Siteden özür diliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İndiana jones

Editör
63-Genç: "Gördün mü dedi kayaya sığındığımız vakit doğrusu ben balığı unuttum; onu hatırlamamı muhakkak şeytan unutturdu. O şaşılacak bir şekilde denizdeki yolunu tutmuştur."

İndiana jones

Editör
Masonlukta M 2 neden uluşur bi kafta vardır havada bulut sen beni unut kesin top atmistir umut bulut

İndiana jones

Editör
Trabzonlu lazlar umutsuz saydılar €€Doğrusu Yûnus da, gönderilen peygamberlerdendi. Hani o, dolu bir gemiye binmişti. Gemi de olanlarla karşılıklı kur'a çektiler de yenilenlerden oldu." (Saffât: 37/139-141 )

Ekli dosyalar

Blackjest

Member
Biraz alkol kafası sezinliyorum ama, yinede nekadar karman çorman bir yazıysada beni cezbetti:) :)
İyi aksamlar herkese

İndiana jones

Editör
Gemi de şu şekil delindi hızır gemiye binmeden sakat takliti yapıyordu bacagini arkaya atmisti tahta bacakta gemi batırmaya yariyan mekanizma vardı suya inip gemiyi yaraladı her kez gemide uğursuz vardedi kimi ajan var dedi hızır dan şüphelenmediler çünkü tek bacakli biri yüzemez dediler kura eskiden lazlar gemide bi durum olunca kura çekerlerdi kurada genç çıktı mancilikla attilar laz nemrud degil atese atmadilar deniz kenarina salladilar suya düstu norveçliler hızırdan kaptı taktiği olanlarin kan bagi var nazi gemilerini uçurdular ayni taktik

Ekli dosyalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...