Sitede problem çözülmedi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
fakat bu özel mesaj değil .. herkesin görebileceği dm den yazılmış mesaj .. üye özeline yazdım kimse görmüyor zannedebilir ..

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Oyoyoy ben gelmeyeli şarteller sigortallar atmış 😂 Allah sizi bildiği gibi yapsın la milletin özelinede girdiniz sonunda
.
fırat ustam senin dm da 1 şey yok .. özel mesaj geliyorsa onu sadece sen biliyorsun .. özeli göremediğimizi. sende biliyosun zaten ..

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Yönetim bölümünde konuyu açtım. Şu an bir problemin olmadığı beyan edildi.

deli firat

DOĞACI
.
fırat ustam senin dm da 1 şey yok .. özel mesaj geliyorsa onu sadece sen biliyorsun .. özeli göremediğimizi. sende biliyosun zaten ..
Gardaş yeni düzeltilmiş normalde yöneticiler görebilir ama bu kamhi ve diğer arkadaşın görüntülü ispatlari bunu doğruluyor tabi bilerek yapılmış bir durum değil öyleyse durum vahim

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Gardaş yeni düzeltilmiş normalde yöneticiler görebilir ama bu kamhi ve diğer arkadaşın görüntülü ispatlari bunu doğruluyor tabi bilerek yapılmış bir durum değil öyleyse durum vahim
.
ben özel mesajların yöneticiler tarafından okunduğunu hiç görmedim duymadım ... co admininde gördüğünü sanmıyorum ... admine 1 şey diyemem ...

deli firat

DOĞACI
Koray bu işler seni aşar demiştim beni dinlemedin artık ne tilki kaldı nede kürkçü

deli firat

DOĞACI
Yönetim bölümünde konuyu açtım. Şu an bir problemin olmadığı beyan edildi.
Gardaşım kıymetli ustam sen bunlara bakma bütün formlarda aynı bunlar için ne üyenin ne modların hiç bir değeri yoktur işleri görülsün yeter menfaati bittimi bir çöp gibi siller geçerler bir teşekkür bile etmezler bu kadar emek verdin diye

Koray Kor

Admin
Administrator
Tekrar söylüyorum bu sitede özelleri yöneticiler dahi göremez, bunu daha önce defalarca yazdık. Bizi böylesine aşağılık bir işi yapıyor gibi göstermeye çalışanlar bir daha bu siteye gelmesin. Bunu asla kabul edemeyiz.

Koray Kor

Admin
Administrator
.
ben özel mesajların yöneticiler tarafından okunduğunu hiç görmedim duymadım ... co admininde gördüğünü sanmıyorum ... admine 1 şey diyemem ...
Merhaba,

Bilgilendirme amaçlı yazıyorum.

Biz özelleri okuyacak kadar aşağılık olamayız, özel okumak için ayrı bir uygulama kurulumu yaparlarmış. Biz bu uygulamayı asla kurmadık. Kimsenin özelini okumadık. Bizi özel okuyan birileri olarak lanse edenlere bundan sonra nezaket göstermeyeceğiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...