Sizlere danışalım,

R00T

Profesyonel
Co Admin
Koyunların arkasında ki kayalık alan dikkate alınmayı hak ediyor bence.Varsa tuzak illa kayada kesim bulunabilir.Kurgulama için bir yerler illa kesilip uydurulacak .Bu kısma yakın suya bakmak lazım kayalara basarak suyu geçme olayı var mı bu önemlidir.Geçit veren nokta mı.O zaman kayalık alanda sığınak gibi yerler anlam kazanacaktır.

Apollon01

Moderatör
Moderatör
bir resim daha

aynı yer arkası ırmak ve buraya yeni bu baraj yapıldı, HES barajı, @APOLLONUS üstadım teşekkür ediyorum eklenti açılmıyor maalesef, @Smokin ustam eyvallah yorum için çok değerli yorum, @R00T ustam size de teşekkür ediyorum, yüklediğim resimde çizdim ustalar benim için en dikkat çeken yerler bunlar, alttaki taşın yapı olarak da farklı olduğu oraya yerleştirildiği belli değil mi? bir de işlenmiş taşlar yerde atıl kalmış onlarda önemli, teecrübem doğadaki bu tarz taş çakıl yığınları sıralı dizili taşlar ille bir şeylere işarettir,

Son düzenleme:

The Thing

C*
Süper Moderatör
Aslında bu gibi kayapol alanlarda masraflı olsada karot ve yılan kamera ile beraber hareket etmekte fayda var.

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Mal bulanındır ustam hatırlayamadım, özür dilerim, ama koyun sahibi yabancı değil ne zaman gitsek bizi ağırlar, teşekkür ed erim abiciğim

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Mal bulanındır ustam hatırlayamadım, özür dilerim, ama koyun sahibi yabancı değil ne zaman gitsek bizi ağırlar, teşekkür ed erim abiciğim
Abi sen Adana çevresinde oturuyosan duzicini bahçeyi bilirsin .. orda düz alanda harabe antik mezar çok.ben denedim iki defa imkan vardı.koyun sürüsünün çöktüğü yerlerde öbek öbek boşluk vererek yatiyo hayvanlar.iste O öbek arası yatmadiklari boşlukların altında yüzde seksen oranla mezar oliyii..tecrübeyle sabit.illa koyun sürüsü olacak ve düz arazi olacak kayalığın başı değil denemesi bedava..

R00T

Profesyonel
Co Admin
O yerleştirme gibi olanda horasan emaresi bakmak gerek kafama takıldı.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Sol üst köşedeki tosbagada güzel duruyor yaniliyorda olabilirim arastirmaya deger bir alan resimler yetersiz kalmış .