Selamün Aleyküm.Ön bilgi için Yardım Lütfen.

simpatyan

Aktif Üye
hemde nasıl deyer dediğin gibi olmalı üzeri düzlük alan topsağsı gibi

işareti uzaktan sağını solunu işaretin olduğu yerden arkasını işaretin önünü ve düzlüğü sonra cevreyi iyi gez başka yerdende giriş olabilir yani tek giriş deyil iki yada üç ğiriş
Tamam ustam çok sağol.Hayirli geceler Allaha emanet ol.

timur964

konularim
1 ci resimdeki senin ekran görüntüne benziyor hayırlısı olsun

deli firat

DOĞACI
Kardeş bu ücuncu fotoya sırtını verdiginde ne göruyorsun 15MT ICINDE selametlen

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kaliteli papaz mezarı var demek

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Teşekkürler ustam yorum için.Peki ustam gül yada çiçeğe benzer 2 farkli işaretin bi arada olması,ne anlama geliyor.

çiçek dedin mi direk bayan mezarı dostum :=) ve yüklü miktarda zihnet eşyası var demektir. Odalarda oda...

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
S.A. DEĞERLİ KARDEŞİM simpatyan RESİMLERİ ÇEKERKEN MEGAPİKSELİ YÜKSEK BİR KAMERAYLA ÇEK RESİM BÜYÜTÜLÜRKEN DAĞITMASIN .SALINDA BU ÇİÇEK DEĞİL ÇİÇEK ŞEKLİ VERİLMİŞ İÇİNDE MEZARLARI GİZLEMİŞLAR.

deli firat
Kardeş bu ücuncu fotoya sırtını verdiginde ne göruyorsun 15MT ICINDE selametlen USTANIN DEDİĞİNİ YABANA ATMA ÇÜNKİ HEDEFİN YA UÇURUMUN ALTINDA DIR YADA UÇURUMA SIRTINI VERDİĞİN ZAMAN TAM KARŞINDADIR.
AMA BEN BU KAYAYI BOŞLUK BAK DERİM.ŞİMDİLİK BUKADAR.

SAYGILAR VE SEVGİLER.

simpatyan

Aktif Üye
S.A. DEĞERLİ KARDEŞİM simpatyan RESİMLERİ ÇEKERKEN MEGAPİKSELİ YÜKSEK BİR KAMERAYLA ÇEK RESİM BÜYÜTÜLÜRKEN DAĞITMASIN .SALINDA BU ÇİÇEK DEĞİL ÇİÇEK ŞEKLİ VERİLMİŞ İÇİNDE MEZARLARI GİZLEMİŞLAR.

deli firat
Kardeş bu ücuncu fotoya sırtını verdiginde ne göruyorsun 15MT ICINDE selametlen USTANIN DEDİĞİNİ YABANA ATMA ÇÜNKİ HEDEFİN YA UÇURUMUN ALTINDA DIR YADA UÇURUMA SIRTINI VERDİĞİN ZAMAN TAM KARŞINDADIR.
AMA BEN BU KAYAYI BOŞLUK BAK DERİM.ŞİMDİLİK BUKADAR.

SAYGILAR VE SEVGİLER.

Aleyküm selam saygı değer abim.
Degerli yorumun için teşekkür ederim can abim.
Etrafta açık mağara yada yapı yok abim.Nasipse en kisa zamanda gidip kaliteli resim ve çevre incelemesi yapacam inşallah.Çicege benzer figür olduğu yerde sanki kapama var.ilk baktigimda gözüme çarpmıştı.Bu 2 figürün ayni kayada olmasi ve etraflarinda hac olması enteresan aslinda.Bura mezarlik alanmi,aile mezarligimi,ve yahut dini adamlarin mezar yerimi onu çözemedik.Etrafta kilise yapı yok işaretli büyük kaya altı uçurum.tek yol var işarete ulasmanin.

poseidon2023

Uzman
20 metre sağ sol ve önünde horasan ile kapalı yer olacak burası girişin içerde bir odada şövalye mezarı ve diyer odada malzemeleri var