tavuk civ civ

amuzak

Member
Tavugu meşhur ettiniz.Ne tavukmuş bu yahu rahat bırakın hayvanı artık.Kimde varsa bu işaret bi işlem yapın görelim nedir ne değildir. açilan bir konunun da sonucu paylaşın mübarekler Allah rızası için. Sonuç ne şimdi ?

amuzak

Member
odaya girip mezarı inceleyen arkadas bi resim paylaşma imkanınız yokmu acaba ? dediğinize göre işi bitirmişler zaten gösterin şu çileli tavugu bi görelim.

Son düzenleme:

Nil

Engellendi
oda kapatılalı çok oldu foto yok fakat altında oda çıkan tavuk ve civcivleri youtube da mevcut tabi sağlam hali ile,

Nil

Engellendi
bu işaretin olduğu kayanın altında tek oda kaya mezarı açıldı

amuzak

Member
oda kapatılalı çok oldu foto yok fakat altında oda çıkan tavuk ve civcivleri youtube da mevcut tabi sağlam hali ile,
nerede burası acaba bi adres verirmisiniz bana.Gidip o odayı ben tekrar açmak istiyorum.Görselide paylaşim burada örnek olsun.

deli firat

DOĞACI
Tavugu meşhur ettiniz.Ne tavukmuş bu yahu rahat bırakın hayvanı artık.Kimde varsa bu işaret bi işlem yapın görelim nedir ne değildir. açilan bir konunun da sonucu paylaşın mübarekler Allah rızası için. Sonuç ne şimdi ?
Kardeş konu sahibi cevap verme nezaketinde bulunur ise ve daha önce alınmadıysa ve zekatını vermeye niyetlenir ise? ?????vs vs

amuzak

Member
Kardeş konu sahibi cevap verme nezaketinde bulunur ise ve daha önce alınmadıysa ve zekatını vermeye niyetlenir ise? ?????vs vs
cımbızla laf alıyor bilgi isteyen arkadaslar nerde cevap vericek.... Bi resim atiyorlar sonra yallah kayıp konu sahibi.Ne oluyosa böyle yapınca oda ayrı bir konu tabi...!

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Gerçek tavuk ve civciv işareti kayanın altında olur eğilip bakip görülür.Değirmene yakın olur.Yüzeye yapilmiş olanlarin hepsi sahtedir.

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Kardeş sen öyle diyorsan öyledir ne diyem selametlen
bunu ben demiyorum sadece tanıdıgım zamanında sürgüne giden bir ermeniden almış oldugum bu bilgiyi paylaştım.Bu işareti bile görmedim ben daha.Kaynak saglam ama merak etme.