Sikke

Ngdl51

Editör
Ne oldu kardes agirmi geldi kelimelerine dikkat et

mayhem

Co Admin
Co Admin
murtikim Fiyatları müze belirler bu kuyumcu size ücret verdiyse sarıdır vereceği yerde vardır . müze bu ücretin fazlasını vericektir bunlara ne edere gelirsek Çok eder adamını bulursan tanesi 80 binlira gümüşlerde 5 10 arası altına verme git o kuyumcuya öyle söyle aradan çok para yiyecekti demekki :D

mayhem

Co Admin
Co Admin
sarı olan paranın gr nedir .

ıYı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@ıYı ustaya selamlar.Hayırlı günler.
Hürmetler ustam saygılar.
resimlerden bakıldığında replika gibi görünüyor(en azından topraktan çıkmamış.)ama yinede bir ekspere teyit ettrin.yada müzeye götürün orada kesin sonuç alırsınız

murtikim

Member

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bende seni yancı zannetmiştim her şeyi beğeniyosun ya dostum bak sende klavye delikanlısı çıktın
sitedeki hiçbir üye ile bu şekilde alaycı bir dille konuşma hakkınız yok. sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Amacınız yardım almak değilde alay etmek ise buna müsaade edilmeyecektir. lütfen kullandığınız dile dikkat edin.

murtikim

Member
sitedeki hiçbir üye ile bu şekilde alaycı bir dille konuşma hakkınız yok. sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Amacınız yardım almak değilde alay etmek ise buna müsaade edilmeyecektir. lütfen kullandığınız dile dikkat edin.
Kimseyle alay etmek istemedim sadece elimde olan malzemeye replika, sahte denmesi can sıktı o kadar varsa kırılan dökülen ÖZÜR.