Taştaki işaret ve kuyunun içindeki merdivenler

ku10

Yeni Üye
herkese merhabalar, forumu bir süredir büyük bir ilgi ile takip ediyorum. aslında bu platformda bulunma amacım bu işlerle alakalı fikir sahibi olmaya yönelikti, ancak bu işlerle alakalı az çok fikir sahibi olduktan sonra insanı içine çekiyor sizin daha iyi bildiğiniz gibi. konuya gireyim hemen.
arkadaşım bana böyle bir fotoğraf yolladı. biliyorum fotoğraflar yetersiz ama, az çok fikir sahibi olmak, uğraşmaya değip değmeyeceğini bilmek için sizlere danışmak istedim. değerli bilgileriniz için şimdiden çok teşekkür ediyorum.

arkadaşım ilk fotoğraftaki taştaki işareti gördükten sonra birkaç bilene danışmış, ona hemen yanındaki kuyuya yönelmesi gerektiğini söylemişler. o da kuyudaki suyu boşaltmış ve bu merdivenlerle karşılaşmış. o esnada bir de cihazla bakma şansları olmuş. cihazı kullanan arkadaşı malın 18 metre aşağıda olduğunu söylemiş. bu mümkün müdür? nasıl bir yol izlememizi önerirsiniz? çok teşekkür ediyorum tekrardan.
Ekli dosyayı görüntüle 125706Ekli dosyayı görüntüle 125707Ekli dosyayı görüntüle 125708

mayhem

Co Admin
Co Admin
18 metreyi gören cihaz olmaz arkadaşlar kuyu hakkında bildiklerini yazıcaklardır ilk siz açmadıysanız bu kuyuyu dikkat edin anlmazsınız zehirlenirsiniz tetbiri elden bırakmayın tarihi bir yer sonuçta.

ragıp

Uzman
18m de malzeme
ancak bu sözü; usta bir çubukçu söyler
doğru olabilir
ben kuyunun 18m derin olacağına inanmam
ancak ve ancak
şuan ki mevcut seviyeden, iki üç metre aşağıda merdivenler görünür
merdiven inebilirsiniz.

kuyu ağzında, daha derinlerde
kuyu içinde farklı bir taş
farklı bir taşta herhangi bir işaret olma ihtimali yüksek
oynayan bir taş
horasan harcı bakmalısın

elbette her zaman risk vardır
can, hepsinden değerli olan hazinedir

rast gele

Güllübahçe

Aktif Üye
Merdivenlerin altı tam bizim vlf lerin harcı sinyal almadan sakın sökmeyin yazık edersiniz

ku10

Yeni Üye
konuyu cevaplayan herkese çok teşekkür ediyorum değerli bilgileri için. değirmenci ustam, siz söyledikten sonra o bölgeye dikkatli bakınca bi yılan işareti var gibi gördüm. olabilir mi sizce de?

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
İlk iki tastada sembol var gibi tezim suyla yıkayıp resim çekerseniz işaretler gün yüzüne çıkacaktır.

Sonradan-gelen

Yeni Üye
Kuyunun içindeki basamaklar kuyuda su azaldığında daha rahat alabilmek için konulmuş...dadaş25 ustanın işaretlediği taş diğerlerine göre farklı bir taş. Oraya dikkat edilmeli Bol şanslar...

Ibrahım2

Bilgili Üye
Burada cubukda iş yapmaz boşluk verır boşa çalışırsınız çubuk dedısem pıyasadaki çubuklardan bahsedıyorum yakın olsaydın ben bakardım cubugumla yüzde yüz nokta koyardım tabı bısey varsa bışeyden kastım altın varmı varsa otuz saniyede bulurum altın değil de dıger metal paralar yada materyaller varsa onu bilemem sadece altını bulurum rast gelsin kardeş kuyu işi risk önce sağlık

ÖMER HATTAB

Editör
@Ibrahım
kardeş teyiit için soruyorum kuyuda su varken çubuklar altına gidermi?
çubukların bir çok özelliği olanları vardır,
hangi özelikteki çubuk su varken altına yönelir
çubukçu bu farkı nasıl anlar.sana on puanlık uzmanlık sorusu.:)