Şehmuz abi

ÖMER HATTAB

Editör
Usta eski brezilya dizilerine döndü
arkası yarın,,,,
şunu bir bitirsende bizde bir yorum yapsak:)

Şirvan

Operatör
ÖMER HATTAB ustam bunların hepsi gerçek yaşanmışlıklar yılları birgüne sığdıramayız böyle daha iyi heycanlı yerinde kesip merak ve gündem olsun işte herkes hisseden payına düşeni alır inşallah

Wazgecilmez

Aktif Üye
Usta meraklandırma artık bitir şu olayı yada sen komple bir sayfada birleştir ben yeniden okurum :) böyle yarım yarım konuyu anlamak için yeniden başa almak zorunda kalıyorum.. :)

Şirvan

Operatör
Nasıl böyle oluyor bu düşüncelerle bir alışveriş mağazasına girdik birşeyler aldı kitaplarin olduğu bölüme geldik ben koluna girmis beraber yürüyoruz şehmuz abide sağ elini kitaplara sürterek gidyoruz birden durdu bu eserlerin oluşmasında emeği geçen kişi çok değerli biridir eserleride bi okadar kıymetli bir hazinedir dedi saidnursi hazretlerinin eserleri diye buyurdu bende abi sen görüyorsun nasıl biliyorsun bunlari birilerimi söylüyorsan dedim zamanı gelince deyip kestirdi hadi eve gidelim deyince arabaya binip evine gittik ben şatafatli bir ev beklerken normal bir ev herşeyi ile mutavazilik var abartı yok yemekler yenildi sohbet edildi yatsınamazıni kildik beni odaya götür dedi koluna girdim odasına götürdüm yatağın üzerine oturdu abi ben abdest alacam deyip odanın hemen karşısındaki lavaboda abdestimi yeniledim birden odada siyan 30..35 yaşlarında nur yüzlü birini gördüm allah allah bu kim böyle yemekte sohbette namazda yoktu odada şehmuz abiden başka kimse yoktu bu nereden çıktı dedim odaya yönelince bu odanin öbür tarafına geçti benim göremeyeceğim biryer kapıya geldim şehmuz bi oturuyor abi içerde böylebirini gördüm yanlış görmedim herhalde dedim oda başka birşey görmüşsün sana öyle geliyor diyince abi ne yanlış gördüm nede hayal allahı şahitmi tutalım yani diyince karıştırma sende nasil insansın diyiverdi. Abi gelirken bunlar başıma geldi olayı anlattım sanmaki yalnızsın diyince abi siz kimsiniz allah aşkına dedim zamanı gelince deyip kestirdi.......

LabarNa

Bilgili Üye
Nasıl böyle oluyor bu düşüncelerle bir alışveriş mağazasına girdik birşeyler aldı kitaplarin olduğu bölüme geldik ben koluna girmis beraber yürüyoruz şehmuz abide sağ elini kitaplara sürterek gidyoruz birden durdu bu eserlerin oluşmasında emeği geçen kişi çok değerli biridir eserleride bi okadar kıymetli bir hazinedir dedi saidnursi hazretlerinin eserleri diye buyurdu bende abi sen görüyorsun nasıl biliyorsun bunlari birilerimi söylüyorsan dedim zamanı gelince deyip kestirdi hadi eve gidelim deyince arabaya binip evine gittik ben şatafatli bir ev beklerken normal bir ev herşeyi ile mutavazilik var abartı yok yemekler yenildi sohbet edildi yatsınamazıni kildik beni odaya götür dedi koluna girdim odasına götürdüm yatağın üzerine oturdu abi ben abdest alacam deyip odanın hemen karşısındaki lavaboda abdestimi yeniledim birden odada siyan 30..35 yaşlarında nur yüzlü birini gördüm allah allah bu kim böyle yemekte sohbette namazda yoktu odada şehmuz abiden başka kimse yoktu bu nereden çıktı dedim odaya yönelince bu odanin öbür tarafına geçti benim göremeyeceğim biryer kapıya geldim şehmuz bi oturuyor abi içerde böylebirini gördüm yanlış görmedim herhalde dedim oda başka birşey görmüşsün sana öyle geliyor diyince abi ne yanlış gördüm nede hayal allahı şahitmi tutalım yani diyince karıştırma sende nasil insansın diyiverdi. Abi gelirken bunlar başıma geldi olayı anlattım sanmaki yalnızsın diyince abi siz kimsiniz allah aşkına dedim zamanı gelince deyip kestirdi.......
Kardeş kaç bölüm bu ?

