surfer ci arkadaşlara gelsin,,,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

may77

Moderatör
Moderatör
avrupada birkaç firma uçak ve drone ile gpr verisi taraması yapıyor.sizin bahsettiğiniz durum bu nil hanım.yine cihaz ve veri yükleme işlemi..ulcan şirketi sırf bu işi yapanlardan birisi mesela.michegen firması.sonuç yine gpr lazım.yalnız kafama takılan şu konu var surferda kullanım klavuzunda 50-100 sayfa eksik sunuluyor buda ayrı bir soru :)

Geomatching örnek firma sitesi

Nil

Engellendi
drone var bende üzerine gpr ,naza[ monteli :) o problem değil, adam yapıyor hemde dediğim gibi hepimizin ulaşabileceği ekipman ileQUOTE=may77;496788]avrupada birkaç firma uçak ve drone ile gpr verisi taraması yapıyor.sizin bahsettiğiniz durum bu nil hanım.yine cihaz ve veri yükleme işlemi..ulcan şirketi sırf bu işi yapanlardan birisi mesela.michegen firması.sonuç yine gpr lazım.yalnız kafama takılan şu konu var surferda kullanım klavuzunda 50-100 sayfa eksik sunuluyor buda ayrı bir soru :)

Geomatching örnek firma sitesi[/QUOTE]

OsiriS

Moderatör
Moderatör
may77 kardesime katiliyorum.adamlarin programlarini izledim ozelliklede nazi altinlarinin pesinde olduklari bolumleri ellerindeki cihazlar kullandiklari programlar bizi asar zaten onlari ala ilecek gucumuz olsa definecilik yapmayiz.adam magara icinde lazer sistemli cihaz kullanip kilometrelerce uzunluktaki goruntuyu cikarip nereye kadsr gittigini nerelerde bosluk oda veya herhangi bisey var bulabiliyor.yani dusunce guzel yapikmasida guzel ama bizim eksiklerimiz teknolojik ve malzeme konusunda belki kesin sonuc alamiyor olabilinir ama yardimci oluyor ben bu konuda polemik olmasi yerine teknolojiden faydalanilio neler yapilabilir yada yapilmalidir diye herkesin bilgisini birlestirip birbirine yardimci olmasi taraftariyim.benim bu konudaki tecrubem yada bilgim su sekildedir önce araziye giderim dolasir gezerim cubuk yada cihazla tespit olayina yonelirim.tespit yaptigim yerin seklini cubukla cikarir ne oldugunu anlamaya calisirim cihazlada net sonuc alirim.bu calismayla elimde net veriler olusur daha sonrada bu sistemle bakan arkadaslarimla koordinat bilgi alis verisinde bulunurum yere bakarlar bugune kadar tespit ettigim yerlerin %99 verileri tam olarak bulunmustur..Bu iste once kendiniz cikip tespit yapin inceleyin bakin sonradan bu sisteme yonelin bu sekilde calisma daha saglikli verimli olmaktadir.ne kadar tam tesekkullu degildir dahada ilerletmemiz diye dusunsemde faydali ve yardimci olan programlardir..

Son düzenleme:

Turko

Uzman
Her zaman ki gibi açılan diğer surfer başlıklı konuların akıbeti ile aynı durumda bu konuda. Test edip işlem yapıp teyit eden yok video resim yükleyip yaptım kullandım malı götürdüm diyen de yok herkesin ağzında ithal videolardan öğrendikleri ezberler var , bunu alsak o olur şu program güzel çok pahalı adam yapmış kullanıyor uydu lazım vs bundan sonra bu tarz konuları açan üyelere satış pazarlama reklam amaçlı gözü ile bakıp ona göre işlem yapacağım.

BU TARZ KONULARI AÇAN ÜYELERE UYARIMDIR , REKLAM SATIŞ PAZARLAMA ZİHNİYETİ İLE AÇILDIĞINI KABUL EDEREK ISRARCI OLAN ÜYELERE GEREKEN İŞLEM YAPILACAK.

@mayhem timur964 @BulursamKader25 @Mirkut @dadas_25 @jeolog @kabakburgiba @bozoklu ustalar bilginize.

