Saygı değer ustalarim bugün son kontrol yapıldı kapının üstünden gireceğim sizce

Brkcll

Engellendi
Ustam buna benzer 100 den fazla kapı açtım demissiz ne çıktı bura hakkında düşünceniz nedir
Ben resmi kazılara da katılıyorum sık sık
Yere bölgeye uygarlığa bağlı olarak emareler değişir ama altın bekleme genelde lahit heykel kandil bunlar çıkar mezardan burası bir mezar sonuçta

kerem6007

Aktif Üye
Ben resmi kazılara da katılıyorum sık sık
Yere bölgeye uygarlığa bağlı olarak emareler değişir ama altın bekleme genelde lahit heykel kandil bunlar çıkar mezardan burası bir mezar sonuçta
Bölge Akdeniz ustam Alanya latit altından daha değerli delimidir ki

Brkcll

Engellendi
Lahit şuan piyasada 120000-25000000$ arası geziyor talep az ama bu ara Avrupalı koleksıyonerler akdeniz ve ege buluntularından geri duruyor ne yazıkki

kerem6007

Aktif Üye
Lahit şuan piyasada 120000-25000000$ arası geziyor talep az ama bu ara Avrupalı koleksıyonerler akdeniz ve ege buluntularından geri duruyor ne yazıkki
Ustam 3 versin yeter öbür ustalarının kanati 3 yada 4 du ama niyeyse bana cemiyet parası gibi geliyor mahsen ici

kerem6007

Aktif Üye
Genç arkadaş bu işler okadar basit değil bu paraların sahibi olmak Vs bunlar zor iş dikkat et
Biliyorum ustam ama Allah nasip ederse bu işler kaç aydır o bana ben ona bakıyordum sizler gibi bir usta basimda olsaydı Ragıp ustam mesela çoktan o dediniz paralar bankada olurdu

Brkcll

Engellendi
O parayı alıp bankaya yatırdınmı hesap sormazlarmı sana nerede buldun demezlermı

Brkcll

Engellendi
Vallahi ben usta falan değilim işimi yapıyorum sadece yardımcı olmak amacım insanlara

kerem6007

Aktif Üye
Vallahi ben usta falan değilim işimi yapıyorum sadece yardımcı olmak amacım insanlara
Usta olmazsanız işinizi nasıl yapacak siniz çıraklık yapmadınız bir işin üstüne nasıl usta olarak gecerdiniz işini yapan ustasiniz görüşünüz nedir ustam alt sıkıntılı die üst dedim alt sıkıntılı olmasa cunke kalın işçilik zor zaman kaybı bir günlük iş olsa keşke orası