Tarsus kazısı

Erhan48

Aktif Üye
Sitede neden tarsus kazısıyla ilgili gönderi yok?

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Site yenilenmeden önce Tarsusla ilgili uzun bir konu vardı.
Ama ne burada ne de başka yerde yazılıp anlatılanlar tahmin yürütmeli ve komplo teorisinden öteye geçemedi.

Son düzenleme:

matrax33

Aktif Üye
Ben olayın ne olduğunu net biliyorum ama elimde kanıt yok. Söylersem de iddamı ispatla mükellef olurum. Hemde devletin başı ağrır su bulanırmaktan öteye gitmez söylememin. Bilinmemesi Türkiye Cumhuriyeti devleti yararına o kadarını söyleyebilirim. Vatikanmış hristiyanlıkmış ahit sandığıymış bunların hepsi safsata olayın boyutu çok farklı.

Son düzenleme:

Erhan48

Aktif Üye
Ben olayın ne olduğunu net biliyorum ama elimde kanıt yok. Söylersem de iddamı ispatla mükellef olurum. Hemde devletin başı ağrır su bulanırmaktan öteye gitmez söylememin. Bilinmemesi Türkiye Cumhuriyeti devleti yararına o kadarını söyleyebilirim. Vatikanmış hristiyanlıkmış ahit sandığıymış bunların hepsi safsata olayın boyutu çok farklı.
Ustam sen anlat biz dinleriz.komplo momplo teoriside olsa .ateş olmayan yerden duman cıkmazmış sonucta

Erhan48

Aktif Üye
Klasik bir arkeolojık bir kazı olmadığı kanısındayım mit ve pöh karışmışsa olaya orda boş işçilik olmamıstır.düşünün millet vekili bile giremedi oraya.

seler

Member
Hazreti dalyan As çizdiği peygamber resimler ( Hz Nuh AS, Hz Musa As Hz İsa AS ve Hz Muhammed SAV ) vatikanda , bunlar bir gün açıklanacak inşaallah... Esas kıyamet o zaman kopacak...

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Sitede neden tarsus kazısıyla ilgili gönderi yok?
sence niye acilmadi bukonu.biz bilmiyozmu acipda 50 sayfa yurumeyi.goygoyun geyigin dibine vurmayi.
internetde veletlerin videosuna yazilarina bisey demezler.amma burda yurursen zaten bahaneye bakiyolar burayi okuyan memurlar arkeolar.
sitemize zarar gelmesin diye gerek duymuyoz.ulusal guvenlikden girerler kanun hukmunde kararnameden cikarlar.bazi seyler bilinmemelidir.