Son düzenleme:

Nil

Engellendi
siz kitabı ortasın açıp , form da sahte eser paylaşıp üçkağıda çıkanların da konularını kapatıp engelleyin, bizlerde adalet yapılıyor diyelim. form da çok başlılık var . süper yetkisini adaletsizce kullananlar var form da siz böyle derken diğer süperler gelişme yada yeni bilgi olursa paylaşım yapılabilir diyordu ? patron kim ? hanginiz ? belli değil. artislik tavırlara gerek yok yetkiniz var konuyu kapatır geçersiniz,,,,
Her zaman ki gibi açılan diğer surfer başlıklı konuların akıbeti ile aynı durumda bu konuda. Test edip işlem yapıp teyit eden yok video resim yükleyip yaptım kullandım malı götürdüm diyen de yok herkesin ağzında ithal videolardan öğrendikleri ezberler var , bunu alsak o olur şu program güzel çok pahalı adam yapmış kullanıyor uydu lazım vs bundan sonra bu tarz konuları açan üyelere satış pazarlama reklam amaçlı gözü ile bakıp ona göre işlem yapacağım.

BU TARZ KONULARI AÇAN ÜYELERE UYARIMDIR , REKLAM SATIŞ PAZARLAMA ZİHNİYETİ İLE AÇILDIĞINI KABUL EDEREK ISRARCI OLAN ÜYELERE GEREKEN İŞLEM YAPILACAK.

@mayhem @timur964 @BulursamKader25 @Mirkut @dadas_25 @jeolog @kabakburgiba @bozoklu ustalar bilginize.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Arkadaşlar konunun tamamını okumadım. Sadece ilk sayfasını okudum ve forumun böyle konulara sıcak bakılmadığı yazısını görünce konuya bir nokta koymak istedim.

Bu konu burada defalarca işlendi fakat bizim açımızdan geliştirilmesi gerektiğini gördük ve istekli arkadaşlardan yardım almak gerektiğine karar verdik. Fakat bir müddet sonra bu işi yardım amaçlı yapmak istemeyip sadece pazarlama işi ile uğraşanları görünce konuyu kapatmak zorunda kaldık. Konu hala kullanıcıların görebileceği şekilde açıktır fakat yorum yapılmaması için kapatılmıştır. Çünkü yardım isteyen masum arkadaşlardan yerleri ve koordinatları öğrenmek kaydıyla defter tutulup başlarıyla paylaşılacağı için herkesin kendi becerisiyle yapmasını ön gördük. Aksi taktirde bu iş sadece dolandırıcıların işine yarayacaktı. Bu işin ticaretini yapan bazı kişilerinde resimlerini aşağıda paylaşıyorum.

BU KONU REKLAM AMACI GÜTTÜĞÜNDEN VE KULLANICILARA BİR YARDIMI DOKUNMADIĞINDAN TARAFIMDAN KAPATILMIŞTIR.

Bu arada aşağıdaki ilan eski bir ilandan alıntıdır.

Ekli dosyayı görüntüle 205566

Son düzenleme:

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
dadas
  • aa.jpg (422.9 KB (Kilobyte))bu nil hangi nil acaba:174:
Nil hanım bir ara kendi konusundayoutube'de Nil Derin profili ile video paylaşmıştı. Aynı isim ile sahibinden üzerinden aynı sektörde ilan olması dikkatimi çekmişti. Tabi birde aynı sektörde uzaktan algılama işini Sedat Tatlı iş yapmaya çalışıyordu. Böyle kişiler yüzünden bu konular forumda kapatılmış ve herkesin kendi imkanlarıyla yapması önerilmiştir.

Turko

Uzman
siz kitabı ortasın açıp , form da sahte eser paylaşıp üçkağıda çıkanların da konularını kapatıp engelleyin, bizlerde adalet yapılıyor diyelim. form da çok başlılık var . süper yetkisini adaletsizce kullananlar var form da siz böyle derken diğer süperler gelişme yada yeni bilgi olursa paylaşım yapılabilir diyordu ? patron kim ? hanginiz ? belli değil. artislik tavırlara gerek yok yetkiniz var konuyu kapatır geçersiniz,,,,
Forum da zaten çok başlıyız tek adam yönetimi yok bizde bazı konu ve üyeleri kapılar arkasında masaya yatırıyoruz merak etme , Ben sitenin asabi şirini yim itirazın varsa şikayet et Koray ustaya , aç bir konu beni eleştir isteyen yorum yapsın hiç sorun değil , yalnız öyle çok başlı siniz patron kim gibi fitne tohumlarina gerek yok çatallı dilinle beni karalamaya çalışman seni aklamiyor.

Konuna gelirsek gelişme yok sonuçta yok boş lakirtilar var icraat gosterebilecek varsa uydu ile yer açan varsa açsın konusunu bakalim icraat Yoksa aynı konuyu boş boş acani haşlarim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...