Selamunaleyküm Garrett Euro Ace & 400i

Scurty

Member
Selamunaleyküm pek kıymetli ustalarım değerli arkadaşlarım bir süredir bu işlerle alakadar oluyorum fakat genel olarak işaretlerle cevap aradım bilgi ve tecrübem olmaması sebebiyle bi sonuca ulaşamadım. Ve bu sebeple ilk dedektörümü almaya karar verdim şuanlık bütçem belirtmiş olduğum dedektörlere yetmekte siz değerli ustalarımında yorumunu almak istedim sizce hangisi ile başlamalıyım arasında ne gibi farklar var şimdiden çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun

Scurty

Member
Yardımcı olabilecek kimse yokmu ustalarım

Adam78

Aktif Üye
Tek tek için yüzeysel yani 20 cm toprak altı calisacaksan olur ama sadece 20 en fazla 25 cm oda toprak altında is yapar taşın altını görmez. Tabi birde şunu ekliyim o mesafelerde tek para bulmakta artık neredeyse imkansız çünkü o mesafelerdeki herşeyi genelde temizledier.

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
@securty ve aleykumselam kardesim.ace euro yu kendim kullandim arkadasim.hafiftrir toprsk ayari otomatiktir,cok uak metalleri bile algilar 30-35cm den tek cok topladim.ama sunu belirtmekn isterim noktanin velox ve sense modellerini incle derim ikinci elleri senin butcen kadar daha fazla derine iniyor..kolay gelsin gelsin aarkdasim