Rüyada görülen yer kazilmalimidir???

Karargahh

Yeni Üye
9 metre gören makinayla bakmış?
arkadaşım okadar derini gören makinayla bakmış diyorsun rüyaya ne gerek var ki..
valla bende inanirim rüyalara nedense rüyalarda bile bana minarel denk geldi inanki ...
Bende ona şaşırıyorum işte 9 mt görürmü o makina leptoplu falan bişeydi bide tamda rüyada görülen yerde mi mineral olucak niye biraz sağda biraz solda değil

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Bende ona şaşırıyorum işte 9 mt görürmü o makina leptoplu falan bişeydi bide tamda rüyada görülen yerde mi mineral olucak niye biraz sağda biraz solda değil
arkadaşım 9 metreler hikaye olur başata bunu bil.otarz makınalar olçüm esnasında aralıklar farklı olsa hızlı yavaş olsa bişey varmış gibi gösterir.sana bi arkadaş tavsiyesi dinle bunu.yana yana şarlatan arama mutlaka denk gelır dolandırılırsın yada boşu boşuna yerine musallat ettirirsin..

Maden-Mineral

Bilgili Üye
Rüyada Mal oldugunu görüyorsun ama Rüyanin gercekligi bir nevi Görününen yer ve isaretlerle yada Renklerle alakalidir!

RÜYALAR Gercektir! Bunun Hakkinda AYETLER VARDIR! Öyle bazilarinin dedigi gibi, Rüyalarla Amel edilmez vs gibi sözler dogru degil! Seytani ve Rahmani Rüyalar var ve bunuda Tabirciler bilebilir... Hersey Zaman, Mekan, Olusum, Konusma ve Renklerle alakalidir.

Teferruatli anlatirsan, tabir edecek ehil insanlar belki cikar...
Kolay Gelsin

Karargahh

Yeni Üye
Rüyada Mal oldugunu görüyorsun ama Rüyanin gercekligi bir nevi Görününen yer ve isaretlerle yada Renklerle alakalidir!

RÜYALAR Gercektir! Bunun Hakkinda AYETLER VARDIR! Öyle bazilarinin dedigi gibi, Rüyalarla Amel edilmez vs gibi sözler dogru degil! Seytani ve Rahmani Rüyalar var ve bunuda Tabirciler bilebilir... Hersey Zaman, Mekan, Olusum, Konusma ve Renklerle alakalidir.

Teferruatli anlatirsan, tabir edecek ehil insanlar belki cikar...
Kolay Gelsin
Teşekkür ederim