tavuk civ civ

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
ön taraf ? measafe falan yada derinlik ? detay vermedimi şahıs
işaretin hemen önü.Ana para tavugun parası olurmus.civcivlerin baktıgı yönde yıgma veya dikkat ceken kayaya yogunlasılmasi gerektiğini söyledi.Tavugun parası orda olurmuş. ön tarafta açılan yer alinan para civcivlere ait olurmuş.yaniltmaca amacli olabilir benim şahsi düşüncem esas para oda veya mahzende.Mesafe ve derinlik olarak bilgi almadim Nil

Azrad

Engellendi
@Aykanad Hocam gerçek tavuk civciv genelde bir kayanın altında olur eğilerek anca görebilirsiniz.Önünde biraz Para olur ya gömülü yada kayada gizli numune lik.Gerçek para kayanın arkasında kapağı olan bir Mahzenin içinde saklıdır.
Konunun başında söylediğim gibi gerçek tavuk civciv bu şekilde olur 2.sayfada yazdım ....

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kayada olurmuş parası toprakta arama dedi.Defineci gözü o kayayı görür diye düşünüyorum.
Ben bu size soylenene katilmiyorum, siz dogru diyorsunuz fakat size soyleyen dogruyu soylememis. Bazi tavuk civcivler mezardan bahsede bazilarida degirmen, kilise v.b yerlerden bahsede ve burasi eger dogruysa degirmenle alakali birsey. Bu isaretin dogru olup olmadigini bazi emareler eleverir, sistem uzerine yapilmissa kac yerde malzemesi var hepsi bilinir. Bazen civcivlerin parasi kayada olur tavugun parasida zeminaltinda olur.
Eger arkadas buralari biliyorsa altta degirmen ve selale, karsida kirec kuyulari belki kartal veya ok isareti, ayri a suyu bol akan cesme gibi emareler dogrulugunu kesinlstirir. Konu sahibi cevreyi biliyorsa yazarsa birseyler anlasilir. Selametle

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Ben bu size soylenene katilmiyorum, siz dogru diyorsunuz fakat size soyleyen dogruyu soylememis. Bazi tavuk civcivler mezardan bahsede bazilarida degirmen, kilise v.b yerlerden bahsede ve burasi eger dogruysa degirmenle alakali birsey. Bu isaretin dogru olup olmadigini bazi emareler eleverir, sistem uzerine yapilmissa kac yerde malzemesi var hepsi bilinir. Bazen civcivlerin parasi kayada olur tavugun parasida zeminaltinda olur.
Eger arkadas buralari biliyorsa altta degirmen ve selale, karsida kirec kuyulari belki kartal veya ok isareti, ayri a suyu bol akan cesme gibi emareler dogrulugunu kesinlstirir. Konu sahibi cevreyi biliyorsa yazarsa birseyler anlasilir. Selametle
Dediklerinize katılıyorum.biz buradaki foto üzerinden yorum yaptık.Tavugun durusu, baktıgı yön, gagası, gagasının uzunlugu, kafasi dik veya asagı bakıyor, civcivlerin baktıgı yön ve diğer farklı duruşlar konuya bakış açısını değiştirmektedir.

Son düzenleme:

Aykanad

Aktif Üye
deli firat, amuzak kardeşlerim hakkınızı helal edin dün çok yoğundum yorumlarınıza bakma fırsatım olması şimdi okudum mesajlarınız üstadlarım dedim şüphe ile baktığım için sadece herhangi bir fotoğraf istedim, güncel çekim video istemedim, malı alınmamış ise elbette ki zekatı verilir haktır @ deli firat ustam