surferden ilk çıktı

Nil

Engellendi
Kesinlikle ! Herhangi bir açıklama ve paylaşımda bulunmak taraftarı değilim .

Nil

Engellendi
İlk başta banada mantıksız gelmişti . Fakat iki ayrı yerde metal var dedi ve dediği çıktı .ama noktalama sorununu asamadim programları temin eden kişi de tam bilmediği için eksik bilgi ile kullanıldığından dolayı noktalama olmuyor . Burada yazı yada video ile açıklanacak bir durum değil .okadar basit olsaydı inanın paylasirdim

Kötü ruh

Yeni Üye
nil, şimdi sana dads_25 usta gibi ol diyemem ancak şunu herkes görüyor, dadas_25 öğrendiğinin dörtte birini olsun paylaşır allah razı olsun,
her neyse metali bile algılıyor diye yazmışsın en azından sağolasın,

atma yapmasının muhtemel sebebi earth, farklı tarihlere gözattığınızda arazinin ovalleştiğini yada yayıldığını görürsünüz,
kaydettğiniz kml yi çif tıklattığınızda da göreceksiniz farkı

baye63

Member
Nil , metal tespiti surferdemi yaptın.surfer kullanıyorsan koordinat girme yeri var.

baye63

Member
@dadas_25 , sitede video çekip nasıl yayınlanıyor.​

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@dadas_25 , sitede video çekip nasıl yayınlanıyor.​
Kardeşim önce bilgisayardan ekran kaydeden programla yaptığın işlemin videosunu çekiyorsun sonrada youtube â yükleyip oradan da link alıp buraya ekliyorsun. Bu şekilde video eklemesi yapılıyor.

Sakomu

Yeni Üye
Selamun aleyküm dadaş25 eski videodaki uygulamaları yapmayalım o zaman çünkü sonuç alamayız değil mi be yeni video ne zaman yayınlanır. Selamun aleyküm

baye63

Member
Kardeşim önce bilgisayardan ekran kaydeden programla yaptığın işlemin videosunu çekiyorsun sonrada youtube â yükleyip oradan da link alıp buraya ekliyorsun. Bu şekilde video eklemesi yapılıyor.
Oky,bazı çalışmaları paylaşmakta fayda var.işin doğrusu başka türlü bulunamıyacak,yada iş çok uzayacak

baye63

Member
0.80-0.90cm genişliğinde 40-45 metre uzunluğunda,açılmış bir tünel üzerinde çalışma yaptım.filtreler değiştiğinde ölçüler bire bir tuttu.koordinat da yaklaşık oturdu.
yine . açılan başka bir yerde yapılan çalışmada , bire bir tuttu.konu malzeme tespitine kaldı gibi görünüyor.bu çalışmaları video olarak atabilirsem paylaşacağım.

poseidon2023

Uzman
vayyyyyy be ne uyduymuşşş

grass gis uydu görüntüsü indirme ( band indirme ) serisini izleyin uydu cekimi yapıyorum diyenler

may77

Moderatör
Moderatör
Nil resimde metali renklermi belli ediyor acaba.