NURUM52

Moderatör
Moderatör
Şirvan ustam devamı yokmu yada kendinizemi saklıyorsunuz

Şirvan

Operatör
Gece yarısı saat 23.30 gıbi eve geldim iki rekat allah rızası için namaz kılayim sonrada yatarım deyip kimsenin olmadığı bir odaya geçip tekbir alıp namaza durdum titremeye başladım neler oluyor böyle derken kapi açıldı hanım geldi saatlece ne yapıyorsun ne namazı kılıyorsun saat 1.30 oldu diyince selam verdim bana 3..4 dakika gibi gelmişti neler oluyordu böyle bana diye düşünce ile yattım sabah ezanindan 30 dakika önce biri beni kaldırıyor kalk allahrızası icin namaz kıl bende bu sesindinleyip namaz kılıyorum. Böyle aylar geçti şehmuz abiye bu yaşadıklarımdan bahsetmiyorum hiç.

Şirvan

Operatör
Sonraki zamanlarda evin içinde gölgeler görmeye başladım bunlar nedir diye kendime sorup duruyorum.yatarken biri kalk diyor gözümü açıyorum dev gibi bir gölge kapıdan içeri giriyor yanımdan geçerken üstüne atlıyorum kayboluyor. Uyurken karnıma biri vuruyor yatağı sallıyor bende kalkıyorum öbür odaya gidiyorum kimsiniz gösterin kendinizi diyorum ses yok birşeyde yapamıyorlar .

Şirvan

Operatör
Bu olaylar böyle devam edip durdu belli bir süre şehmuz abiye anlattım abı durum bu o da bana seninyalnızmı bırakacaktık diyince şalterler attı bende abi odaya gireni bir yakalarsam ben ona yapacağımı iyi biliyorum dedim. Telefonu kapattım. Akşam oldu eve geldim yalnız biri beni sürekli uyarıyor veya uykudan kaldırıyor yine birgün kalk dedi gözümü hafiften açtım elim yatağın altına doğru gidiyor bir sure okudum besmele çektim bunu yakaladım meraklanmıştım bu tuttuğum neydi yavaşca elimi yatağın altından çektim birde negöreyim...

Yörük ali

Aktif Üye
babam da dedesi için anlatmıştı yarım çuval buğdayla 60 dönüm tarla ektiğini dedemin baba bu nasıl iş bitmedi bu dediğinde bir dahaki tohum almaya gelişinde çuvalın ters dönmüş bir şekilde bulduğunu

Şirvan

Operatör
60 cm boylarında tüysüz vucudunda hic kıl olmayan bir çocuk hiçbirşey demeden kolundan tutup yatakta doğruldum odadan çıkarken oğlumun yattığı odaya hızla birşeylerin girdiğini gördüm oğlum o zamanlar 3 ..4 yaşlarında oğlumun odasına gittiğimde bir kadın birde adam gördüm adam oğlumu kucağına almış oğlumun ağzını açmış timsah nasıl ağzını açar öyle hayret etmiştim besmele çekip oğlumu adamın elinden alıp yatağa yatırdım . Başladım bunlarla sohbet etmeye kimsiniz cinni tayfa müslüman mısınız hayir dediler sizi kim gönderdi söyleyemem bende sizi öldürürüm dedim yinede söylemediler peki niye burdasıniz seni ibadetinden alıkoymak için başarılı olacağıniza inanıyormusunuz hiç birşey yapamıyoruz sana itikatin çok güçlü ve en önemlisi korkmuyorsun peki nasil olacak şimdi bizi bırak gidelim dediler söz vermeniz lazım birdaha gelmiyeceğinize söz sizin sözünüze inanmıyorum dedim söz birdaha gelmiyeceğiz kapiyı aç gidelim yoksa gidemeyiz diyorlar o niye nasıl geldiyseniz öyle gidin ancak sen gönderebilirsin bizi balkon kapısıni açtım birden kayboldular. Sabah namazini kılıp uyudum kalktıktan sonra banyoda duş alırken pencere kenarında yarasa ölüsü gördüm karıncalar üşüşmüş üstüne herbiri birnparça koparmış taşıyorlardı bu mevsimde kış vakti bu kadar karınca vardır bundada bir hikmet deyip ölü yarasayı attim. Oğlum uyanmış baba bir rüya gördüm bir adam beni kucağına almıştı ağzımı kocaman açmıştı sen geldin beni onun kucağından aldın yatağıma yatırdın dedi bende rüya görmüşsün oğlumdeyip geçiştirdim. İşyerinden şehmuz abiyi arayıp olanlari anlattım bunları senmi gönderdin dediğimde hayır dedi peki bunların olduğunu bilmiyormuydun dedim biliyordum senin neyapacağını merak ettim karışmadım peki nasılım senin gozünde allahtan başka kimseden korkmayan birisin doğrusun dedim. Ben gidiyorum nereye dedim orasını boşver 21 sene sonra geri gelecem seni nasıl taniyacam peki 80 küsür yaşında olursun dediğimde hayır başka kılıkla gelecem ama sen beni tanıyacaksın dedi bakalım bekliyorum gelecekmi. Saygılar