surferden ilk çıktı

saftilki

Moderatör
Moderatör

bu ilk çalışmam, öğrenicem, normalde bununla ilgilenmiyordum ama bitki örtüsünü başka türlü nasıl kaldırsam bilmiyorum,

bişiler ifade ediyormu? orada pınar ve piramit gibi kaya, kayanın üzeri koltuk gibi,
ha birde eski konularımda belirttiğim soba borusu gibi delik de orada,

saftilki

Moderatör
Moderatör
:) usta bekliyorum görür yorumlar inşallah

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
saftilki ustam malesef yanlış bir çalışma olmuş galiba :) Yanlış filtre kullanılmış gibi görünüyor.

saftilki

Moderatör
Moderatör
2 gün boyunca 50 den fazla yere bakıpta tek garip görüntü burdan çıkınca heyacanladırdı :) flitrelerden biraz ayrıntıya girersen çok makbule geçer.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Benim paylaştığım videoyu izlersen nasıl yapıldığını detaylı görürsün ustam.

saftilki

Moderatör
Moderatör
benden iyi çırak olur :) daa dadaş usta linki bulamadım, linki rica edeyim,

öyle her ekran alıntısınıda buraya buraya yükleyip kalabalığa forum kirliliğine de sebep olma'mak lazım, o yüzden hepsini yüklemedim, çalışayım biraz daha,
ama pınarın tam gözünden yukarya doğru kanal gibi bir ibare belirgin, hemen hemen her çıktıda var,

Nasip34

Bilgili Üye
İstanbul da olmanın dezavantajı göz önünde olmayan arazi bulmak için 80-90 km gidip-gelmek ve araştırma test vs için imkanların çok kısıtlı olması maalesef :(
Ben de 1 haftadır hep bu görüntü filtreleme hususunda kendimi geliştirmeye niyetlenmiştim tam da... Bu konunun üstüne gelmesi güzel oldu. İnşaallah yol alınır. Gelişmelerden haberdar ederseniz müteşekkir oluruz. Ayrıca dadaş25 ustamıza da videosu için ayrıca teşekkür ederim.

saftilki

Moderatör
Moderatör
bu seferde tcx converter'in update çalışmıyor iyimi, dün çalışıyordu, ml çıkıyor sadece,