Sizlere danışalım,

Karaeski

Yeni Üye
En güzeli cihazla boşkuk tesbiti yapmak zaten mıcır artıgı olan yerler var kapalı mahzen veya mağra olabilir yakinlarda

Apollon01

Moderatör
Moderatör
evet R00T ustam ben en çok ona taşınn ne olduğuna takıldım, bütün film o taşta galiba, üzerine o kadar büyük ve ağır yük konulduğuna göre önemli bişe demekki, ilgine teşekkürler kardeşim, mayhem abiciğim iyisin değil mi? bu aralar görüşemiyoruz, maaşallah yağmurdan evde bağlı kaldık araziye 2 gündür çıkıp geziyorum inan, hangi resim de tosbağa abi yaa, koyun olan resim mi? diğer kayalık da mı? ilgiinize çok teşekkür ediyorum geceniz mübarek olsun inşallah, saygılar

R00T

Profesyonel
Co Admin
Eşkiya işini çağrıştırıyor mevki ve kayalar.

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Eşkiya işini çağrıştırıyor mevki ve kayalar.
olabilir R00T kardeşim, ırmak hemen aşağısında yolunda hemen kenarı sayılır, tarihi bir yol ırmak boyunca tarihte hep olmuş, ayrıca Ermeniler de buralarda çok yaşamışlar, teşekkürler kardeşim, hayırlı geceler

mayhem

Co Admin
Co Admin
Eyvallah Apollon01 usta umarim sende iyisindir . Daha iyiya toprak yumusak olur yagsin yağmur :) bu kayada kapama horasan varsa şüpheli yerlere ispirto ile arastir kendini belli eder .

Turko

Uzman
Abi sen Adana çevresinde oturuyosan duzicini bahçeyi bilirsin .. orda düz alanda harabe antik mezar çok.ben denedim iki defa imkan vardı.koyun sürüsünün çöktüğü yerlerde öbek öbek boşluk vererek yatiyo hayvanlar.iste O öbek arası yatmadiklari boşlukların altında yüzde seksen oranla mezar oliyii..tecrübeyle sabit.illa koyun sürüsü olacak ve düz arazi olacak kayalığın başı değil denemesi bedava..
Enteresan bir bilgi.

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Turko Mal bulanındır ustalar eyvallah, çok teşekkür ediy9rum degerli bilgiler, ama karinca gidip mal üzerinde yuva yapıyor, bu işin olmazsa Olmazı, tilki gidip üzerinde delik açmaya çalışıyor, kaplumbağa, akrep,hatta yılan !kış aylarında tam üzerine yerleşip ısısından faydalanıyor, bir çoklarının üzerinde bitki ağaç falan bitmiyor, olsada kuruyor sonra, ama koyun falan neden yanaşmak istemiyor acaba,

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Turko Mal bulanındır ustalar eyvallah, çok teşekkür ediy9rum degerli bilgiler, ama karinca gidip mal üzerinde yuva yapıyor, bu işin olmazsa Olmazı, tilki gidip üzerinde delik açmaya çalışıyor, kaplumbağa, akrep,hatta yılan !kış aylarında tam üzerine yerleşip ısısından faydalanıyor, bir çoklarının üzerinde bitki ağaç falan bitmiyor, olsada kuruyor sonra, ama koyun falan neden yanaşmak istemiyor acaba,
Hayvanın yaratılışında doğasında var abi...Cebrail aleyhisselamin da var bu bildigikii. Koç getirmiş

deli firat

DOĞACI
Hey maşallah ? yerde güzel koyunlarda güzel bereketli olsun inşallah