareye aldığım yerde 3 delik var oda dikkatimi çekti adamın kafasının ön kısmında yukarda

bulanıklaştırdığım yerin solunda masum masum bakan bi kedimizde var,bana kedi gibi geldi oda adamla aynı yöne bakıyor

SUSMUŞ35

Member
ustam may ustanın dediği hz. isa silüeti daha aklayatkın ve mantıklı dikkatli bakıncada baya bir benziyor ama değil diyorsan benim benzetmemde bu mardin civarında yaşayan 3 harfli kabilenin tasvir resimlerine benzettim

kabakburgiba

Operatör
@sedegör ustam kafanı bırazda ben karıştıram.emi.

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Kardeşim bu tür belli olmayan iz işaret ve sembollerden hiç bir sonuca ulaşamazsınız. Tamamıyla zaman ve emek kaybıdır. İz işaret sizin bizim yahut birilerinin benzetmesiyle olmaz kendisinin benzemesi gerekmektedir.

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Kardeşim bu tür belli olmayan iz işaret ve sembollerden hiç bir sonuca ulaşamazsınız. Tamamıyla zaman ve emek kaybıdır. İz işaret sizin bizim yahut birilerinin benzetmesiyle olmaz kendisinin benzemesi gerekmektedir.
Çok çok haklısın, bizde bu ifade ettiğin şeyin farkındayız.

Burda çevrede çok belirgin işaretler var kardeş. Geniş çaplı bir inceleme ve araştırma sonucu. Bu belli belirsiz isaretin olduğu noktaya gelip kapı olduğunu keşfettik.

Yani amacım bunu bir şeye benzetebilmek değil. Olan bir şeyin çözümünü doğru şekilde yapmak.

Senin ifade bizim slagonumuzdur. Benzetirsen her şeye benzer.

Bu farklı hatlar Murç izleri bir şey işlendiği ifade edildiği bariz.

Konuyuda zaten isaretin tanımı için açtım, çözüm için değil.

Son düzenleme:

Karaboğa

Member
Selam aleyküm ustalar Sedegor ustanın nal dediği yeri balığa benzettim kuyruguda belli yada ben uyduruyor gibiyim :-D