Sanırım yüzyılın en büyük gomusunu buldum?? Acil yardım!!!

Sycopat

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba,

Yıllardır define işine meraklıydım neyse uzun lafin kısası alabalık tutmaya giderken dehşet bişeyle karşılaştım. Yıllardır yaşadığım yerden yaylaya çıkarken 3 metre boyunda kabartma kurt resmine bakıp define hayali kuruyordum. Neyse kurt kabartmasindan az ilerde dere içinde kimsenin ayak basmadığı yerde asagida resmini paylaştığım işaretleri gördüm.Ekli dosyayı görüntüle 153192,
Ekli dosyayı görüntüle 153193,

Kocama kayada bir adet daire kocaman bir çarpı ve carpinin ust tarafinda 10 adet düz V iki üç tane de ters ve işareti gördüm. Kayanin 10 metre ilerisinde yaklaşık 3 ton ağırlığında kocaman bir yilan başı var ve derenin karşısındaki kocaman yarığa bakiyor.

Ekli dosyayı görüntüle 153194,

Ayrica taşın sol tarafından yılan başına kadar bir sürü kare kesim oda girişine benzer yerler var.

Ne yapacam ne edecem bilemedim. Ortalık kaya mezar kaynıyor pirinç çubuk tutacak halim yok. Sanırım Azziler dönemine ait.

Ekli dosyayı görüntüle 153195,

Ekli dosyayı görüntüle 153196,

Ekli dosyayı görüntüle 153201,

Yardımlarınızı bekliyorum.

Sycopat

Yeni Üye
Doğru tılsımların farkındayım lakin bu kadar v işareti daire ve çarpı işareti bi arada baska bir gömü duyan bilen var mi? Tilsimlari nasil çözeriz?

mayhem

Co Admin
Co Admin
sol taraftaki yuvarlak içine alınan yerden başlaya bilirsin.

Sycopat

Yeni Üye
Yer kolay gidilen bir yer değil muhtemelen 100 yil içinde ayak basan 3 5 kişiden biriyim. Ortamda ayi ve bitki örtüsü sıkıntı. 2 saat süründük nerdeyse. Ben komandoyum dağcılık egitimim var ona rağmen zor ulaştık büyük balık yakalamak için video atsam olur mu?

rrespect

Member
Başka işaretiniz yokmu ? Bana doğal gibi geldi hocam. Ustalarımız belki benim göremediklerimi görürler kıymetli yorumlarını yaparlar.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Mezarlar var.
Ayni zamanda eskiya bolgesi.
Cok fazla beklentiye girmeden bu isaretleri isin ehline cozdurmeniz lazim. Burasi fotograflarla da eksik kalir is yurumez. İsin basinda konusunda uzman bir gozetmen lazim. En guzeli bu tur yer acan birisini bulabilmek. Deneme yanilma ile burada hedeflere ulasilacagini sanmiyorum.
İlk once mezarlarla ugrasabilir sonra diger isretlerin geregini yapmaniz zamanlama acisindan daha iyi olacaktir.