Siteden özür diliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İndiana jones

Editör
Ben mehdiyim felamda demedim sitede bunu niye ima ediyosunuz ben 12 imamcıyım imam mehdi mağrada bikere herkez bilir şii inancı budur

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@indiana johns Mübarek sen hallaci mansuru çoknu okudun ? Piri hallaci mansuri her insan anlayamaz onun söyledikleri bizim söylediklerimiz yanında çok hafif kalır; fakat biz sır tutmasını bildik ve kurtulduk."kurbanim
Sana bir sey diyeyimmi

öykü anlatmak, öykücülerin işidir ; gizem ise seçkinlerin ilgi alanı ; gösterişli davranışlar, kişilerin işidir ; konuşma ise, yalancıların , ilgi alanı ; derin düşünme, umutsuz insanların yaptığı şeydir ; ilgisizlik ise, yaban insanlara özgüdür.sen bunlarin hagisisin kurbanım?

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Şia misin hadi canim deme öyle i

İndiana jones

Editör
Sene 1828; Yirmi yıl önce volçan Istanbuldan Selanike vapur yolculuğu sırasında yaşlı yunan stavrus ile tanışır. Yaşlı adam volçana Balkan (eski dağları-stara planına) dağlarını Troyan geçidine kadar ne kadar tanırsın diye sormuş. Volçan avucumun içinden daha çok demiş.

Yaslı stavrus o zaman elinde Perslere ait bir harita olduğunu ve bir oda içinde yüklü miktarda hazine olduğundan bahsetmiş. Volçan yaşlı adamın bilgilerine ve doğru söylediğine inanarak kalkıp buraya (balkan dağlarına) gelmişler. Aramaya baharda başlayıp eylül ayında hazinenin saklı olduğu odayı bulmuşlar.

İndiana jones

Editör
29 senedir volca belgelerini arıyorum kimse vermedi şii mezhebindenim diye perslere ait olan haritayı bulcam imam mehdi nin mağrası orda belgede değirmenle calişan kılıç tuzağı var birde tilsimli kılıç var uçuyo öldürüp yerine gidiyor 3 sene önce belgede gördüm bi daha bulamadım o yazıyı volcanın belgelerinin hepsine sahip olan biri yokmu fotokobi çekip göndersin bana mağraya ilk giren kasım tejjubesi olmadan kasım badatlilar iyi bilir kasımı

İndiana jones

Editör
Pers kralı koreş bulunduğumarayı bulcam tevrat öyle yazıyor ne zaman ben bilmiyorum tapınak yıkıldı ondan ahit sandıgı kayboldu hiç bir pers kralı tapınağı insa edip ahit sandığını bulmadı ayetler gelecekten haber veriyor rab istedigim ayeti bulamagim icin atmadim buliyim atcam

İndiana jones

Editör
@indiana johns Mübarek sen hallaci mansuru çoknu okudun ? Piri hallaci mansuri her insan anlayamaz onun söyledikleri bizim söylediklerimiz yanında çok hafif kalır; fakat biz sır tutmasını bildik ve kurtulduk."kurbanim
Sana bir sey diyeyimmi

öykü anlatmak, öykücülerin işidir ; gizem ise seçkinlerin ilgi alanı ; gösterişli davranışlar, kişilerin işidir ; konuşma ise, yalancıların , ilgi alanı ; derin düşünme, umutsuz insanların yaptığı şeydir ; ilgisizlik ise, yaban insanlara özgüdür.sen bunlarin hagisisin kurbanım?
Hallacı okumuyorum o benim göğsümdekiler okuyup cezbeye kapılmış ben kasideyle uğraşmıyorum kaside söylemem konuşmalarim normaldir sohbetlerim hep nazarlı hep nasarlı sen hangi cemattesin

Ekli dosyalar

İndiana jones

Editör
Sohbetlerim hep nasıralı hep nasırlı kazma kürekli ben sobet vermem kafayı vurdum diyomya biyere bi ursula var o bölgede çiplak kadın oraya gelen definecileri kaciriyor bi de altin horaz var yakalarsan aliyosun rum şarkisı var hatta erkan ocaklinin rum şarkisi var bi tane

İndiana jones

Editör
Trabzonda definecilere bulasirdi şarki ismi ema ela Sogun Trabzonda çarşı emma portakala çıplak karı tilsimi yapmislar Cadı ursula bölgede yaşlı kadin gibi sonra çıplak manken gibi kadın bi bana raslamadı definenin tilsimiymis defineciler yok oluyormuş sonra Ursula bi rasla bana Rusların soyu bu kadından geliyor heralde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...