Siteden özür diliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İndiana jones

Editör
Viking eskiden karadenize gelirlerdi Colchis lazrın boğaları meşurdu onlardan boynuz almaya gelirlerdi

Ekli dosyalar

İndiana jones

Editör
Ama anlatcam sadece turklere anlatıyom ingilizce yazsaydı norvetten hemen ziyaretime gelirlerdi vikingler onlar eskiden beri Nuh peygamberin gemisine aşıktılar onu arıyolardı

İndiana jones

Editör
Geçen baliği tarif ettim gene edeyim karadan giden balik hizir baligi somon balığı

İndiana jones

Editör
Ailenden sağ kalan herkes bir parça gümüş ve bir somun ekmek için gelip ona boyun eğecek ve, Ne olur, karın tokluğuna beni herhangi bir kâhinlik görevine ata! diye yalvaracak.’ Tevrat ve incil Somun ekmek burdan geliyor somon baliginda geliyor Solomon orda geliyorum ismi

İndiana jones

Editör
Onlara hemen fisih yemeği norveçlilere bu yemeği zaten Trabzondan başka bi yerde yiyemezler isa mesih yemekten yediririm teyzem çok güzel yapar ingilizce bilseydim gelurlerdi bu yemek Trabzonda yerler ismini vermiyorum çalmasinlar

Ekli dosyalar

oymak beyi

Bilgili Üye
Hafızayı kaybetmediniz için bilmessiniz hizır severler sustuğu için musa hafızayı kaybedince çok konuştu doğru da söyleyince sevilmedi herkez bilir çok konuşan definecileri sevmezler
Musa ve Hızır... başka bir Musa mı yoksa peygamber Musa mi? çok kişi başka bir Musa dır diyor yoksa bir peygamber başkasına tabi olmaz diyorlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...