tavuk civ civ

deli firat

DOĞACI
bunu ben demiyorum sadece tanıdıgım zamanında sürgüne giden bir ermeniden almış oldugum bu bilgiyi paylaştım.Bu işareti bile görmedim ben daha.Kaynak saglam ama merak etme.
Kardeş bu kilise işi olan işaretlerden olmasın ayrıca sana çözümûnüde vermiştir o ermeni sana zahmet bizide bilgilendir bu konuda

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Kardeş bu kilise işi olan işaretlerden olmasın
yarın konuyu actıgım zaman resimlere bakıp yorum yaparsıniz kilise ve kuyu hakkında.Yeri bana gösteren burda garibim saf adam gibi adam bir köylü arkadaşim.Bu tavuk muhabbbeti 7 sene önceki bir konu.Sorulması gerek birşey varsa sorar bilgi alırız ki bu kilise ermeni işi değil
Burada açmış oldugum ve çalışma yapmaya devam ettiğim 2 konum var.Taşa bakıp falcılık yapmıyorum net işaret net işçilik net bilgi nasipse sonuç.Benim için bu iş boş vakit değerlendirme yeni yerler keşfetmeden ibarettir.Yalan olmaz bizim işimizde yollarımızda diken olur sadece.

Son düzenleme:

Nil

Engellendi
ustam lidya dönemi kilise derken yanlış yazdınız galiba

deli firat

DOĞACI
yarın konuyu actıgım zaman resimlere bakıp yorum yaparsıniz kilise ve kuyu hakkında.Yeri bana gösteren burda garibim saf adam gibi adam bir köylü arkadaşim.Bu tavuk muhabbbeti 7 sene önceki bir konu.Sorulması gerek birşey varsa sorar bilgi alırız ki bu kilise ermeni değil agrilia
döneminden kalma bir kilisedir.Burada açmış oldugum ve çalışma yapmaya devam ettiğim 2 konum var.Taşa bakıp falcılık yapmıyorum net işaret net işçilik net bilgi nasipse sonuç.Benim için bu iş boş vakit değerlendirme yeni yerler keşfetmeden ibarettir.Yalan olmaz bizim işimizde yollarımızda diken olur sadece.
Niye öfkelendin gözüm yanlış birşeymi yazdık senden bilgi istedik biliyorsan ayrıca sen bize kaya falcısı mı diyorsun onu anlamadım ? Konularına gelince inşallah başarılı olursun kim olursa olsun taşta toprakta kalacagına alınsın ki vatana millete faydası olsun diyenlerdenim sen sıkma canını

Son düzenleme:

vakko

Niye öfkelendin gözüm yanlış birşeymi yazdık senden bilgi istedik biliyorsan ayrıca sen bizi kaya falcısı mı diyorsun onu anlamadım
estafurullah öfkenin ö harfi bile söz konusu değil.fotograflama yaparim daha saglıklı bilgi alışverişi yapmış oluruz.Benim inan bu konularda ustalık derecesinde bilgim yok. sadece hobi. sorulucak varsa sorarım yapilabilicek birşey varsa yapar sonuc almaya bakarım.Bilgim olanlarıda burda sizinle paylaşmak benim için keyiftir. 2 sefer bu işte başarılı oldum aldıgım dogru bilgilerle. şu an 2 tane daha devam insallah onlardada sonuca ulasıp 4 leriz.

Son düzenleme:

Nil

Engellendi
ee vakko o işaretin kayanın neresinde olacağını söyleyen ermeni parasının da neresinde olacağını söylemedimi yani ?

deli firat

DOĞACI
estafurullah öfkenin ö harfi bile söz konusu değil.fotograflama yaparim daha saglıklı bilgi alışverişi yapmış oluruz.Benim inan bu konularda ustalık derecesinde bilgim yok. sadece hobi. sorulucak varsa sorarım yapilabilicek birşey varsa yapar sonuc almaya bakarım.Bilgim olanlarıda burda sizinle paylaşmak benim için keyiftir. 2 sefer bu işte başarılı oldum aldıgım dogru bilgilerle. şu an 2 tane daha devam insallah onlardada sonuca ulasıp 4 leriz.
inşallah kardeş allah gönlÅ«ne göre versin bilgi pqylaştıkca güzeldir ayrıca kimse her konuda usta degildir deneyim ve tecrube sahibi isen bir konuda onun ustası sensin ama paylaşmadıysan o tecrubeyi o bilgiyi hiçbir degeri yoktur selametlen

vakko

ee vakko o işaretin kayanın neresinde olacağını söyleyen ermeni parasının da neresinde olacağını söylemedimi yani ?
işaretin iki yerinde parasi olurmuş. ön tarafında ve arka tarafında. arka tarafında kayada oda veya mahsen bulunur kapak açılır parası alınırmış. Nil. (sizinde bu konu içinde anlattıgınız oda gibi.)

Nil

Engellendi
ön taraf ? measafe falan yada derinlik ? detay vermedimi şahıs

deli firat

DOĞACI
işaretin iki yerinde parasi olurmuş. ön tarafında ve arka tarafında. arka tarafında kayada oda veya mahsen bulunur kapak açılır parası alınırmış. Nil. (sizinde bu konu içinde anlattıgınız oda gibi.)
Peki ön tarafında nerde olurmuş