• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

sarı göl

balkaya34

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
8 Ağu 2018
Mesajlar
147
Beğeni
190
Puanları
43
Selam arkadaşlar.Sazlı göl Rengi Siyaha uyan bir dağın etegindedir, Sazlı göle harici bir şu girmez, Şu kendi kaynağıdır ve sazlı gölden akan su killi bir zeninden derey e süzülür gemi kayanın eteklerinde gelen çok azsularlada birleşip Balıkların olduğu şelaleye gelir arası biraz uzak da olsa şu bu şelaleye gelir mecburdur başka yol yok ve burada 3 KİREÇ kuyusunun yanından şelaleye gelir ve bu şelalede o meşhur Birisi sedece iskelet olan ve diğeri normal balık resmi olan şelaledir bu şelaldende akan şu tek bir degirmene gider asıl değirmende budur.Bu dere şeytan deresi dır bu dere aşağıda harami dereyle karışır.Saygılar
Bir işareti unutmuşum . Sazlı gölün dogu tarafinda. 9 adım bir yarma kanal var asıl sazlı göl budur.
 
 

megamoon

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
31 Ara 2018
Mesajlar
93
Beğeni
11
Puanları
8
Selam dostum bir yazıdan okumak var birde gorerek konuşmak var.
Haricten su gelmiyor.sazlık icinden cikan kac adet sudan besleniyor.? Suyun kapasitelerini anlaman icin gormen lazim.Göl icerisindeki beyaz bir taştan bahsetim...onun hakkinda bilginiz var mı? Kanal dogrudur.sazliga cikan suyun binde biri o kanaldan akiyor.
(Ayrıca aşağıdaki şelaleye inemedim. Cok zor bir tabiat)
(Zamaninda bu gölde yasayan baliklarin cinsini soyler misiniz?)
 
 

murat5164

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
11 Kas 2016
Mesajlar
330
Beğeni
82
Puanları
28
Yaş
27
Senden başka veri isteyen olmadı, yalan yanlış bilgi verme millete yeter..
orada bir tane niş gösteremezsin yok çünkü ?
sadece doğusu yüksek kayalık, ben sana göl ve doğusu dahil yüzlerce resim gösterebilirim, ne niş var nede manastır, başkalarının verdiği manastır bilgiside yanlış. Herkes kulaktan duymayla sallıyor..
ben burada bir ana keklik 6 tanede yavru kekliğin resmedildiğini bile kanıtlayabilirim. Öyle milletten duyma sözlerle değil
Kardeşim esip gürledin resim koyar kanitlarim frlan diye ama lafda kaldi ortaya bisey koyduğun yok sadece lafta koyuyosun.şu reaimleri koydansa kanitlasan bazi seyleri.
 
 
Üst Alt