Surfer'den Kordinatlara Filtreleme Yaparak Görüntü Elde Etmek

Nil

Engellendi
neyi yanlış yaptığınızı bilemiyorum ustam video yu dikkatli izleyiniz neyi yanlış yaptığınızı görürsünüz . şuan için belli değil

sinanturk

Aktif Üye
üstatlarım böyle bir tablo çıktı yorumlayabilirmisiniz lütfen ?

lazopo53

Member
görüntüyü hangi filitreden aldın lower Quartile den başkası doğru derinlik vermiyor o ise doğrudur
safari255 dostum lowyer quartile den baktım 9.5cm ile 2.70cm. Gösteriyor bu durumda 9.5 metre ile 2.70 metreyi toplayıp ikiye bölerek derinliği tespit etmiş mi .yani ortalama 5.5 metre mi diyeceğiz

saftilki

Moderatör
Moderatör
sinanturk contur çıktısına da sol alt pencereden aynı rengi seçip tekrar dene,

1, sayfadaki videoların tekrar düzenlenmesi gerekir kanımca, yarın bir işim olmazsa silbaştan video yaparım, ben o siteyi kullanıyorum ama 20 fit 50 fit 100 fit den de alsam değişkenlikde gösterse birbirine çok yakın çıktılar aldım, hatta başka site ile de denedim, sadece renklerin yeri değişti, şüpheli konum aynı,

safari255

Yeni Üye
@safari255 dostum lowyer quartile den baktım 9.5cm ile 2.70cm. Gösteriyor bu durumda 9.5 metre ile 2.70 metreyi toplayıp ikiye bölerek derinliği tespit etmiş mi .yani ortalama 5.5 metre mi diyeceğiz
hayır kardeşim oda derinliğini orası vermiyor o arazi tabanından yukarı olan yükseltilern rakımlarını veriyor derinliği alt bant daki z - bölümü veriyor kolay gelsin

sinanturk

Aktif Üye
üstatlar bu renkler ne ifade ediyor ? mavi kırmızı gri ?